Amway Цинк у пакетиках-стіках

690 грн
587 грн587.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 116982
Вага/об'єм: 30 пакетиків-стіків по 1.5 г
Кількість:

  Цинк у пакетиках-стіках – це простий і зручний спосіб гарантовано одержати достатню кількість цього мінералу, який підтримує імунну систему.


  Чому він вам сподобається...

  Життя не стоїть на місті, а час – на вагу золота, тому важливо, аби заходи, яких ви вживаєте для підтримки свого імунітету, були швидкими, дієвими і легко вписувались у ваш щоденний графік. І одержати достатню кількість цинку на підтримку свого імунітету ще ніколи не було настільки швидко і зручно, як зараз.

  Цинк у пакетиках-стіках – ваш ідеальний супутник у важкі дні. Кожен пакетик-стік містить 10 мг цинку (100% РДНС), тож ви можете бути впевнені, що одержуєте належну кількість цього цінного мінералу щодня. Просто висипте вміст одного пакетика безпосередньо в рот – і відчуйте, як гранули цинку зі смаком апельсину і лимону тануть у вас на язику. Вони настільки смачні, що навіть немає потреби запивати їх водою – ось чому ці пакетики-стіки ідеальні для подорожей.


  Корисно знати…

  • Цей мінерал, який часто оминають увагою, допомагає підтримати вашу імунну систему. Також сприяє здоров’ю вашої шкіри, волосся та нігтів.
  • Зручно упакований у порційні пакетики-стіки, кожен з яких містить 10 мг цинку, 100% РДНС (рекомендованої добової норми споживання), ви можете вживати його у будь-який момент протягом дня. Не перевищуйте рекомендованої добової норми в 1 пакетик-стік.
  • Швидко і зручно: усе, що вам потрібно зробити – це розчинити гранули цинку просто у роті. Вам навіть не потрібно запивати їх водою.
  • Освіжаючий смак цитрусових – апельсину і лимону.
  • запропонований у зручних одноразових пакетиках-стіках, кожен з яких містить 10 мг цинку
  • має пікантний апельсиново-лимонний смак
  • кожна упаковка містить 30 пакетиків дієтичної добавки з цинком у пакетиках-стіках
  • вашу добову дозу цинку можна вжити без води; ідеальна для тих, хто в дорозі!
  • нормована доза в кожному пакетику-стіку гарантує, що ви одержите необхідну норму життєво важливого мінералу просто споживати тим, кому зазвичай важко ковтати таблетки.

  Харчова цінність В 1 стіку (1,5 г) У 100 г
  Енергетична цінність 4 ккал (15 кДж) 242 ккал (1014 кДж)
  Жирів 0,002 г 0,1 г
  Білків 0 г 0 г
  Вуглеводів 1,39 г 92,7 г

  Середній вміст цинку у добовій дозі (в 1 уп.) /10 мг − 100% РДН*

  *% Рекомендованої денної норми

  Склад (в 1 стіку, 1,5 г): цитрат цинку (31,4 мг), ароматизатори (15 мг); допоміжні речовини: сорбітол (Е420), лимонна кислота (Е330); двоокис кремнію (E551), магнієві солі жирних кислот (E470b), підсолоджувач: сукралоза (E955).

  Розірвіть пакетик-стік і висипте його вміст просто в рот. Зачекайте, доки порошок розчиниться, а потім проковтніть. Вживайте по одному стіку на день.