image/png;;;03.png

Відтоді, як наш перший продукт з’явився на ринку понад 50 років тому, Amway залишається в авангарді наукових досліджень. Маючи у своєму розпорядженні 100 дослідних лабораторій по всьому світу, Amway постійно розробляє нові засоби та осучаснює свої класичні продукти з метою незмінно забезпечувати вашим клієнтам лише найкраще.

Кожен продукт проходить ретельне тестування, яке гарантує, що він відповідатиме найвищим стандартам якості. Численні сертифікати незалежних третіх сторін підтверджують, що Amway досягає успіху у прагненні створити продукти, яким люди можуть довіряти.

А ВИ ПРО ЦЕ ЗНАЛИ?

Компанія Amway має по всьому світу 100 лабораторій,

де працює понад 1000 науковців, дослідників і лаборантів. Фахівці відділу досліджень і розробок Amway здобули більше 800 і очікують на підтверждення ще понад 270 патентів в усьому світі.

ARTISTRY належить до десятки найпопулярніших у світі торгових марок косметики преміум-класу.*

* Джерело: Euromonitor International Limited. Видання «Краса та особистий догляд», 2018 р., категорія «Косметика та засоби особистого догляду преміум-класу», обсяг роздрібного продажу у вартісному вираженні, за даними 2017 року.

                                
 
 

Близько 2430 га сільськогосподарських угідь

належать NUTRILITE у США, Мексиці та Бразилії. Тут рослини вирощуються і збираються без хімікатів, з використанням безпечних для довкілля методів землеробства.