Реєстрацію на «Пробіг під Каштанами» в команді NUTRILITE розпочато!

3 червня 2018 року в Києві на Михайлівській площі стартує 26-й спортивно-благодійний проект «Пробіг під каштанами». У цьому році компанія «Емвей Україна» під егідою бренда XS Sports Nutrition виступає партнером Спортивного Пробігу (4,9 км) і Забігу Мужніх (для учасників на візках).

Десятій рік поспіль ми збираємося як команда NUTRILITE, щоб пробігти заради спасіння життя маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

За 9 років участі у «Пробіг під каштанами» наша команда об'єднала майже 47 тис. людей, і завдяки такій активній участі саме ми зібрали і передали на користь Центру дитячої кардіології 2,3 млн. гривень!

Давайте і в цьому році зберемося разом і подаруємо шанс на здорове життя тисячам дітей! Це унікальна можливість зробити добру справу, спілкуватися з однодумцями, провести час із сім'єю та друзями і зайнятися спортом, адже до будь-якого забігу потрібно готуватися.

Щоб стати учасником команди на «Пробігу-2018»*, необхідно придбати «НАБІР УЧАСНИКА КОМАНДИ NUTRILITE» на сайті www.amway.ua або в торгових центрах Amway в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, а також до 10-00 в зоні реєстрації Amway в день заходу.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ NUTRILITE!
БІЖІТЬ З НАМИ – ДОПОМАГАЙТЕ ДІТЯМ!
До зустрічі на старті:
3-го червня 2018 року, Київ, Михайлівська площа
СТАРТ О 10:00

* Перерахування благодійного внеску в БФ «Пробіг під каштанами» на користь Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України буде здійснено компанією ТОВ «Емвей Україна» після проведення заходу «Пробіг під каштанами 2018» відповідно до кількості придбаних наборів «Учасник команди NUTRILITE 2018».

Стартовий номер надає право на участь у благодійному забігу «Пробігу під каштанами 2018», що відбудеться у неділю 3 червня 2018 року у Києві, Україна.

Для участі у спортивному забігу в день проведення заходу можна звернутись до Організаторів для придбання додаткового електронного чіпу.