image/png;;;foundation_2.png

План Amway з продажу і маркетингу і сьогодні відбиває первісні принципи нашого бізнесу, розроблені засновниками Amway Річем ДеВосом і Джеєм Ван Анделом у далекому 1959 році.

  • image/jpeg;;;1.jpgВзаємини
  • image/jpeg;;;2.jpgКорпоративне громадянство
  • image/jpeg;;;3.jpgМожливість бізнесy
  • image/jpeg;;;4.jpgРодина торгових марок

Взаємини

image/jpeg;;;www_1.jpg

Компанія Amway починалася з партнерських стосунків засновників компанії. Взаємини, які існують між родинами засновників, працівниками і незалежними підприємцями є осердям нашої компанії. Міцні довірливі взаємини також є ключовим елементом моделі бізнесу Amway, адже вони становлять перевагу для наших споживачів: очевидна зручність і найкраще можливе обслуговування клієнтів основані на особистому спілкуванні. Володіючи вичерпними знаннями про продукцію і розуміючи потреби клієнтів, наші НПА дбають про кожну людину індивідуально, незалежно від того, чи йдеться про придбання товарів чи започаткування бізнесу Amway.

Корпоративне громадянство

image/jpeg;;;www_7.jpg

Ми визнаємо цінність кожної особистості. Саме тому Amway бере на себе й соціальні зобов’язання. Ми віримо в наші обов’язки корпоративного громадянина, коли йдеться про місцеві спільноти, де ми живемо і працюємо. Наші працівники і ділові партнери беруть активну участь у покращенні життя громад по всьому світу, а отже, змінюють його на краще.

Можливість бізнесy

image/png;;;UA.png

Amway завжди обстоювала ідею свободи і вільного підприємництва. Можливість бізнесу Amway пропонує шанс кожному збудувати власний незалежний і професійний бізнес і досягти успіху завдяки своїм зусиллям. Amway підтримує своїх НПА за допомогою справедливої системи винагород та цілої родини всесвітньо відомих марок високоякісної продукції. Академія Amway пропонує електронні навчальні курси, веб-презентації та інтерактивні тренінги. У 2018 році Академія Amway видала понад 3000 сертифікатів НПА у Європі.

Натисніть тут, щоб зареєструватися Незалежним підприємцем Amway

Родина торгових марок

Здорове харчування, краса і домогосподарство – ось із чого складається наш портфель високоякісної продукції. Торгові марки, такі як NUTRILITE™, ARTISTRY™ або AMWAY HOME™ сприяють особистому добробуту та задоволенню потреб споживачів, тому Незалежні підприємці Amway розбудовують свій бізнес, спираючись саме на ці марки.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про наші торгові марки