ARTISTRY™ LuXury

Для справжнього знавця догляду за шкірою Creme LuXury стане останнім словом у поєднанні науки і природи. Революційний комплекс CellEffect використовує здобутки новітніх теорій про старіння шкіри і допомагає вашій шкірі функціонувати так, наче вона помолодшала на 15 років. Ультрасучасна упаковка від дизайнера зі світовим ім’ям Олів’є ван Дорна робить ваше знайомство з цим засобом досконалим, встановлюючи нові стандарти у догляді за шкірою преміум-класу.

 • ARTISTRY™ Колекція Crème LuXury
 • Провідна технологія і складники
 • Косметичний засіб для обличчя Crème LuXury
 • Косметичний засіб для обличчя Crème LuXury Eye

ARTISTRY™ Колекція Crème LuXury

Розкіш перетворення

ARTISTRY™ Колекція Creme LuXury створена для жінок, які прагнуть поєднати провідні наукові досягнення та неперевершену розкіш. Ця колекція складається з двох відмінних продуктів: Косметичного засобу для обличчя та Косметичного засобу для шкіри навколо очей.

Колекція Creme LuXury дає вам у руки джерело енергії молодості, аби допомогти вашій шкірі почуватися так, наче вона помолодшала на 15 років. Засоби колекції протидіють появі видимих ознак старіння, допомагаючи вам вийти з цієї боротьби переможницею та повернути своїй шкірі красу молодості. Насолоджуйтесь відновленою еластичністю, кращою пружністю та вражаючим зменшенням дрібних зморщок завдяки засобам ARTISTRY™ Колекції Creme LuXury. Уповні насолодіться красою шкіри, яка функціонує так, наче помолодшала на 15 років, виглядає і почувається сповненою енергії та цілковито перетвореною.

Провідна технологія і складники

Наука справжньої краси.

Прагнучи розгадати секрет гладкішої помолоділої шкіри, наші науковці відкрили кардіоліпін. Це ключовий складник унікальної технології CellEffect, що лежить в основі неймовірно ефективної дії косметичних засобів ARTISTRY™ Колекції Creme LuXury.

Кардіоліпін стимулює вироблення енергії всередині клітин шкіри, допомагаючи відновити «енергію життя» — це властивість молодої здорової шкіри, яка зменшується з часом. Цей принцип зародився тисячі років тому у східній медицині і надихнув нас на останнє революційне відкриття у науці догляду за шкірою. Наші науковці відкрили, що, подібно до всіх живих істот, клітини потребують енергії, аби функціонувати ефективно. Однак мірою старіння організму потік клітинної енергії виснажується. Нанесений на шкіру, кардіоліпін стимулює вироблення енергії всередині її клітин: це наче ключ, що прочиняє браму молодості.

Щоб створити революційну формулу, кардіоліпін було додатково поєднано з трьома іншими ключовими складниками – ліпосомами Roxisomes™, екстрактом шпинату від NUTRILITE™ та L-карнозіном від NUTRILITE, що й зумовило появу колекції ARTISTRY™ Creme LuXury та неперевершеного антивікового догляду за шкірою.

Обидва продукти ARTISTRY™ Колекції Creme LuXury клінічно довели свою здатність допомагати шкірі функціонувати так, наче вона помолодшала на 15 років.  

Косметичний засіб для обличчя Crème LuXury

Косметичний засіб для обличчя Creme LuXury — це розкішний легкий крем, який забезпечує виняткову ефективність та вражаючі результати, зволожуючи шкіру, покращуючи її пружність, м’якість та гладкість. Він клінічно довів свою здатність допомагати шкірі функціонувати так, наче вона молодшає на 15 років.

 

Його густа і водночас невагомо легка формула приємно відчувається не шкірі і добре сполучається із макіяжем та іншими косметичними засобами, не залишаючи по собі масного нальоту. Він виготовлений з використанням 87-етапного процесу мікротекстурного виробництва, результатом якого є не лише найдрібніші часточки крему, яких нам будь-коли вдавалось досягти, а й одна з найрозкішніших формул.

Завдяки ексклюзивному аромату, описаному як квіткова симфонія, між запахом і фактурою крему народжується динамічна гармонія.

Як досягти вражаючих результатів.

Усього за 12 тижнів користування ARTISTRY™ Косметичним засобом Creme LuXury:

 • 98% користувачів відчули, що шкіра стала м’якішою
 • 98% помітили покращення рівня зволоженості
 • 97% зауважили, що цей засіб чудово підходить для їхнього унікального типу шкіри
 • 93% відзначили, що їхня шкіра стала більш гладенькою.

Наносіть Косметичний засіб двічі на день (вранці та ввечері) після очищення й тонізування шкіри за допомогою засобів догляду, якими ви наразі користуєтесь. Після цього зачерпніть косметичною лопаточкою, що додається, краплину Косметичного засобу для обличчя Creme LuXury завбільшки з горошину і нанесіть його на чоло, щоки, підборіддя та шию. Коловими рухами м’яко помасажуйте, аби крем увібрався шкірою, проводячи руками по обличчю і шиї вгору і назовні.

Крок 1
Крок 2
Крок 3
Крок 4

Косметичний засіб для обличчя Crème LuXury Eye

Косметичний засіб для обличчя Creme LuXury є висококонцентрованим ультрасучасним засобом догляду за шкірою з антивіковим ефектом, який відновлює шкіру навколо очей на всі 360º.

Креми для очей ARTISTRY: Порівняння та відмінності

  Косметичний засіб для шкіри навколо очей Creme LuXury TIME DEFIANCE™ Крем для очей з ефектом ліфтингу ARTISTRY essentials Відновлювальний крем для очей
Ознаки старіння Усі спричинені як внутрішніми, так і зовнішніми факторами старіння Втрата пружності, дрібні і глибокі зморшки, темні кола, сухість, набряки Набряки, темні кола
Цільова аудиторія Жінка, яка шукає розкішної ультрасучасної й новаторської формули для протидії старінню Практична жінка, що користується косметикою з антивіковим ефектом Жінка, яка користується засобами базового догляду і має менше ознак старіння шкіри
Після першого використання Ділянка шкіри навколо очей стала м’якішою, гладкішою, світлішою, краще зволоженою, освіженою, пружнішою, виглядає підтягнутою і помолоділою Нічого Нічого 
Призначений для шкіри повік Так Ні Ні
Ключові складники Запатентована технологія CellEffect Дерма I, II та III Біофлавоноїди цитрусових, рудбекія, насіння льону і лакриця від NUTRILITE™

Як і Косметичний засіб Creme LuXury, Косметичний засіб для шкіри навколо очей Creme LuXury також клінічно довів свою здатність допомагати шкірі функціонувати так, наче вона помолодшала на 15 років.

Представляємо нове покоління засобів догляду за шкірою 

Косметичний засіб для шкіри навколо очей ARTISTRY™ Creme LuXury був спеціально створений для догляду за більш делікатною і тендітною ділянкою шкіри навколо очей. Ви помітите покращення пружності, еластичності та зволоженості шкіри навколо очей, вона виглядатиме посвіжілою та сповненою життєвих сил. Водночас Косметичний засіб для шкіри навколо очей Creme LuXury зменшує набряки і робить менш помітними темні кола під очима, розгладжуючи як дрібні, так і глибші зморшки.

Як досягти найкращого ефекту

Жінки, які спробували Косметичний засіб для шкіри навколо очей Creme LuXury, побачили й відчули миттєві результати:

 • 90% відчули, що ділянка шкіри навколо очей стала краще зволоженою
 • 88% відчули, що шкіра стала м’якішою на дотик
 • 83% зауважили, що шкіра навколо очей розгладилась після першого ж застосування

Усього за 12 тижнів користування Косметичним засобом для шкіри навколо очей Creme LuXury:

 • У 100% шкіра на ділянці навколо очей стала гладкішою
 • У 98% шкіра навколо очей виглядала більш підтягнутою
 • У 97% зменшилась кількість дрібних зморщок
 • 94% відчули, що шкіра стала м’якішою на дотик
 • 89% погодились, що їхня шкіра навколо очей виглядає здоровішою
 • У 87% темні кола під очима стали менш помітними
До: Після:

 

Підмізинним пальцем нанесіть Косметичний засіб для шкіри навколо очей ARTISTRY™ Creme LuXury на всю ділянку навколо ока. Ніжно поплескуючи, нанесіть крем навколо ока, рухаючись від внутрішньої до зовнішньої ділянки ока.