image/png;;;03.png

Відтоді, як наш перший продукт з’явився на ринку понад 50 років тому, Amway залишається в авангарді наукових досліджень. Маючи у своєму розпорядженні 65 дослідних лабораторій по всьому світу, Amway постійно розробляє нові засоби та осучаснює свої класичні продукти з метою незмінно забезпечувати вашим клієнтам лише найкраще.

Кожен продукт проходить ретельне тестування, яке гарантує, що він відповідатиме найвищим стандартам якості. Численні сертифікати незалежних третіх сторін підтверджують, що Amway досягає успіху у прагненні створити продукти, яким люди можуть довіряти.

А ВИ ПРО ЦЕ ЗНАЛИ?

Компанія Amway має по всьому світу 65 лабораторій,

де працює понад 500 науковців, дослідників і лаборантів. Фахівці відділу досліджень і розробок Amway здобули більше 500 патентів і опублікували понад 400 праць у передових виданнях галузі.

ARTISTRY належить до п’ятірки

найпопулярніших світових марок догляду за шкірою преміум-класу.

Джерело: Euromonitor International Limited; База даних щодо індустрії Краси і Особистої гігієни, сектор косметики преміум-класу, обсяг світового продажу у 2009 році, класифікація світових марок

                                
 

2600 га сільськогосподарських угідь

належать NUTRILITE у США, Мексиці та Бразилії. Тут рослини вирощуються і збираються без хімікатів, з використанням безпечних для довкілля методів землеробства.