Чорниця з лютеїном Nutrilite™

1 494 грн
1 270 грн1270.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 104144
Вага/об'єм: 62 таблетки/29 г
Кількість:

  «Чорниця плюс лютеїн» від Nutrilite™ — БРЕНДА №1 У СВІТІ В КАТЕГОРІЇ ВІТАМІНІВ ТА ДІЄТИЧНИХ ДОБАВОК.*
  Основна маса рослинної сировини для нашої продукції вирощується, збирається і переробляється на органічних плантаціях Nutrilite™, які пройшли міжнародну сертифікацію. Ми знаємо все про нашу продукцію, починаючи від першого зернятка.

  «Чорниця п люс лютеїн» — захист від синьо-фіолетового випромінювання мобільних екранів

  Очі є одним із найчутливіших органів людського організму. Потрапляючи на сітківку, світло провокує низку хімічних реакцій, унаслідок чого утворюється нервовий імпульс. Саме цей імпульс відповідає за передачу інформації про побачений очима об'єкт безпосередньо до структур головного мозку. Таким чином ми бачимо навколишній світ.

  Еволюція створила потужну систему захисту органів зору. Але, на жаль, перед викликами сучасного світу ця система часто є просто безсилою. Випромінювання синьо-фіолетового спектра, що виходить від екранів моніторів і гаджетів, за своїми характеристиками схоже з ультрафіолетом — короткі хвилі з великим обсягом енергії.

  Потрапляючи на сітківку, сині промені стимулюють виникнення вільних радикалів G6, які справляють руйнівну дію на чутливі тканини внутрішньоочних оболонок. Унаслідок цього останніми роками кількість офтальмологічних захворювань значно зросла, особливо серед дітей та молоді.

  Дієтична добавка «Чорниця плюс лютеїн»

  Допоможе зберегти здоров'я очей і гостроту зору завдяки оптимальній концентрації діючих речовин:

  Лютеїн:


  • оберігає очі від синього випромінювання мобільних пристроїв;
  • накопичується у внутрішній оболонці ока;
  • забезпечує гостроту зору шляхом поглинання променів синьо-фіолетового спектру;
  • захищає органи зору від негативного впливу окислювачів і вільних радикалів.

  Антоціани:


  • знімають запальний процес на пошкодженій сітківці;
  • борються з вільними радикалами, викликаними надлишком променів синього спектра;
  • є джерелом профілактики і підтримки для очей;
  • відновлюють пошкоджені випромінюванням клітини;
  • виконують функції нейропротекторів, перешкоджаючи руйнуванню нейронів, що відповідають за передачу зорових образів.

  Вітамін А:


  • покращує синтез пігментів колірного зору;
  • захищає органи зору від руйнівного впливу вільних радикалів;
  • стимулює вироблення родоспіну — пігменту, необхідного для зорового аналізу кольору.

  ДІЄТИЧНІ ДОБАВКИ NUTRILITE ™ НЕ Є ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

  МОЖЛИВІ ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЯ З ФАХІВЦЕМ.
  Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Етикетка продукції Nutrilite™ може відрізнятися від наведеного зображення (у зв'язку зі змінами законодавчих вимог, а також незначною зміною формули продукту).

  *Джерело: Euromonitor International Limited. Категорія "Вітаміни та дієтичні добавки", світовий обсяг продажів у роздрібних цінах, % частка, за результатами 2020 року.

  Термін придатності: 24 місяці.
  Країна-виробник: Сполучені Штати Америки.

  У складі дієтичної добавки природні компоненти Nutrilite™:

  • чорносмородиновий екстракт;
  • чорничний екстракт;
  • порошок шпинату.

  Склад:

  стабілізатори (мікрокристалічна целюлоза, агар, карбоксиметилцелюлоза натрію, гідроксипропілметилцелюлоза, кальцієві солі жирних кислот, гуміарабік), екстракт чорниці (11,3%), цукроза, кукурудзяний крохмаль, пальмова олія, екстракт чорної смородини (3,4%%) (сульфіти), концентрат шпинату (3,4%), антиспікаючі агенти (жирні кислоти, діоксид кремнію), екстракт чорнобривців (2,8%), мальтодекстрин, антиоксиданти (аскорбіл пальмітат, суміш токоферолів (із сої), аскорбат натрію, DL-альфа- токоферол), зволожувач (гліцерин), ретинолу ацетат, вода, глазуруючий агент (карнаубський віск).

  Дієтична добавка призначена для всіх, хто хоче подбати про здоров'я своїх очей і збереження зору. Особливо рекомендована тим, хто активно користується ноутбуками, телевізорами, смартфонами та іншими цифровими пристроями.

  Як приймати?

  Для дорослих: 2 таблетки на день під час основного приймання їжі.

  Тривалість приймання:

  30 днів.

  Здоровий зір у цифрову еру

  Мати гарний зір в наш час − це запорука не лише здоров’я, а й успіху. Це можливість працювати, навчатися та будувати бізнес онлайн, розширюючи кордони.

  За статистикою, сучасний європеєць проводить за моніторами гаджетів близько 6-ти годин щодня, але дехто 12 і більше! До речі, а скільки ти сьогодні провів за монітором? Спробуй прямо зараз це перевірити: знайди функцію «Екранний час» на своїх пристроях (комп’ютер, смартфон та ін.) і склади ці цифри разом. Якщо вийшло більш як 4 години, ти просто зобов’язаний додатково турбуватися про свої очі, щоб запобігти розвитку «комп’ютерного зорового синдрому».

  Це група дискомфортних симптомів, які пов’язані з перенапруженням очей через гаджети:

  • почервоніння очей, відчуття "піску" під повіками;
  • відчуття втоми в очах і виникнення болю при рухах очима;
  • динамічне зниження гостроти зору, особливо «вдалину»;
  • складність фокусування погляду між об’єктами, що знаходяться близько і далеко. Зображення спочатку ніби розмите;
  • кольорові плями, які «залишаються перед очима» при переведенні погляду від екрана;
  • відчуття важкості в голові, головні болі та запаморочення, іноді до нудоти.

  Знайомі симптоми? На жаль, вони можуть впливати на якість життя та знижувати працездатність ☹ А поради на кшталт «просто менше користуйся гаджетами» не допоможуть, коли людина має працювати онлайн 8-годинний робочий день.

  Тому сьогодні не просто цікава стаття! А дієві поради, як вберегти свої очі в цифрову еру.

  Фактично, комп’ютерний зоровий синдром має 3 компоненти:

  1. Спазм м’язів, які відповідають за акомодацію, тобто «налаштування» нашого зору на певну відстань. Коли ми йдемо вулицею, то мимоволі переводимо погляд на різні предмети далі-ближче і м’язи постійно працюють налаштовуючи погляд. Фіксуючись довгий час на відстані екрана, м’язи перенапружуються. Це викликає дискомфорт і надалі може провокувати незворотні зміни – короткозорість.

  2. Пересихання очей. Концентруючись на моніторі, ми забуваємо моргати. Кількість кліпальних рухів знижується з 11-18 на хвилину до 4-6. Це призводить до фізичного пересихання рогівки і кон'юнктиви ока. Якщо прочитавши це ти рефлекторно почав кліпати, − це супер ?? Твої очі отримали природне зволоження.

  3. Відбувається дегенерація клітин сітківки. Синє світло від екранів потрапляє в око, проходить його наскрізь і фокусується на задній стінці в центрі сітківки, в місці, яке називається макулою, або жовтою плямою. «Жовтою» її називають через високу концентрацію жовто-помаранчевих пігментів - лютеїну і зеаксантину. Ці каротиноїди не просто надають їй колір, але й захищають сітківку від дії ультрафіолету і сповільнюють процес дегенерації клітин сітківки внаслідок оксидативного стресу. Їхня роль у підтриманні здорового зору є ключовою! Тому людям, які проводять багато часу онлайн, важливо додавати лютеїн до свого раціону (зеаксантин синтезується з лютеїну всередині організму). Вчені Гарвардського університету продемонстрували, що навіть додаткові 6 мг лютеїну на день знижують ризик дегенерації жовтої плями на 43%.

  Тож, озброєні знаннями, тепер ви точно зможете захистити свої очі!

  • ✔ Слідкуй за достатнім рівнем освітлення на робочому місці.
  • ✔ Відстань до екрана має становити не менш як 40 см. Перевір одразу на якій відстані зараз гаджет від твоїх очей ??
  • ✔ Використовуй правило 20/20/20. Кожні 20 хвилин відводь очі від екрана та 20 секунд дивись на предмет, розташований на відстані 20 футів (6 метрів).
  • ✔ Проходь регулярні огляди у лікаря-офтальмолога.
  • ✔ Додай додаткові джерела лютеїну в свій раціон.

  Найбільше лютеїну міститься у зелених та помаранчевих овочах і фруктах: капуста, броколі, шпинат, горошок, персик, гарбуз, морква. Проте, як і всі каротиноїди, лютеїн погано засвоюється з харчових продуктів. Щоб збільшити його біодоступність, їжа має бути термічно оброблена, подрібнена плюс з доданими жирами. Тому все частішим запитом у сучасному суспільстві є пошук оптимальної дієтичної добавки з лютеїном.

  Чорниця з лютеїном від Nutrilite™ − це просто знахідка для всіх, хто має щоденне навантаження на очі.

  • 2 таблетки на день забезпечують додаткові 10 мг лютеїну для підтримання здорового зору;
  • доповнена вітаміном А забезпечують додаткові 10 мг лютеїну для підтримання здорового зору;
  • рослинні екстракти чорниці, чорної смородини та шпинату доповнюють продукт природною антиоксидантною силою фітонутрієнтів;

  Чорниця з лютеїном від Nutrilite™ − це оптимальне поєднання природних компонентів з ефективними науковими технологіями для щоденного захисту очей у цифрову еру.

  Користуйся порадами для підтримання здоров’я очей з цієї статті та ділися ними з тими, кому це актуально. Піклуйся про себе і дивись на світ здоровими очима разом з Nutrilite™!

  Владислава Барзилович

  Кандидат медичних наук, лікар та експерт бренду NUTRILITE

  Vladislava_Barzilovich

  Джерела:

  1. Scripsema NK, Hu DN, Rosen RB. Lutein, zeaxanthin, and meso-zeaxanthin in the clinical management of eye disease. J Ophthalmol. 2015;2015:865179.

  2. Leermakers ET, Darweesh SK, Baena CP, et al. The effects of lutein on cardiometabolic health across the life course: a systematic review and meta-analysis. Am J Clin Nutr. 2016;103(2):481-94.

  3. Abdel-Aal el SM, Akhtar H, Zaheer K, et al. Dietary sources of lutein and zeaxanthin carotenoids and their role in eye health. Nutrients. 2013;5(4):1169-85.

  4. Kijlstra A, Tian Y, Kelly ER, et al. Lutein: more than just a filter for blue light. Prog Retin Eye Res. 2012;31(4):303-15.

  5. Sujak A, Gabrielska J, Grudzinski W, et al. Lutein and zeaxanthin as protectors of lipid membranes against oxidative damage: the structural aspects. Arch Biochem Biophys. 1999;371(2):301-7.