Artistry Signature Select Набір масок «Миттєве підтягнення»

2 895 грн
2 462 грн2462.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 200666
Кількість:

  Мультимаскінг – це просто!

  Використовуйте кілька різних масок з набору «Миттєве підтягування» для кожної зони обличчя залежно від потреб шкіри. Наносити маски можна одночасно або послідовно відповідно до обраної програми догляду.

  Мультимаскінг – це ефективно!

  Виберіть для кожної зони обличчя саме той варіант догляду, якого потребує ваша шкіра. У результаті від мультимаскінга ви отримаєте мультиефект, що неодмінно вас порадує!

  Мультимаскінг – це весело!

  Не варто соромитися того, що з масками різного кольору, нанесеними одночасно на обличчя, ви будете виглядати смішно або безглуздо. Використання різних продуктів перетворить звичайний догляд на веселу процедуру. Ви навіть можете організувати домашню спа-вечірку у компанії подруг.

  Мультимаскінг – це правила!

  Використовуйте маски лише на тих ділянках обличчя, для яких вони призначені. Не змішуйте склади між собою і не наносьте продукти один поверх іншого.

  Експерти рекомендують проводити процедури двічі на тиждень через 1–3 дні. Наприклад, ви можете робити мультимаскінг по понеділках і п'ятницях. Так ви зможете, з одного боку, подбати про шкіру, щоб вона мала чудовий вигляд увесь тиждень, а з іншого боку – підготуєте її до вихідних. У будь-якому випадку, як і коли доглядати за своєю шкірою, вирішуєте тільки ви!

  Рецепт мультимаскінга «Миттєве підтягування»

  Ділянки нанесення – зони, де шкіра в першу чергу втрачає пружність:

  • підборіддя + щоки;
  • V-зона + шия + лінія підборіддя;
  • Т-зона + зона під очима (для освітлення).

  Склад набору «Миттєве підтягування»

  • Освітлювальна маска для шкіри обличчя Artistry Signature Select ™ (Арт. 122340).
  • Маска для підтягнення шкіри обличчя Artistry Signature Select ™ (Арт. 122341).
  • Відлущувальна маска для шкіри обличчя Artistry Signature Select ™ (Арт. 122339).

  Ваша шкіра пружна, гладка і сяюча з мультимаскінгом «Миттєве підтягнення»!

  Продукт Зони нанесення Результат
  Освітлювальна маска Зона під очима + підборіддя + щоки Більш однорідний, рівний тон шкіри. Поліпшується зовнішній вигляд обличчя. Шкіра отримує необхідне очищення та живлення. Розкішна турбота про красу і здоров'я шкіри в домашніх умовах!
  Відлущувальна маска Т-зона + лоб
  Маска для підтягнення V-зона + лінія під вилицями + шия

  4 переваги програми «Миттєве підтягування»

  • Комплексна програма з догляду за шкірою. Індивідуальні рішення для окремих ділянок обличчя. Вишуканий догляд за шкірою без зайвих проблем. Миттєвий результат мультимаскінга.

  Освітлювальна маска для шкіри обличчя Artistry Signature Select™:

  Вода, каолін, бутиленгліколь, полісорбат 60, гліцерин, цетиловіефіри, гліцерилстеарат, ПЕГ-100 стеарат, стеариновакислота, цетиловийспирт, пігментслюда (CI 77019), триетилгексаноїн, порошокплодівлюфи (Luffa Cylindrica), натріюмагній-силікат, пігментдіоксидтитану (CI 77891), бегеніловийспирт, гідрогенізованарициноваолія, триетаноламін, диметикон, метилпарабен, хлорфенезин, ксантановакамідь, ацетилглюкозамін, арома, гідроксиетилакрилату/ натріюакрилоїлдиметилтауратукополімер, сквалан, гідрогенізованаоліяжожоба, двонатрієва ЕДТК, пентиленгліколь, гліцерилакрилату/ акриловоїкислотикополімер, феноксиетанол, ізононілізононаноат, ПВМ/МА кополімер, екстрактнасіннячіа (Salvia Hispanica), каррагенан, пропілпарабен, глюкоза, етилпарабен, бензилбензоат, лімонен, ліналоол, бутилфенілметилпропіонал, цитронелол.

  Маска для підтягнення шкіри обличчя Artistry Signature Select™:

  Гліцерин, дигліцерин, полігліцерил-10 стеарат, ПЕГ-8, стеролиграната (Punica Granatum), бензиловийспирт, феноксиетанол, метилпарабен, арома, пропілпарабен, карамель, етилпарабен, екстрактплодівграната (Punica Granatum), пігментчервоний 33 (CI 17200), лімонен, ліналоол, бензилсаліцилат.

  Відлущувальна маска для шкіри обличчя Artistry Signature Select™:

  Каприловий/каприновийтригліцерид, сахароза, ПЕГ-60 гліцеридимигдалю, оліянасінняжожоба (Simmondsia Chinensis), оліянасінняманго (Mangifera Indica), тригідроксистеарин, бутиленгліколь, стерилалконіюгекторит, екстрактлистяалоевера, кокосоваолія, пропіленкарбонат, гліцерин, арома, метилпарабен, бутилгідрокситолуен, пропілпарабен, ПЕГ-60 гідрогенізованарициноваолія, карамель, екстрактплодівчорноїсмородини (Ribes Nigrum), мальтодекстрин, пігментбузковий 2 (CI 60725), пігментчервоний 33 (CI 17200), лімонен, ліналоол, гексилцинамал, цитронелол, гераніол, бензилсаліцилат.

  Під час мультимаскінга на різні ділянки обличчя наносяться:

  • Brightening Mask – для освітлення.
  • Firming Mask – для підтягнення.
  • Polishing Mask – для відлущування відмерлих клітин.

  Мультімаскінг – 2 рази на тиждень

  • Нанесіть Brightening Mask під очі, на лоб і шкіру в Т-зоні.
  • Нанесіть Firming Mask по лінії підборіддя/на V-зону і шию, на підборіддя/щоки.

  Мультімаскінг – тижнева програма

  • Підготуйте особа за допомогою Polishing Mask – наносіть 2 рази в тиждень.
  • Нанесіть Brightening Mask і Firming Mask на все обличчя або окремі його ділянки згідно з таблицею нижче.
  Мультимаскінг Мультимаскінг
  Нд День 1 Пн День 2 Вт День 3 Ср День 4 Чт День 5 Пт День 6 Сб День 7
  [Відлущувальна] [Для підтягнення] [Освітлювальна]
  +
  [Для підтягнення]
  [Відлущувальна] [Освітлювальна]
  +
  [Для підтягнення]
  [Для підтягнення] [Освітлювальна]
  На все обличчя На все обличчя Див. схему На все обличчя Див. схему На все обличчя На все обличчя

  Результат

  Ефект мультимаскінга не змусить себе довго чекати! Буквально з першого разу ви помітите, як ваша шкіра підтяглася, стала більш гладкою і пружною, а обличчя наче наповнилося внутрішнім сяйвом.