image/png;;;Responsible_2_sm.png

Понад 50 років корпоративна соціальна відповідальність була однією з невід’ємних складових стратегії розвитку Amway – допомагати людям жити кращим життям. Ця відповідальність закарбована в основоположних принципах засновників компанії: Сім’я, Свобода, Надія і Винагорода.

image/jpeg;;;323845.jpg

Засадничі принципи засновників

Співзасновники компанії Джей Ван Андел і Річ ДеВос окреслили етичні та ділові стандарти, якими до сьогодні компанія та її НПА керуються у своїй повсякденній діяльності. Ці засадничі принципи в буквальному сенсі викарбувані на камені ззовні нашої світової штаб-квартири: Свобода, Родина, Надія і Винагорода.
Компанія Amway завжди підтримуватиме фундаментальний принцип СВОБОДИ людини визначати власне майбутнє, забезпечуючи їй час і ресурси для того, щоб плекати і дбати про свою РОДИНУ. Крім цього, Amway повсякчас дає людям НАДІЮ і можливість одержати ВИНАГОРОДУ, співмірну докладеним зусиллям.

image/png;;;foto3_v2.png

Бачення Amway

Наше бачення доволі просте – ми щодня працюємо над тим, щоб змінювати життя людей на краще. Ми втілюємо своє бачення, допомагаючи людям по всьому світу розкрити свій потенціал та досягти своїх цілей, пропонуючи кращу продукцію та можливості змінити своє майбутнє, а також щедро розділяючи свої успіхи зі світовою громадою.
Ми пишаємося своїм прагненням постійно вдосконалювати свій бізнес, своєю турботою про людей та місцеві громади, а також екологічною свідомістю, адже ми віддані ідеї робити те, що правильно, а не просто те, що «працює».