ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials

ARTISTRY essentials пропонує прості і зручні у користуванні щоденні засоби догляду для нормальної і сухої, чутливої або комбінованої і жирної шкіри. В залежності від особливих потреб вашої шкіри, засоби лінії ARTISTRY essentials для зволоження або підтримання балансу шкіри можна поєднувати, щоб одержати максимум переваг. За лічені хвилини три прості складові систем ARTISTRY essentials – очищувач, тонік і зволожувач – постачають очищені екстракти рослин та наш ексклюзивний запатентований у США Гідроліпідний комплекс (ГЛК) просто до вашої шкіри, а результат ви одразу відчуєте.

  • Природна краса у три прості кроки
  • Фундаментальні наукові досягнення задля забезпечення приголомшливих результатів

Природна краса у три прості кроки

Вдосконалений догляд з урахуванням індивідувальних особливостей вашої шкіри: в основі косметичних засобів ARTISTRY essentials лежить баланс між найціннішим від природи і найкращим від науки, завдяки чому ваша шкіра отримує максимум користі від догляду за нею. Залежно від особливих потреб вашої шкіри засоби для зволоження та підтримання балансу шкіри можуть використовуватись паралельно. Очищувачі, тоніки та лосьйони представляють собою три прості та водночас бездоганно ефективні кроки, що лише за кілька хвилин забезпечують шкірі все необхідне на цілий день.
Відчуйте злагоджену дію очищених рослинних екстрактів та ексклюзивного запатентованого у США Комплексу гідроліпідної матриці Поєднання цих потужних складників природного походження забезпечує результати, які ви можете побачити й відчути: нормальна та суха, чутлива або комбінована та жирна шкіра одразу стає оптимально збалансованою, гладенькою та еластичною.
Щоденна простота складної науки.

Фундаментальні наукові досягнення задля забезпечення приголомшливих результатів

 

Лінія косметичних засобів ARTISTRY essentials відзначається ексклюзивними високоефективними складниками. Незалежно від того, чи йдеться про Комплекс гідроліпідної матриці, розроблений у співпраці з однією з провідних швейцарських фармацевтичних компаній, чи про Живильний 3-Комплекс, торгова марка ARTISTRY поєднує складні наукові досягнення з простотою щоденного використання, аби забезпечити шкірі найбільш ефективні складники. Наука і природа органічно злилися в широкому спектрі запатентованих складників спеціальної дії, отриманих із фітохімічних речовин рослинного походження. Результати миттєві та довготривалі: в шкірі відновлюється необхідний рівень зволожувальних речовин та ліпідів, до неї повертається променистий колір молодості. Чимало рослинних складників виготовляються на сертифікованих органічних фермах* NUTRILITE, завдяки чому забезпечується їх висока якість і поживна цінність. Найвищим проявом магічного поєднання науки і природи є повернення шкіри до життя, наповнення її енергією та підкреслення її індивідуальної краси.

* «Ферми сертифіковано офіційними органами сертифікації відповідно до чинного законодавства країни, в якій вони розташовуються».