Безпечно з перших днів життя

Amway Home™ SA8™ Рідкий концентрований засіб для прання дитячої білизни з пом’якшувальним ефектом

714 грн
607 грн607.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 120536
Вага/об'єм: 1 л
Кількість:

  Особлива м'якість та ідеальна чистота дитячого одягу без плям чекають на вас після прання з Amway Home™ SA8™ Baby.

  Переваги

  • Має ефект кондиціонування.
  • Призначений безпосередньо для дитячих речей та отримав схвалення лікарів-педіатрів.
  • Без оптичних вибілювачів і барвників.
  • У складі – біорозкладні ПАР та ензими.
  • Натуральні інгредієнти в основі пом'якшувального компонента.

  Amway Home™ SA8™ Baby чудово впорається навіть із найбільш «впертими» плямами і забрудненнями та водночас подбає про особливу м'якість дитячого одягу. Збереже кольори й характеристики тканини.
  Сохранит цвета и характеристики ткани.

  Amway Home™ SA8™ Baby:

  • ефективний – впорається із забрудненнями в широкому діапазоні температур (від 15 °C до 70 °C);
  • економічний – 1 паковання вистачить на 50 циклів прання*.

  Дозвільні документи:

  Декларація відповідності

  Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

  * Кількість циклів прання розраховано з огляду на дозування, рекомендоване для прання білизни легкого ступеня забруднення в м'якій воді.

  Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення, зазначеної на пакованні.
  Країна походження: Бельгія.


  Хімічна назва CAS номер Функція
  Вода 7732-18-5 Вода
  С10-16 етоксилат спирту 68002-97-1 Неіоногенна ПАР
  Гексиленгліколь 107-41-5 Розчинник
  Жирна кислота (С8-18 та С18-ненасичена) 67701-05-7 Кокосове мило
  С12-14 спирт етоксильований пропоксильований 68439-51-0 Неіоногенна ПАР
  Пропіленгліколь 57-55-6 Розчинник
  Гліцерет-26 31694-55-0 Диспергувальна речовина
  Гліцерин 58-81-5 Стабілізатор ензимів
  Гідроксид калію 1310-58-3 Модифікатор pH
  Борат натрію 1303-96-4 Стабілізатор ензимів
  Ароматизатор - Ароматизатор
  Протеазний фермент 2598337 Ензим
  Лимонна кислота 77-92-9 Модифікатор pH
  Амілазний фермент 9000-90-2 Ензим
  Сік листя алое барбаденсіс 94349-62-9 Пом'якшувальний засіб

  Для машинного прання білизни:

  • слабкозабрудненої або в м'якій воді 1 ковпачок (20 мл);
  • зі середнім ступенем забруднення або у воді середнього рівня твердості 1½ ковпачка (30 мл);
  • сильнозабрудненої або у твердій воді – 2 ковпачки (40 мл).

  Для прання вручну ¼ (5 мл) засобу на 10 л води.

  Поширені запитання про продукт

  Яким трендом обумовлено рішення компанії Amway випускати концентрований рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby?


  Додаючи до лінійки засобів для прання дитячої білизни рідкий концентрований засіб SA8™ Baby, ми ставили перед собою дві мети. По-перше, забезпечити клієнтам нашої компанії максимальну свободу вибору тих засобів для прання, які потрібні саме їм. А по-друге, ми хотіли зробити цю категорію продукції більш привабливою, сучасною і цікавою для молодих сімей. Також, згідно з останніми маркетинговими дослідженнями, виявилося, що деякі господині побоюються використовувати кондиціонер під час прання, особливо якщо це речі дітей віком до 2 років. І ми вважали за необхідне запропонувати таким покупцям рідкий засіб для прання, який не лише відмінно видаляє забруднення, а й пом'якшує випрану білизну.

  Які переваги використання Amway Home™ SA8™ Baby?


  Цей засіб відмінно відпирає плями і має кондиціонувальний ефект, тому після його застосування білизна стає не лише чистою, а й м'якою. SA8™ Baby схвалений педіатрами, адже створювався спеціально для прання дитячих речей. Саме тому засіб не містить оптичних вибілювачів і будь-яких барвників. ПАР та ензими, що входять до складу SA8™ Baby, є біорозкладними компонентами. Пом'якшувальні інгредієнти виготовлені зі сировини природного походження. У складі засобу також є алое вера.

  Amway Home™ SA8™ Baby:

  • працює навіть у холодній воді (від 15 °C);
  • пом'якшує білизну;
  • ефективно видаляє навіть стійкі плями;
  • дбає про збереження кольору і структури тканин;
  • має значок на пакованні Bioquest FormulaTM – підтвердження того, що засіб пройшов дерматологічне тестування і є біорозкладним.

  Чи придатний Amway Home™ SA8™ Baby для прання дитячої білизни починаючи з перших днів життя малюка?


  Так, засіб можна використовувати для прання одягу та речей новонароджених доношених дітей.

  Чим відрізняється концентрований рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby від порошку SA8™ Baby?


  Відмінності цих двох засобів у такому.

  • Видалення плям і забруднень. І рідкий засіб, і порошок відмінно впораються з цим завданням. Але порошок ефективніший у ситуаціях, коли треба відіпрати плями від трави, глини, себуму і крові. Згідно з дослідженнями, рідкий засіб краще використовувати для прання білизни зі слідами шоколаду і дитячого харчування.
  • Прання кольорової білизни. Рідкий засіб придатний для такої мети більше, ніж порошок, тому що краще зберігає колір тканини.
  • Пом'якшувальний ефект. Якщо порівняти тактильні відчуття, то після прання рідким засобом білизна стає трохи м'якшою, ніж після використання порошку.
  • Аромат. Засіб подарує речам квітковий аромат, розбавлений деревними і ванільними нотами, запахом апельсина і мускусу. А порошок має аромат квітковий, альдегідний.

  Які норми екологічної безпеки враховувалися під час створення Amway Home™ SA8™ Baby?


  • Засіб видаляє забруднення завдяки наявності в його складі біорозкладних ПАР (поверхнево-активних речовин).
  • Джерелом отримання неіоногенних ПАР є натуральна сировина на основі кокосового мила і кокоса. Кокосове мило являє собою кокосову жирну кислоту, яка пом'якшує волокна тканин під час прання дитячої білизни з використанням Amway Home™ SA8™ Baby у твердій воді.
  • У складі засобу є модифікований гліцерин, який разом з очисним засобом на базі кокоса дозволяє не допустити загустіння засобу під час прання в холодній воді.
  • У виробництві ензимів як сировина використовуються речовини, які були отримані з натурального зерна, що пройшло ферментацію.
  • У складі Amway Home™ SA8™ Baby немає фосфатів, аміаку, поліакрилу, натрію гідроксиду, нітрилотриоцтової кислоти, вибілювачів на основі хлору, етоксилату нонілфенолу та ЕДТА.
  • За біорозпадом засіб відповідає стандарту ДСТУ 7282:2012.
  • Флакон засобу виготовлений з поліетилену високої щільності, який може бути переданий на вторинну переробку.

  Які активні інгредієнти є у складі концентрованого рідкого засобу для прання дитячої білизни Amway Home™ SA8™ Baby?


  • ПАР (поверхнево-активні речовини): є біорозкладними, ефективно видаляють забруднення через зменшення поверхневого натягу між рідинами/рідиною і твердим тілом (частинки жиру та інші забруднення).
  • Ензими (протеази й амілази): відповідають за прискорення процесу очищення, завдяки чому плями відпираються швидше і за меншої витрати енергії. Протеази впливають на протеїнову структуру білка (амінокислоти і пептиди), а тому ефективно видаляють білкові плями. Амілази руйнують молекули вуглеводів, а тому добре видаляють вуглеводні сліди.
  • Сік листя алое: має натуральне походження, відповідає за пом'якшення волокон тканини.

  Для видалення яких забруднень ефективно використовувати концентрований рідкий засіб для прання дитячої білизни Amway Home™ SA8™ Baby?


  Згідно з дослідженнями, засіб ефективно видаляє більшість стандартних типів забруднень, у тому числі плями від соків і трави. Особливу ефективність він демонструє, коли потрібно видалити сліди від шоколаду, дитячого харчування та інші вуглеводні й білкові забруднення.

  Чи є у складі концентрованого рідкого засобу для прання дитячої білизни Amway Home™ SA8™ Baby компоненти, отримані з натуральної сировини?


  Так, у SA8™ Baby містяться:

  • кокосова жирна кислота, джерелом якої є пальмоядрова або кокосова олія;
  • гліцерин, який входить до складу гліцерату-26, що отримується з натуральних олій;
  • лимонна кислота, джерело якої – зерно, що пройшло ферментацію;
  • протеаза (ензим), також отримана з ферментованого зерна.

  Чи є необхідність перед пранням з концентрованим рідким засобом Amway Home™ SA8™ Baby додатково обробляти плями на дитячих речах? І якщо так, то які засоби в цьому разі варто використовувати?


  У разі наявності сильних забруднень слід попередньо (на 30 хвилин або на ніч) замочити білизну у воді з додаванням універсального вибілювача SA8™ або порошку-підсилювача для замочування білизни та виведення плям SA8™ Tri-Zyme. Ці засоби також можна додати під час прання. Щоб досягти максимального ефекту, варто вибрати режим прання з температурою води 60 °С і вище. Необхідну кількість кожного засобу зазначено в інструкції. Не слід використовувати універсальний вибілювач SA8™ і порошок-підсилювач SA8™ Tri-Zyme для обробки забруднень на шовкових і вовняних виробах.

  Які тканини можна прати з додаванням концентрованого засобу Amway Home™ SA8™ Baby (вовняні, синтетичні, нейлон, шовк, спортивні костюми тощо)?


  SA8™ Baby делікатно видаляє плями і бруд, а тому придатний для всіх типів тканин. Але варто врахувати, що при регулярному пранні із засобами, що містять ензими, волокна вовняних і шовкових тканин можуть ослабнути. Тому для прання виробів із вовни та шовку краще скористатися засобом без ензимів – наприклад, рідким концентрованим засобом м'якої дії SA8™, який розроблено спеціально для цього виду тканин.

  Чи можна прати з додаванням Amway Home™ SA8™ Baby речі, на яких є кольорові візерунки? І чи варто попередньо сортувати одяг, перш ніж починати прання?


  Згідно з лабораторними дослідженнями, Amway Home™ SA8™ Baby добре пере кольорову білизну. Але все ж таки, перш ніж закласти речі в барабан пральної машини або почати прати вручну, краще розсортувати їх за типом тканини, рівнем забрудненості, на біле і кольорове.

  Наскільки добре виполіскується концентрований рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby? Чи не залишиться він на дитячих речах?


  Ні, залишки засобу не залишаються на білизні після прання. Жодних шкідливих компонентів на одязі дитини не залишається, що підтверджено результатами досліджень за участю педіатрів.

  Чи є Amway Home™ SA8™ Baby гіпоалергенним? Як провести перевірку на можливу алергічну реакцію перед пранням?


  Amway Home™ SA8™ Baby пройшов педіатричний і дерматологічний контроль, адже нам було важливо впевнитися в безпеці використання засобу для прання саме дитячих речей. Під час дерматологічного тестування було виявлено, що рідкий засіб SA8™ Baby є гіпоалергенним. Тестування, проведене під контролем педіатрів, показало, що після носіння одягу, випраного з використанням Amway Home™ SA8™ Baby, на шкірі дітей не виявлено жодних реакцій.

  Як визначити необхідну для прання кількість Amway Home™ SA8™ Baby?


  Дозування рідкого засобу Amway Home™ SA8™ Baby аналогічне дозуванню рідкого прального засобу SA8™:

  • 1 ковпачок (20 мл) для слабкозабрудненого одягу / м'яка вода;
  • 1½ ковпачка (30 мл) для одягу із середнім ступенем забрудненості / вода середнього рівня твердості;
  • 2 ковпачки (40 мл) для дуже брудного одягу / тверда вода;
  • ¼ ковпачка (5 мл) на 10 л води для прання вручну.

  Саме таке дозування є оптимальним для досягнення найкращого результату під час прання.

  Чи потрібно для правильного дозування Amway Home™ SA8™ Baby використовувати мірну ємність?


  Спеціальна мірна ємність вам не буде потрібна, всі дозування вимірюються в ковпачках від флакона. Але якщо вам так зручніше, то можна використовувати і її.

  Як використовувати Amway Home™ SA8™ Baby ефективніше – додавати в спеціальне відділення в пральній машинці чи просто в барабан до речей?


  Особливої різниці немає. Тільки важливо врахувати, що при додаванні Amway Home™ SA8™ Baby безпосередньо в барабан потрібно простежити, аби засіб не потрапив на одяг. Усі продукти Amway є концентрованими, а тому перед використанням їх потрібно розвести водою.

  За якої мінімальної температури води можна використовувати рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby?


  Прати рідким засобом Amway Home™ SA8™ Baby можна навіть у холодній воді (від 15 °C). Але найбільш якісний результат можна отримати у разі прання у воді з температурою 30–40 °C.

  На етикетці рідкого засобу Amway Home™ SA8™ Baby міститься вказівка на те, що він пом'якшує речі. Чи варто додатково додавати під час прання кондиціонер для білизни?


  У складі засобу є кокосова жирна кислота – по суті, це мило, за допомогою якого відбувається пом'якшення твердої води. Компанія Amway проводила клінічне дослідження, під час якого 22 учасники прали дитячу білизну за допомогою Amway Home™ SA8™ Baby. У підсумку учасники дійшли висновку, що, за їхнім відчуттям, одяг після прання став м'якший. Але, незважаючи на це, звертаємо вашу увагу, що рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby не дає такого самого ефекту кондиціонування, як спеціальний кондиціонер для білизни. Тому, аби зробити одяг ще м'якшим, рекомендуємо скористатися кондиціонером для білизни SA8™ «Садові квіти» або «Альпійська свіжість».

  На скільки циклів прання вистачить Amway Home™ SA8™ Baby?


  Цей показник залежить від низки параметрів: якості води, кількості білизни, яка закладається на одне прання, рівня її забруднення. При стандартній закладці 4,5 кг одягу середньої забрудненості та пранні у воді зі середнім рівнем твердості Amway Home™ SA8™ Baby вистачить на 33 цикли. Якщо говорити про прання слабкозабрудненого одягу в м'якій воді, то кількість циклів збільшується до 50.

  Чим відрізняється концентрований рідкий засіб для прання дитячої білизни з ефектом кондиціонування Amway Home™ SA8™ Baby від рідкого прального засобу SA8™?


  Amway Home™ SA8™ Baby – засіб, призначений спеціально для прання дитячої білизни. Він не містить оптичних вибілювачів і барвників. Натомість до нього додано алое вера, аромат підібраний відповідно до особливостей лінійки товарів для дітей.

  Чим відрізняється Amway Home™ SA8™ Baby від SA8™ Delicate?


  У рідкому засобі Amway Home™ SA8™ Baby додатково містяться ензими, здатні ефективно розщеплювати білкові та вуглеводні молекули.

  Чи можна використовувати Amway Home™ SA8™ Baby в разі, якщо шкіра має підвищену чутливість?


  Спеціальних тестів для чутливої шкіри не проводилося, але дерматологічні тестування показали, що Amway Home™ SA8™ Baby ніяк не впливає на ступінь чутливості шкіри і при стандартному використанні не може спричинити алергію. Якщо ж рідкий засіб у розведеному вигляді нанести безпосередньо на шкіру і не змивати 2 доби, може виникнути легке подразнення. Якщо застосовувати засіб за призначенням і в правильному дозуванні, то подразнення зазвичай не виникає. Це підтверджується тим фактом, що під час 3-тижневого клінічного тестування не надійшло жодного повідомлення про будь-які зміни на шкірі.

  Чи належить рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby до категорії біорозкладних?


  Так. Amway Home™ SA8™ Baby виготовлено відповідно до стандарту ДСТУ 7282: 2012 та міжнародного стандарту ОЕСР 301A, 301B.

  У разі використання Amway Home™ SA8™ Baby для замочування одягу на цілу ніч чи зберігає засіб свої властивості?


  Так. Оптимальна температура для впливу ензимів – 30–40 °C?

  Чи можна одночасно використовувати для прання дитячої білизни рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby та універсальний вибілювач SA8™ та/або порошок-підсилювач SA8™ Tri-Zyme? Якщо так, то як саме це краще робити?


  Так, особливо в разі, коли потрібно видалити застарілі плями чи сильне забруднення або для отримання ефекту вибілювання.

  • Для замочування додайте SA8™ Tri-Zyme в необхідній кількості до води і залиште білизну на 30 хвилин або на ніч.
  • Для підвищення якості прання додайте SA8™ Tri-Zyme у пральну машинку одночасно з Amway Home™ SA8™ Baby.
  • Для отримання додаткового вибілювального ефекту використовуйте універсальний вибілювач SA8™, замочивши в ньому одяг на 30 хвилин чи на ніч або додавши засіб під час прання з Amway Home™ SA8™ Baby (рекомендована температура прання – вище за 60 °С).

  Порошок-підсилювач SA8™ Tri-Zyme й універсальний вибілювач SA8™ не можна використовувати для прання виробів із вовни або шовку.

  Чи є безпечним рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby для каналізаційних систем?


  Так, абсолютно.

  Чи є придатним Amway Home™ SA8™ Baby для прання дитячих речей вручну?


  Так. Для цього додайте ¼ ковпачка (5 мл) засобу до 10 л води.

  Чи є токсичним рідкий засіб Amway Home™ SA8™ Baby?


  Ступінь токсичності Amway Home™ SA8™ Baby відповідає всім сучасним нормам і вимогам, які висуваються до засобів, призначених для прання дитячих речей. Додаткову інформацію можна подивитися в Паспорті безпеки, що надається на запит офіційних органів.