Запрошуємо взяти участь у Дні волонтера Amway – 2015!

Компанія «Емвей Україна» запрошує вас стати учасником проекту «День волонтера Amway 2015» та провести освітнє інтерактивне заняття на тему здорового харчування та активного способу життя для дітей віком 7-10 років.

Збалансоване харчування та спорт є ключовими складовими здоров'я і гарного самопочуття. Дотримання здорового способу життя з ранніх років допомагає створити сильну і успішну особистість, яка зможе багато чого досягти в дорослому житті.

Наша мета – познайомити дітей з тим, які продукти та їжа є дійсно корисними та нешкідливими для здоров'я, наскільки важливий спорт для гарного самопочуття. При цьому ми прагнемо мотивувати їх вести активний збалансований спосіб життя, формуючи цілісне розуміння того, який вплив мають ці складові на людину та її можливості.

Зареєструвавшись для участі у Дні волонтера Amway, який відбудеться в період з 3 по 5 грудня 2015 року, ви зможете отримати електронні методичні матеріали та сценарій проведення заняття в обраній вами загальноосвітній школі або школі-інтернаті, тим самим приєднавшись до багатотисячної ініціативи ваших колег з різних країн.

В ході занять спілкування з дітьми буде проводитися в інтерактивній формі: різноманітні ігри та конкурси, в тому числі збір корисного раціону з наданих продуктів, тестування їжі наосліп, спільне приготування здорових страв, тощо. Такий підхід забезпечить веселе та цікаве проведення часу як для слухачів, так і для лекторів.

П'ЯТЬ КРОКІВ для участі у Дні волонтера Amway:

  1. Домовитися з адміністрацією школи про проведення заняття у ВАШОМУ місті. Вибір навчального закладу для роботи в рамках проекту здійснюється з вашої ініціативи на основі особистих домовленостей з адміністрацією навчального закладу.
  2. Для розгляду Вашої кандидатури в якості учасника проекту необхідно заповнити заявку до 30 листопада 2015 за посиланням
  3. Отримати готовий сценарій заняття 30 листопада 2015 року і взяти участь у підготовчому вебінарі (дату та час буде повідомлено додатково зареєстрованим учасникам).
  4. Провести ігровий урок з дітьми в період з 3 по 5 грудня 2015 року.
  5. Повідомити нам про ваші результати та враження у вигляді Анкети та фотозвіту до 7 грудня 2015 року.

Будь ласка, усі запитання надсилайте на адресу: amwaypr.ua@amway.com