image/png;;;326576.png

Наша корпоративна програма соціальної відповідальності базується на трьох основних принципах: люди, продукція, ефективність.

  • image/jpeg;;;1.jpgЛюди
  • image/jpeg;;;2.jpgПродукція
  • image/jpeg;;;3.jpgЕфективність

Люди

image/png;;;326625_v2.png

Люди є найціннішим активом нашої компанії. Наш бізнес завдячує своїм успіхом працівникам і Незалежним підприємцям Amway; усіх їх ми щиро підтримуємо, допомагаючи їм уповні розкрити свій потенціал. Незалежним підприємцям Amway ми забезпечуємо безкоштовне навчання, аби вони набували і розвивали навички, необхідні для кращого майбутнього. Наша бізнес-можливість відкрита для кожного, усі мають рівні права, і ми чесно співпрацюємо як справедливі надійні партнери. Наші співробітники працюють в атмосфері, що гарантує високі стандарти здоров’я і безпеки та пропонує переваги і можливості для розвитку та навчання.

Продукція

image/png;;;products.png

Наша продукція, досвід та можливість бізнесу здатні суттєво покращити якість життя, адже у центрі нашої уваги – здоров’я та добробут людей. Ми використовуємо багатий професійний досвід фахівців, які працюють над нашими торговими марками, аби вирішити соціальні проблеми (такі як погане харчування або брак чистої води). І ми сприяємо підприємництву, оскільки віримо, що саме підприємництво відкриває перед людьми нові можливості та торує шлях до самореалізації.

Ефективність

image/png;;;performance.png

Ми досягли стабільного зростання завдяки тому, що розвивали свій бізнес у соціально відповідальний спосіб, водночас покращуючи середовище довкола себе. Ми переконані, що краще розуміння довкілля, у якому ми живемо, а також позитивний внесок окремих людей і цілих громад (наприклад, прибирання у парках або заощадження енергії) є ключем розвитку і кращого майбутнього. Щороку ми збільшуємо свої зусилля, спрямовані на збереження нашої планети для майбутніх поколінь за допомогою новаторських і добре продуманих ініціатив.