• Переваги прямого продажу
  • Amway – світовий лідер прямого продажу
  • Прямі продажі у світі

Переваги прямого продажу

Прямий продаж – це продаж товарів широкого вжитку та послуг безпосередньо споживачам на принципах індивідуальних контактів, як правило, у помешканні клієнта, в його офісі або інших місцях, поза розташуванням постійних місць торгівлі. Прямий продаж, зазвичай, вимагає проведення презентації чи демонстрації товару, під час якої продавець надає клієнту всю необхідну інформацію про цей товар.

Amway, як світовий лідер прямого продажу, тісно співпрацює з державними та регулюючими органами, щоб гарантувати, що продаж продукції Amway та презентації можливостей бізнесу відбуваються належним чином згідно вимог чинного законодавства, етичних норм та враховують специфічні культурні особливості країн, де працює Amway.

 

Переваги прямого продажу

На відміну від стаціонарних місць торгівлі, прямий продаж – це продаж товарів та послуг безпосередньо споживачеві. Зазвичай прямий продаж передбачає демонстрацію товару та надання рекомендацій з використання продукту.

Прямий продаж дає можливість клієнту детально ознайомитися з товаром, протестувати його та скласти своє власне враження про нього у зручному місці, в зручний час. Усі товари доставляються безпосередньо споживачеві.

Компанія Amway пропонує можливість започаткувати власну справу, одержувати нові знання, зокрема інформацію про продукти, а також розвивати навички управління власним бізнесом. Доходи незалежних підприємців пропорційні до кількості проданого товару кінцевим споживачам та складаються з торгової націнки та премії, яка залежить від обсягу товарообігу. Незалежний підприємець не отримує прибутку за залучення нового партнера.

Маючи гнучкий графік роботи у випадку співпраці з компанією Amway, Незалежні підприємці можуть на власний розсуд поєднувати цей бізнес зі своєю основною роботою чи перетворити співпрацю з компанією на повноцінну кар’єру.

Amway – світовий лідер прямого продажу

Amway один зі світових лідерів індустрії прямого продажу – сектору економіки, який у світовому масштабі забезпечує річний товарообіг у 83 млрд. доларів. За даними Світової Федерації Асоціацій Прямого Продажу (WFDSA), 40 мільйонів людей у світі працюють у сфері прямих продажів, із них в Україні – 421 тисяча. Amway також є активним членом регіональних та національних асоціацій прямого продажу у різних країнах світу.

Прямі продажі у світі

Результати дослідження впливу індустрії прямого продажу на економіку Європи, проведеного компанією Price Waterhouse Coopers, свідчать, що прямий продаж - авторитетна, добре організована індустрія, яка надає багатьом європейцям якісні та зручні послуги, що виправдовують свою вартість. У самому лише Європейському Союзі обіг прямого продажу становить 12 млрд. євро (джерело: дослідження Price Waterhouse Cooper PWC „Соціально-економічний вплив індустрії прямих продажів на Європейський Союз”, 1999 рік).

Компанії прямого продажу об’єднано в Національні асоціації, а в Європі вони заснували Європейську Федерацію Асоціацій Прямого Продажу (Federation of European Direct Selling Associations – FEDSA), до якої входить 492 компанії з 28 країн світу. Товарообіг цих підприємств становить 8,9 млрд. євро, а кількість людей, які співпрацюють із компаніями прямого продажу, дорівнює 4,5 млн. (джерело: FEDSA, липень 2003 року).

Компанії, які працюють у сфері прямого продажу, керуються принципом забезпечення споживачам товарів та послуг найвищої якості. WFDSA, FEDSA та національні асоціації стежать за відповідністю високих стандартів у сфері прямого продажу, вимагаючи від своїх членів дотримання кодексу професійної етики, що регулює відносини зі споживачами.