Amway Україна

Amway Україна приєдналась до всесвітньої родини Amway у 2003 році. Увесь цей час ми співпрацюємо, підтримуємо і мотивуємо успішних українських Незалежних підприємців Amway.

image/jpeg;;;Ukraina.jpg

ТОВ «Емвей Україна» – 56-е офіційне представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., яке розпочало роботу 3 листопада 2003 року. Головний офіс компанії розташований в Києві, а у Дніпропетровську, Львові та Одесі працюють торгові центри ТОВ «Емвей Україна».

Протягом перших п’яти років з часу заснування Україна стала найбільш динамічним ринком в історії Amway, демонструючи середньорічний приріст продажу більше 50%. Наразі Україна є другим за обсягом продажу ринком Amway у Європі, після Росії, випереджаючи за цим показником Німеччину та Польщу. Обсяг продажу ТОВ «Емвей Україна» становив понад 1 млрд гривень. Сьогодні з компанією співпрацює понад 250 тис. Незалежних підприємців Amway в Україні.

Асортимент продукції представлений більш ніж 450 найменуваннями у восьми категоріях. Преміальні торгові марки Amway включають засоби для догляду за шкірою та декоративної косметики ARTISTRY™, набори посуду iCook™, Систему очищення води eSpring™. Серед найбільш популярних товарів Amway слід виділити дієтичні добавки NUTRILITE™, зубну пасту GLISTER™, а також екологічні та високоефективні засоби для догляду за оселею AMWAY HOME™, у тому числі Мультифункціональний очищувач L.O.C.™, засоби для прання SA8™, засоби для миття посуду DISH DROPS™, а також фірмові харчові продукти та напої.

Компанія «Емвей Україна» постійно розширює асортимент продукції з метою задоволення потреб своїх клієнтів та сприяння розвитку бізнесу кожного Незалежного підприємця Amway.

Читайте докладнішне тут.