image/png;;;foto4.png

Територія нашої світової штаб-квартири у місті Ейда, штат Мічиган, простяглась на півтора кілометри зі сходу на захід, складається з 80 будівель та

image/png;;;amway1.png

Річ ДеВос

У 1959 році Річ ДеВос разом зі своїм другом дитинства і діловим партнером Джеєм Ван Анделом заснував корпорацію Amway. Компанія, що працює за методом прямого продажу, нині провадить свою діяльність у більш ніж 100 країнах і територіях світу, забезпечуючи понад 3 мільйонам людей можливість заснувати власний бізнес. Річ ДеВос також був власником кількох професійних спортивних команд, у тому числі баскетбольної команди Orlando Magic, що входить до складу Національної баскетбольної асоціації. Він завжди відзначався видатним талантом промовця і часто виступав перед багатотисячними аудиторіями по всьому світу. Перенісши операцію з пересадки серця у 1997 році, він став Головою Бюро доповідачів Служби забезпечення донорськими органами. Річ ДеВос та його дружина Хелен надають щедру підтримку лікарням, школам, університетам та художнім закладам у рідному містечку, а також численним організаціям у всьому світі. Вони мають чотирьох дітей та 16 онуків. Їхній наймолодший син Даг є президентом компанії Amway.

image/png;;;Jay Van Andel.png

Джей Ван Андел

У 1959 році Джей Ван Андел разом зі своїм другом дитинства і діловим партнером Річем ДеВосом заснував корпорацію Amway. Компанія, що працює за методом прямого продажу, нині провадить свою діяльність у більш ніж 100 країнах і територіях світу, забезпечуючи понад 3 мільйонам людей можливість заснувати власний бізнес.
Упродовж усього життя Джей Ван Андел відстоював право на вільне підприємництво. Він був Головою Торгової палати США, директором Джеймстаунського фонду, послом та генеральним уповноваженим уряду США на виставці Genoa Expo '92, а також довіреною особою фонду «Спадщина». Створивши Фонд Джея та Бетті Ван Андел, він зробив значний внесок у суспільні проекти з розвитку економіки, охорони здоров'я, освіти і мистецтва.
Діти Джея Ван Андела працюють на благо компанії Amway у складі ради директорів. Стів Ван Андел був Головою правління Amway.