image/png;;;10_sm.png

«Існує багато причин, чому люди приходять в індустрію прямого продажу. Щойно люди відкривають для себе нашу можливість бізнесу, вони бачать, які горизонти відкриваються перед ними. Це перевертає їхню уяву.»

Даг ДеВос, президент Amway та Alticor

  • image/jpeg;;;1.jpgІ це не якась пересічна компанія
  • image/jpeg;;;2.jpgЦентри, устатковані за останнім словом техніки, по всьому світу
  • image/jpeg;;;3.jpgЦентри обміну досвідом Amway

І це не якась пересічна компанія

image/png;;;325421.png

Amway є однією з найбільших у світі компаній в індустрії прямого продажу. Водночас це сімейний бізнес, який цінує кожного Незалежного підприємця Amway як партнера на шляху до успіху. Заснована 1959 року друзями та діловими партнерами на все життя, Річем ДеВосом та Джеєм Ван Анделом, Amway спирається на засади свободи, родини, надії та винагороди.

Сьогодні родини ДеВосів і Ван Анделів продовжують пропагувати ідеї наполегливої праці та цілеспрямованості, що роблять Amway успішною у ХХІ столітті так само, як зробили її в ХХ столітті. В 2018 році загальний обсяг продажу компанії становив 8,8 млрд. доларів США. Наразі представлена на ринках більш ніж 50 кран, Amway пишається можливістю запропонувати вам гнучку бізнес-модель, що грунтується на міцному фундаменті.

Центри, устатковані за останнім словом техніки, по всьому світу

На сьогодні Amway представлена по всьому світу власними дослідними центрами, екологічними фермами та передовими Центрами обміну досвідом, які підтримують ваш бізнес.

Центри обміну досвідом Amway

image/png;;;experience.png

Центри обміну досвідом Amway, розташовані в шести країнах Європи, дозволяють отримати повне уявлення про минуле, теперішнє та майбутнє компанії. Тут відвідувачі можуть ознайомитися з докладною інформацією про План Amway з продажу та маркетингу, а також про лінії продукції для здорового харчування, краси та прибирання оселі з широкого асортименту компанії Amway. Крім того, Центри обміну досвідом Amway оснащені всім необхідним обладнанням для проведення презентацій продукції, спеціальних подій, корпоративних заходів та семінарів і тренінгів.

Для отримання детальної інформації завітайте на веб-сайт.