З програмою Body Detox Ви сформуєте звичку правильно харчуватися. Здивуєтеся, яку легкість ви будете відчувати, ваш настрій і настрій вашого кишківника прийдуть у норму.

Ви відчуєте себе бадьорим, повним енергії, ентузіазму і готовим для реалізації ваших планів!


Харчування

 

Важливу роль в очищенні організму відіграє харчування. Для того, щоб почати позитивні зміни, не потрібно багато зусиль і часу: всього кілька нескладних кроків і збалансована дієта. Відчуйте себе повним енергії і з радістю насолоджуйтеся кожним прожитим днем.

 

Фізичні навантаження

 

Всього 10-15 хвилин тренування «До поту» і дихальні вправи.

 

Водний баланс

 

Добова потреба дорослої людини у воді – 30-40 мл на 1 кг ваги.

 

Психологічний настрій

 

Налаштуйтеся на позитив і гарний настрій. Уявляйте себе здоровим, енергійним і привабливим.

 

Ваше харчування має бути функціональним – спрямованим на підтримку роботи органів і систем організму.

Функціональні продукти – як різнокольорові пазли, кожен з яких відрізняється унікальним складом і користю. Важливо, щоб кожен шматочок, який ви поклали в рот, виконував корисну функцію!

 

Три основні групи функціональних продуктів

Білки

«Будівельні цеглинки», з яких складається весь організм, необхідні протягом всієї програми. Амінокислоти з продуктів харчування і NUTRILITE™ Протеїновий порошок на рослинній основі задовольнять потреби нашого організму в білках.

Пребіотики

Підтримка мікрофлори сприяє зміцненню імунітету, виробленню вітаміну К, зниженню всмоктування токсинів. У цю групу входять NUTRILITE™ Порошкова клітковина і функціональні продукти: ферментовані продукти і ті продукти, що містять лактобактерії.

Захисники печінки

Печінка відповідає за детоксикацію організму. NUTRILITE™ Розторопша плямиста містить речовини, що підтримують роботу печінки. NUTRILITE™ Омега-3 Комплекс містить поліненасичені жирні кислоти, які зменшують запальні процеси. NUTRILITE Double X™ призначений для поповнення дефіциту мікроелементів.

 

Харчування. Перші кроки.

 

Отримайте подвійний ефект від програми: харчуйтеся правильно і смачно!

Складіть меню на кожен день. Готуйте за простими рецептами. Збережіть максимум корисних елементів в продуктах разом зі сковородою WOK від iCook™!

Рецепти

 

Відео

Бажаєте стати учасником програми кураторів Body Detox?

 

 

Подати заявку

Презентація програми Body Detox у форматі PDF

Все про пограму Body Detox. У чому її особливість і переваги. Як проходити її самостійно та/або використовувати для розбудови бізнесу.

Завантажити

Презентація програми для Кураторів у форматі PDF

Хто такі куратори? У чому їх завдання? Як організовувати і проводити 21-денні марафони та розбудовувати власний бізнес з Body Detox?

Завантажити

Брошура Body Detox

 

Ваш головний інструмент і ключовий помічник в проходженні програми Body Detox.

 

Завантажити

 

Пости-рекомендації для 21-денного Body Detox марафону

 

 

Завантажити архів (21 МБ)

Інструкція з проведення Body Detox марафонів