МИКОЛА та ІННА БАРАНЮК

Договор НПА №1355670

Ви на персональній сторінці НПА: http://www.amway.ua/user/bmp_napadowka
Зараз ви перебуваєте на персональній сторінці НПА. Усю інформацію на цій сторінці було додано виключно цим НПА. Якщо ви бажаєте отримати офіційну інформацію від Amway, будь ласка, використовуйте меню вгорі
 
Ласкаво просимо до світу можливостей розвитку власного бізнесу Amway!

Ви можете збудувати свою кар’єру або оперувати своїм бізнесом, приділяючи йому лише частину часу – План Amway з продажу та маркетингу доволі гнучкий та дозволяє вам контролювати та розвивати ваш бізнес Amway.

Якщо у вас виникли запитання, будь ласка зв'яжіться зі мною.

Мої новини

30-01-2014NUTRILITE™ Гінкго білоба плюс ДГК

Спеціальна формула, що містить гінкго білоба, а також ДГК (докозагексаєнову кислоту). Цей продукт також містить традиційну цілющу рослину готу-колу.

Підходить для дорослих і дітей старше 12 років
Підходить для діабетиків
Не містить лактози
16-01-2014Преміум спа колекція

Відтворіть атмосферу гармонії та умиротворення Азії у своєму домашньому спа із ПРЕМІУМ СПА КОЛЕКЦІЄЮ з ароматом білого чаю.

Ця колекція включає пом’якшувальну і зволожувальну Піну для душу і ванни, збадьорюючий очищувальний і при цьому ніжний до шкіри Скраб для тіла, а також пом’якшувально- зволожувальний Крем для тіла, який додає сил.
16-01-2014Нові продукти NUTRILITE™

NUTRILITE Чорниця плюс лютеїн
Чорниця покращує стан судинної оболонки ока і містить багато вітамінів та антиоксидантів, що допомагають підтримувати колаген у скловидному тілі очей на потрібному рівні.
Лютеїн - забезпечує захист сітківки ока та попереджає окислювальне пошкодження клітин


NUTRILITE™ Гінкго білоба плюс ДГК
У медицині сполуки, отримані з листя гінкго, широко застосовують у лікуванні атеросклерозів і розсіяних склерозів, для покращення пам’яті і концентрації уваги.
12-12-2013Гарантія Amway
Компанія Amway ретельно стежить за тим, аби наша продукція залишалася на високому рівні, тому ми гарантуємо своїм клієнтам повне задоволення її якістю. Якщо Ви не задоволені продукцією, просто поверніть її для безкоштовної заміни, або отримайте свої гроші назад у повному обсязі.
12-12-2013Amway отметила 10-летие в Украине!
Первый юбилей компании Amway в Украине ознаменовался визитом Президента компании Дага ДеВоса в Киев. Он дал интервью ведущим украинским деловым журналам, обсудив возмоности развития компании Amway и бизнеса прямых продаж в условиях диджитализации, а также рассказал много интересных фактов о том, что побуждает людей начать собственный бизнес.
12-12-2013Рекордная сумма для маленьких сердец!
21-й «Пробег под каштанами» прошел 26 мая 2013 года на Майдане Незалежности. Благотворительную традицию поддержало 14 137 человек, большинство из которых участвовали в Пробеге в составе корпоративных команд.
Сумма чека составила 643 850 гривен. Из них 385 250 грн. были собраны благодаря Независимым предпринимателям Amway и сотрудникам компании «Эмвей Украина», кроме того 8 100 грн компания перечислила за участие детей – бывших пациентов Центра кардиологии – как партнер детского забега.
11-12-2013Новий продукт
NUTRILITE™ Кальцій Магній вітамін D плюс містить три поживні речовини природного походження – кальцій, магній та вітамін D. Кальцій потрібен для підтримання нормального функціонування кісток, а магній відіграє важливу роль у їх збереженні. Ця дієтична добавка також містить вітамін D, який сприяє належному засвоєнню кальцію.
Детальніше - на www.amway.ua
11-12-2013Для Ваших суглобів
Згідно статистики ВООЗ на захворювання суглобів страждає кожна третя людина, а у віці понад 60 років приблизно 97% людей стикаються з проблемами з суглобами. Генетичні фактори, малорухливий спосіб життя, порушення обміну речовин, старіння є одними з причин захворювань хребта, зв’язок та суглобів. Запобігти цьому допомагають хондропротектори, тобто «захисники суглобів», до яких належить глюкозамін
Унікальний продукт - NUNRILITE Глюкозамін з екстрактом босвелії на www.amway.ua
07-12-2013Знак відповідності UCSM
Компанія «Емвей Україна» 15 листопада 2013 року одержала право маркувати дієтичні добавки NUTRILITE™ ще одним «знаком якості» – Знаком відповідності UСSM від Державного підприємства «Укрметртестстандарт»*, провідного державного органу сертифікації продукції та систем управління України.
ДП «Укрметртестстандарт» був першим державним органом, з яким почала співпрацювати компанія «Емвей Україна» понад 10 років тому, реєструючи свою продукцію в Україні.
1-9 з9 Позицій
Кількість строк на сторінці:
 

Будуймо бізнес разом

  • купувати високоякісну продукцію Amway за спеціальними цінами для зареєстрованих НПА;
  • користуватись 100% Гарантією задоволення якістю Amway;
  • отримувати дохід у вигляді роздрібної націнки та винагороду згідно з Планом Amway з продажу та маркетингу;
  • брати участь у заохочувальних програмах;

Зв'яжіться зі мною

Адреса електронної пошти:
Номер телефону:
+380 97 7935195

Призначте зустріч зі мною

Будь ласка, зв'яжіться зі мною, якщо Ви бажаєте дізнатися більше про продукцию.

Помилки, допущені під час заповлення форми

Ім'я:
Номер телефона:
Адреса електронної пошти:
Коментар:
Відправити
Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.