image/png;;;04_sm.png

Творчі, активні, цілеспрямовані люди спроможні багато чого досягти самотужки, – але разом вони здатні на значно більше. Коли ви стаєте Незалежним підприємцем Amway, ви приєднуєтесь до світової спільноти, яка допомагає вам продавати нашу продукцію та визнає ваші досягнення.

  • image/jpeg;;;1.jpgЯк це працює
  • image/jpeg;;;2.jpgІнформація про доходи НПА на українському ринку
  • image/jpeg;;;4.jpgЗареєструйтеся Незалежним підприємцем Amway

Як це працює


Отримувати винагороди та/чи прибуток від продажу мають право лише ті НПА, які належним чином зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності.

** Підрахунок винагород грунтується на обсягу продажу. Тільки НПА-платники податків мають право претендувати на отримання винагород відAmway та додаткового прибутку від продажу продукції уроздріб.

*** Підрахунок винагороди за особистий обсяг продажу та відсоткову різницю з групою базується на груповому обсягу продажу.

Як це працює?

Із Amway ви завжди маєте простір для розвитку: від звичайного продажу продукції і одержання прибутку від роздрібної націнки до очолення групи Незалежних підприємців Amway та отримання винагород аж до 21%, а також можливості взяти участь в ексклюзивних ділових поїздках. Мірою зростання вашого бізнесу зростатимуть і ваші винагороди!

Інформація про доходи НПА на українському ринку

image/png;;;foto2.png

Оприлюднення доходів на східноєвропейському ринку

Інформація про доходи, яку викладено нижче, демонструє, наскільки великою може бути винагорода у бізнесі Amway. Вона допоможе потенційним та вже зареєстрованим Незалежним підприємцям у повній мірі уявити перспективи бізнес-можливості компанії Amway.

Незалежні підприємці Amway приходять у цей бізнес із різних соціальних груп. Багато із них шукають можливості невеликого додаткового прибутку, у той час, коли для інших заробіток стає основним.

План Amway з продажу та маркетингу підкріплений більш ніж 50-річною історією успіху. З 1959 року компанія Amway виплатила НПА у вигляді винагород понад 36 млрд доларів США – більше, ніж будь-яка інша компанія у сфері прямого продажу1. Більш того, ця сума не включає доходу, який НПА отримують за продаж продукції в роздріб кінцевому споживачеві.

Дохід згідно з Планом Amway можна отримати у два способи:

  1. Роздрібна націнка
    НПА купують продукцію в компанії за спеціальною ціною для зареєстрованих НПА та отримують роздрібну націнку, продаючи продукцію клієнтам за вищою ціною. Рекомендована роздрібна націнка складає 30%.
  2. Винагороди
    НПА можуть отримувати винагороду за кількість продукції, яку вони продали особисто, а також за кількість продукції, яку продали НПА/ПУ їх бізнес-групи.

У таблиці зазначено середній рівень винагород НПА, які досягнули одних із найвищих рівнів кваліфікації на східноєвропейському ринку2 у період з вересня 2013 до серпня 2014 року.

Рівень кваліфікації3

Середня винагорода
за місяць4 грн

Середня річна
винагорода4 грн

Найвищий рівень річної
винагородигрн

Платиновий НПА-засновник бізнесу

24 866

298 319

928 701

Смарагдовий НПА-засновник бізнесу

72 581

870 976

2 562 597

Діамантовий НПА-засновник бізнесу

155 916

1 871 072

2 450 722

Зазначені винагороди не є ані гарантією, ані відображенням потенційних винагород, як і не представляють прибутків НПА, оскільки ці суми не включають доходу від роздрібної націнки, а також витрат у процесі розбудови бізнесу Amway. Нехай вас не вводять в оману твердження, що досягнути високого рівня доходів легко. Як і будь-яка інша справа, успішний бізнес Amway вимагає високого рівня самовідданості.

1 Дослідження проведено компанією «Euromonitor International Limited»
2 Хорватія, Болгарія, Чехія, Угорщина, Польща, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Словаччина, Словенія, Туреччина та Україна.
3 Платиновий НПА-засновник бізнесу: НПА, кваліфіковані на рівні Платинового НПА-засновника бізнесу, Рубінового НПА-засновника бізнесу, Сапфірового НПА-засновника бізнесу. Смарагдовий НПА-засновник бізнесу: НПА, кваліфіковані на рівні лише Смарагдовго НПА-засновника бізнесу Діамантові НПА-засновники бізнесу: НПА, кваліфіковані на рівні лише Діамантового НПА-засновника бізнесу Включає лише кваліфіковані парості в межах свого ринку, не включаючи міжнародно кваліфіковані парості. НПА інших рівнів кваліфікації також можуть отримувати винагороду.
4 Включено у відповідних випадках: винагорода за особистий обсяг продажу та різницю з групою, Лідерська, Рубінова, Перлинна, винагорода європейського Смарагдового та Діамантового НПА, опікунська лідерська винагорода, винагорода FAA, а також винагороди у рамках Програми стимулювання бізнесу (до грошових винагород не належить участь у Навчальному семінарі для Лідерів та інші негрошові винагороди). Усі цифри вказані до відрахувань, округлені та без урахування податків.

Зареєструйтеся Незалежним підприємцем Amway