У 2013 році компанія «Емвей Україна» відзначає 10-річчя своєї успішної діяльності. З того моменту, як відкрилося представництво Amway в Україні, – першим на всій території СНД! – компанія перетворилася на одного з найсильніших гравців вітчизняного ринку прямих продажів.

За 10 років компанія «Емвей Україна» налагодила співпрацю з понад 250 тис. дистриб'юторів та надала їм можливість розпочати власний бізнес з мінімальними інвестиціями та ризиками, використовуючи чіткий План з продажу та маркетингу та асортимент високо-конкурентних брендів. Крім того, компанія пропонує НПА мотиваційні програми для розвитку бізнесу та спеціалізовані семінари. Щороку в програмах «Академії Amway» беруть участь понад 100 тис. підприємців.

Підвищення кваліфікації персоналу також є одним з пріоритетів компанії «Емвей Україна». Усім без винятку співробітникам компанії доступні платформи електронних тренінгів, які налічують близько 100 курсів. Для працівників з високими результатами проводяться внутрішні та зовнішні тренінги, майстер-класи й навчальні програми.

Успіх компанії «Емвей Україна» – це і високоякісна наукомістка продукція, яка створюється в центрах досліджень і розробок Amway. Завдяки цьому Amway постійно виводить на ринок нові революційні продукти – наприклад, засоби догляду за шкірою ARTISTRY™ YOUTH XTEND™. Вони виготовлені за інноваційними технологіями, які дозволяють перепрограмувати біологічний «годиник» шкіри.

Соціальна відповідальність – ще один фактор успіху компанії «Емвей Україна». У фокусі проектів компанії – здоровий спосіб життя, захист навколишнього середовища та допомога дітям. Так, з 2009 року компанія активно підтримує «Пробіг під каштанами», покликаний залучити кошти на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України (Центр). Завдяки підтримці компанії для Центру було придбано унікальне медичне обладнання – єдиний в Україні апарат «Штучне серце» (2010 ) та контрпульсатор (2013).

За результатами 10-річної роботи Україна стала першим за обсягом продажу ринком Amway в Європі й десятим у світі!