Artistry Flora Chic Парфумована вода для жінок

1 875 грн
1 592 грн1592.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 119630
Вага/об'єм: 50 мл
Кількість:

  Joie de vivre у перекладі з французької означає «радість життя».
  Joie de vivre у перекладі з французької означає «радість життя».

  В ексклюзивному флаконі, виконаному з рожевого кришталю, міститься звабливий світ спогадів, від яких так солодко стискається серце.

  • Заряд енергії радості.
  • Парфумерна композиція відкривається свіжістю і соковитістю французького клементина. Він поєднав у собі витончений аромат квітучого мандарина і солодкі апельсинові ноти.

  • Чуттєва насолода.
  • Нотою серця композиції є ніжна болгарська троянда, яка радує своїми оксамитовими пахощами всього лише кілька тижнів на рік. Розкішний рожевий букет формується з любов'ю і турботою з квіток, зрізаних вручну.

  • Ніжність і гармонія.
  • Повністю розкрившись, композиція залишає після себе теплий ароматний шлейф, головну скрипку в якому грає мадагаскарський іланг-іланг. Аромат цієї квітки розслабляє і заспокоює.

  Artistry FloraChic™ для жінок, які втілюють у собі недбалість та елегантність, чарівну невинність і фатальну пристрасть, але завжди випромінюють істинну joie de vivre.

  Парфумована вода Artistry FloraChic™ містить високу концентрацію ароматичних олій, що відрізняє її від туалетної води, а тому вона залишає більш стійкий аромат.

  Дозвільні документи:

  Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

  Склад:
  Алкоголь денат, аромат, вода, етилгексилметоксициннамат, т-бутиловий спирт, бутилметоксидибензоілметан, етилгексил саліцилат, червоний 33 (CI 17200), фіолетовий 2 (CI 60725), денатонія беонзоат, бензилбензоат, бензил саліцилат, бутилфенілметилпропіонал, цитраль, цитронеллол, евгенол, фарнесол, гераніол, гексиловий циннамаль, гідроксицитронеллал, ізоевгенол, лімонен.

  За правилами хорошого тону за своєю силою аромат повинен бути таким, щоб супроводжувати жінку всюди, але водночас його не повинно бути чутно на відстані витягнутої руки.

  Спочатку, відразу після нанесення парфумів, аромат чути дуже добре. Але потім нюхові рецептори звикають до нього і починає здаватися, що він зовсім ущух. Це враження оманливе, тому не оновлюйте парфуми частіше 1-2 разів на день.

  Хочете, щоб аромат протримався якомога довше? Наносіть його на ледь вологу шкіру.

  Потрібно, навпаки, зробити аромат менш інтенсивним? Розпиліть парфуми в повітрі і швидко пройдіть крізь ароматну хмару.