«Майстерня бізнесу AmwayNEXT»

Наймасштабніший захід 2016 року «Майстерня бізнесу AmwayNEXT»!

Зробіть NEXT крок назустріч NEXT вибору для досягнення NEXT мети!

Дізнайтеся, як вивести свій бізнес на новий рівень разом з AmwayNEXT – ще швидше, визначивши головний фокус, насолоджуючись кожним днем!

Використайте свій шанс отримати запрошення, виконавши одну або кілька умов нижче:

УМОВА 1. Ви – Срібний НПА та вище за результатами 2015/16 КР;

УМОВА 2. У серпні 2016 року ви досягнете рівня 9% і вище, при цьому маючи мінімум дві парості по 3% та особистий товарообіг мінімум 100 PV;

УМОВА 3. У вересні 2016 ви виконаєте умови для отримання першої винагороди/знижки за новою Програмою стимулювання бізнесу 2016/17 КР.

Проведіть цей день разом із тими, хто будує грандіозні плани на майбутнє, готовий змінюватись і бути успішним, йде шляхом розвитку і досягнень!

«Майстерня бізнесу AmwayNEXT» – це унікальний формат заходу, який об'єднує презентацію ключових запусків продукції 2016 і 2017 років, нової стратегії компанії AmwayNEXT і плани на наступні 10 років!

«Майстерня бізнесу AmwayNEXT» – це можливість пройти шлях успішного НПА від демонстрації продукції, представлення бізнес-можливості і програм розвитку, постановки цілей і планування результатів, до визнання і відзначення здобутків!

Рухайтеся цим шляхом, відвідайте всі локації і отримаєте:

  • нові знання і корисні навички на МАЙДАНЧИКУ РОЗВИТКУ разом з продукцією Amway. Можливість поспілкуватися з провідними фахівцями Академії Amway та експертами здорового способу життя;
  • інформацію про нові програми та можливість спланувати майбутні досягнення в ТРАЄКТОРІЇ УСПІХУ разом з генеральним директором Томашем Мурас і керівником відділу продаж Світланою Богачовою і командою підтримки розвитку вашого бізнесу;
  • цікаві знайомства і масу незабутніх вражень у ПРОСТОРІ ЗАДОВОЛЕНЬ разом з Amway та запрошеними зірками!

«Майстерня бізнесу AmwayNEXT» набирає оберти і обіцяє стати найяскравішою і масштабною подією року! Чекаємо вас 20 жовтня 2016 року* в Києві!

* ТОВ «Емвей Україна» залишає за собою право вносити зміни в програму заходу, місце і дату проведення.