image/png;;;04_sm.png

Творчі, активні, цілеспрямовані люди спроможні багато чого досягти самотужки, – але разом вони здатні на значно більше. Коли ви стаєте Незалежним підприємцем Amway, ви приєднуєтесь до світової спільноти, яка допомагає вам продавати нашу продукцію та визнає ваші досягнення.

  • image/jpeg;;;1.jpgЯк це працює
  • image/jpeg;;;2.jpgІнформація про доходи НПА на українському ринку
  • image/jpeg;;;4.jpgЗареєструйтеся Незалежним підприємцем Amway

Як це працює


* Підрахунок винагород грунтується на обсягу продажу. Тільки НПА-платники податків мають право претендувати на отримання грошових винагород від Amway та додаткового прибутку від продажу продукції уроздріб.
** Підрахунок винагороди за особистий обсяг продажу та відсоткову різницю з групою базується на груповому обсягу продажу.

Як це працює?

Із Amway ви завжди маєте простір для розвитку: від звичайного продажу продукції і одержання прибутку від роздрібної націнки до очолення групи Незалежних підприємців Amway та отримання винагород аж до 21%, а також можливості взяти участь в ексклюзивних ділових поїздках. Мірою зростання вашого бізнесу зростатимуть і ваші винагороди!

Факт:

Починаючи з 1959 року, Незалежним підприємцям Amway було виплачено 61,3 мільярда доларів США.

Інформація про доходи НПА на українському ринку

image/png;;;foto2.png

Оприлюднення доходів на східноєвропейському ринку

Інформація про доходи, яку викладено нижче, демонструє, наскільки великою може бути винагорода у бізнесі Amway. Вона допоможе потенційним та вже зареєстрованим Незалежним підприємцям у повній мірі уявити перспективи бізнес-можливості компанії Amway.

Незалежні підприємці Amway приходять у цей бізнес із різних соціальних груп. Багато із них шукають можливості невеликого додаткового прибутку, у той час, коли для інших заробіток стає основним.

План Amway з продажу та маркетингу підкріплений більш ніж 50-річною історією успіху. З 1959 року компанія Amway виплатила НПА у вигляді винагород понад 36 млрд доларів США – більше, ніж будь-яка інша компанія у сфері прямого продажу*. Більш того, ця сума не включає доходу, який НПА отримують за продаж продукції в роздріб кінцевому споживачеві.

Дохід згідно з Планом Amway можна отримати у два способи:

  1. Роздрібна націнка
    НПА купують продукцію в компанії за спеціальною ціною для зареєстрованих НПА та отримують роздрібну націнку, продаючи продукцію клієнтам за вищою ціною. Рекомендована роздрібна націнка складає 30%.
  2. Винагороди
    НПА можуть отримувати винагороду за кількість продукції, яку вони продали особисто, а також за кількість продукції, яку продали НПА/ПУ їх бізнес-групи.

Натисніть тут, щоб отримати актуальну інформацію.

* Дослідження проведено компанією «Euromonitor International Limited».

Зареєструйтеся Незалежним підприємцем Amway