НАДІЯ ПОЛЯКОВА та ОЛЕКСАНДР ПОЛЯКОВ

Договор НПА №1147245

Ви на персональній сторінці НПА: http://www.amway.ua/user/nadya
Зараз ви перебуваєте на персональній сторінці НПА. Усю інформацію на цій сторінці було додано виключно цим НПА. Якщо ви бажаєте отримати офіційну інформацію від Amway, будь ласка, використовуйте меню вгорі
 

Мої новини

16-11-2015NUTRILITE Часник
NUTRILITE Часник – це дієтична добавка на основі часникового порошку. Люди століттями вживали часник, знаючи про його виняткові цілющі властивості, зокрема про його добре відому здатність зміцнювати імунну систему та покращувати опірність організму до хвороб. У цій дієтичній добавці часник сполучається з приємним смаком перцевої м’яти.
16-11-2015Кальцій, магній та вітамін D
Кальцій є одним з макроелементів, яких найбільше у тілі людини. Він надає міцності кісткам та зубам, які на 99% складаються з кальцію та впливає на проникність клітинних мембран, скорочення м’язів, згортання крові, секрецію ферментів, перистальтику кишечника, роботу ендокринних залоз, зменшення запалення та проявів алергії. Важливо знати, що кальцій найкраще засвоюється у присутності магнію та вітаміну D.
16-11-2015Ваше залізне здоров'я
Залізо бере участь в процесах кровотворення, у створенні гемоглобіну, без нього тканини мозку і залоз внутрішньої секреції, як і всього тіла, не можуть бути забезпечені киснем. NUTRILITE™ Залізо плюс містить дві найбільш легкозасвоювані організмом харчові органічні форми заліза – фумарат заліза, глюконат заліза, а також фолієву кислоту, яка грає вирішальну роль у розвитку плоду на ранніх строках вагітності.
15-11-2015bodykey від NUTRILITE™
NUTRILITE - провідна світова торгова марка вітамінів та дієтичних добавок. (Euromonitor International Limited; Vitamins and Dietary Supplements). NUTRILITE має більше 80 років досвіду досліджень у сфері здорового харчування, завдяки постійному вдосконаленню своєї продукції і підвищенню стандартів якості. відкриваючи нові можливості для поліпшення здоров'я і благополуччя мільйонів людей.
bodykey від NUTRILITE™ - ваш план харчування та фізичних вправ.
15-11-2015Білок для здорового життя
Сніданок – це найважливіший прийом їжі за день, проте нерідко його пропускають або просто забувають про нього. Без цього важливого прийому їжі наш організм не отримує достатньо енергії, а наші м'язи швидко виснажуються. Додавання однієї мірної ложки протеїнового порошку на рослинній основі від NUTRILITE до страв, надасть організму нових сил протягом усього дня. Почніть свій день зі здорового сніданку!
15-11-2015Турбота про печінку від розторопші плямистої
Печінка є основною біохімічною лабораторією організму, тобто основним органом, відповідальним за процес перетворення більшості речовин, що потрапляють в організм з їжею та напоями. Саме в печінці відбувається обмін 2/3 всіх ксенобіотиків, які потрапляють в організм (ксенобіотики – чужорідні речовини). Одним із найвідоміших представників рослинних гепатопротекторів є розторопша плямиста, або молочний чортополох.
15-11-2015Омега-3 жирні кислоти: природні цілителі
Достатній вміст омега-3 жирних кислот у раціоні відчутно знижує ризик виникнення та розвитку серцево-судинних захворювань та інсульту, високого тиску крові, депресії, синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, болів в суглобах, а також багатьох захворювань шкіри. Раціон майже 80% українців бідний на омега-3 жирні кислоти.
15-11-2015Їжа як джерело здоров'я
Основні вітаміни, мінерали та концентрати, що входять до складу полівітамінної мультимінеральної фітопоживної дієтичної добавки NUTRILITE™ DOUBLE X™, діють разом, допомагаючи захистити організм від ушкодження клітин вільними радикалами. За умови вживання двічі на добу постійно підтримує оптимальний рівень поживних речовин у крові протягом усього дня.
15-11-2015Зелений чай для здоров’я, краси і активного довголіття
NUTRILITE™ Зелений чай плюс – це концентрат корисних властивостей чайного листя.
Здоровим людям, які живуть в активному ритмі, NUTRILITE Зелений чай плюс дозволяє почуватися бадьоріше і піклуватися про здоров’я, і не витрачати на це багато часу. Сильний антиоксидант, що в тому числі, захищає організм людини від передчасного старіння.
15-11-2015NUTRILITE Вітамін С плюс
Вітамін С – незамінна поживна речовина, необхідна для підтримки здоров'я та краси. Вітамін С допомагає боротися з вірусами та інфекціями, зміцнює імунітет, забезпечує антиоксидантний захист організму, а також дарує шкірі здоров'я та молодість. До складу NUTRILITE Вітамін С плюс входять екстракти вишні ацероли, цитрусових (мандарина, лимона) та аскорбінова кислота.
1-10 з11 Позицій
Кількість строк на сторінці:
Ласкаво просимо у світ ексклюзивної продукції та бізнес-можливостей Amway!
Компанія Amway пропонує високоякісні товари у сфері здоров'я, краси та догляду за оселею.
Компанія Amway ретельно стежить за тим, аби наша продукція залишалася на високому рівні, тому ми гарантуємо своїм клієнтам повне задоволення її якістю.
Компанія надає можливість заснувати власний бізнес.
На додаток до підтримки, яку ви одержуватимете від свого інформаційного спонсора, Amway забезпечить вам навчання світового рівня, послуги з маркетингу, високоякісну продукцію і злагоджену систему обслуговування клієнтів. Із Amway ви ніколи не залишитеся в бізнесі насамоті.

Я рекомендую

До Ваших послуг

  1. Розміщуйте замовлення на сайті Amway та одержуйте придбану продукцію у себе вдома.
  2. Скористайтеся персональною консультацією свого НПА.
  3. Отримуйте рекомендації та відгуки про продукцію
  4. Відчуйте на власному досвіді всі переваги подальшого обслуговування розміщених вами замовлень.

Будуймо бізнес разом

  • купувати високоякісну продукцію Amway за спеціальними цінами для зареєстрованих НПА;
  • користуватись 100% Гарантією задоволення якістю Amway;
  • отримувати дохід у вигляді роздрібної націнки та винагороду згідно з Планом Amway з продажу та маркетингу;
  • брати участь у заохочувальних програмах;

Зв'яжіться зі мною

Адреса електронної пошти:
Номер телефону:
+380 50 6849851

Моя сторінка в соціальних мережах

Призначте зустріч зі мною

Будь ласка, зв'яжіться зі мною, якщо Ви бажаєте дізнатися більше про продукцию.

Помилки, допущені під час заповлення форми

Ім'я:
Номер телефона:
Адреса електронної пошти:
Коментар:
Відправити
Помилка Ajax

Сталася помилка під час зв'язку з сервером. Можливо, зв'язок із Інтернетом було перервано? Будь ласка, спробуйте завантажити сторінку ще раз.