Все наше життя складається із ланцюжка маленьких кроків, які кожен день наближають нас до поставленої мети. Коли ми говоримо про здоров'я – це теж шлях, що вимагає щоденних зусиль і дій. І на цьому шляху як ніколи важливо мати підтримку оточуючих. Особливо, якщо мова йде про дітей.

«Пробіг під каштанами» починався 25 років тому з 150 людей. Сьогодні це наймасштабніший в Україні спортивно-благодійний проект, який об'єднує тисячі українців – з такою підтримкою за весь цей час у нас назбиралось тисячі щасливих історій одужання, які без вашої участі були б просто неможливі.

За 8 попередніх років участі команди NUTRILITE в Пробігу ми виросли до 43 900 осіб – тільки уявіть собі, це ж ціле місто! Разом ми зібрали понад 1 млн 789 тис. гривень – майже половину загальної суми, зібраної за весь час проведення Пробігу (понад 4 млн гривень).

І цього року ми повинні показати результат ще крутіший!

Цей рік для Пробігу ювілейний – час підбивати підсумки і ставити ще більш масштабні цілі на майбутнє. І нам дуже важливо зібратися якомога більшою кількістю учасників, щоб діти змогли відчути всю нашу підтримку, переконатися, що шлях до здоров'я буде успішно пройдено, і щоб всі разом ми написали ще багато тисяч щасливих історій одужання.

Приєднуйтесь до команди NUTRILITE і ви, давайте пройдемо наш «Здоровий шлях разом!»

Як взяти участь у Пробігу разом з командою NUTRILITE:

  1. Купуючи реєстраційний набір «Учасник команди NUTRILITE – 2017» (артикул 200412), ви автоматично стаєте частиною команди NUTRILITE.
  2. Приходьте з сім'єю і друзями 28 травня 2017 року на Михайлівську площу в Києві і виходьте на старт о 10-00.

Реєстраційний набір «Учасник команди NUTRILITE – 2017» (артикул 200412) коштує 190 грн. В нього входить єврофлаєр і сувенірна наклейка, яка залишиться у вас на згадку про подію. Але найголовніше – із кожного купленого набору компанія «Емвей Україна» перерахує 150 грн. в Благодійний фонд «Пробіг під каштанами» – на  підтримку Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві.

Кожен з вас може придбати необмежену кількість наборів – не тільки для себе, а й для друзів, сім'ї, партнерів по бізнесу. Для тих, з ким ви хочете розділити цю грандіозну подію.

У день Пробігу 28 травня важливо, щоб ви взяли з собою єврофлаєр із реєстраційного набору – він вам знадобиться для отримання вашого стартового номера, а також для участі в розіграші призів від компанії Amway.

Реєструйтеся на Пробіг і виходьте на старт заради вашого власного здоров'я, а також заради дітей, які потребують вашої підтримки.

Побачимося 28 травня на Михайлівській площі в Києві!