Бізнес Amway у період пандемії COVID-19

 
 
Я сподіваюсь, що ви читаєте це повідомлення маючи добре самопочуття, продовжуєте займатись справами та знаходите тимчасові рішення, як рухатися далі у вашому бізнесі Amway та безпечно спілкуватись з іншими людьми. Ситуація з пандемією COVID-19 зараз більше ніж будь-коли спонукає нас використовувати смартфони, різноманітні цифрові платформи та інші засоби зв’язку, аби не зупинятись на досягнутому у своєму бізнесі!

НПА та працівники компанії Amway по всьому світу знаходять можливості продовжувати працювати через канали віртуального зв’язку, організовуючи зустрічі в онлайн-режимі, використовуючи онлайн-платформи для обміну інформацією та управління плануванням, використовуючи мобільний телефон для розмов та домовленостей замість проведення зустрічей особисто. Саме тому ми маємо бути впевнені, що наші онлайн-канали працюють, коли ви будете ними користуватись, отже, ми підсилили пропускну здатність нашої системи, аби задовольнити підвищені потреби. 

Допоки деякі працівники з офісів тимчасово працюють вдома, працівники на виробництві – ні. Навпаки ми використовуємо систему планування роботи працівників таким чином, щоб виробництво працювало максимально без зупинки та ми могли задовольнити попит на продукцію. З метою запобігання інфікування наших рослин працівники працюють у спеціальних ділянках, з яких вони не можуть нанести шкоду. А постачальники та служби доставки взагалі не мають допуску до цих ділянок.  

Для задоволення збільшеного попиту на товари деяких продуктових категорій ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
 
 
 
 
 
 
Мілінд Пант
 
Перегляньте відеозвернення Виконавчого директора Amway
 
 
 
 
 
Джон Паркер
 
Перегляньте відеозвернення Директора з продажів Amway
 
 
 
 
 
Багато запобіжних заходів ми виконуємо самостійно і попри те, що вони можуть здаватися занадто перебільшеними, ми віримо, що вони необхідні, аби вберегтися від вірусу COVID-19. Ми бачимо, що в Китаї вже починається етап зменшення кількості людей, що захворіли, та одужання інших. В Європі ж ми спостерігаємо збільшення випадків захворювання, і це означає, що ми маємо бути ще більш обережними зараз. Ми просимо навчальні організації не проводити заходи, а НПА перенести всі зустрічі в онлайн-формат до тих пір, доки пандемія не закінчиться та ми всі не будемо у повній безпеці. Наша місія – допомагати людям жити кращим, здоровішим життям. А це вимагає від нас спостерігати за найкращими практиками та виконувати рекомендації організацій охорони здоров’я у всьому світі, серед яких є уникання необов’язкових контактів з іншими задля запобігання розповсюдження вірусу.

Ми хочемо вас запевнити, що робимо все можливе задля забезпечення ринків продукцією та онлайн-інструментами, аби ви могли продовжувати розбудовувати бізнес навіть у такий непростий період. За виникнення потреби, будь ласка, зв’язуйтесь з Amway зручним для вас способом комунікації та повідомте нас, чим ми можемо вам допомогти. Ми будемо постійно оновлювати інформацію, як тільки відбуватимуться якісь зміни.

Бережіть себе та будьте здорові!  

Мелоді Накл,
Керуючий директор Європи та Південної Африки