Запрошуємо вас взяти участь у V національному конкурсі «Підприємницький талант України»

www.business-talant.com.ua

Запрошуємо вас подати заявку на участь у всеукраїнському конкурсі для бізнес-леді «Підприємницький талант України», який компанія «Емвей Україна» проводить вже п'ятий рік поспіль.

Номінація «Бізнес від людини до людини» створена спеціально для галузі прямого продажу, щоб підкреслити одну із головних особливостей бізнесу Amway та галузі прямого продажу – вибудовування довірчих та довгострокових відносин з людьми – партнерами та клієнтами. Якщо вам вдалося збільшити список клієнтів за рік та ефективно розвинути ділові відносини з ними, ця номінація для вас. Така співпраця вимагає максимального залучення протягом тривалого проміжку часу. Поділіться своїм досвідом завоювання лояльності клієнтів. Також найкраща історія про сімейний бізнес буде відзначена спеціальним призом – Сімейний бізнес».

Конкурс створено на підтримку тих, хто хоче розкрити свій потенціал у бізнесі, а також шукає натхнення та ідеї для реалізації своєї справи. Даний проект дає можливість жінкам-підприємцям, що вже досягли успіху або тільки починають свій шлях у бізнесі, заявити про себе, поділитися своєю історією та отриманим досвідом, і таким чином стати джерелом натхнення для інших.

Цього року Конкурс проходить під гаслом «Шукай можливості!» Адже в період надзвичайно складних для започаткування та ведення бізнесу умов, тема конкурсу сфокусована на найбільш актуальному питанні: «Як вести бізнес в період економічної невизначеності?»

Номінації охоплюють різні напрямки бізнесу – інноваційність, творчість, екологічність, соціальну та інтелектуальну складову, а також в окремих номінаціях оцінюється ефективність бізнесу та вміння завойовувати лояльність клієнтів.

Лауреатами конкурсу стають 7 фіналісток, переможниця «Глядацьких симпатій» та головна переможниця конкурсу.

Конкурс складається із трьох етапів. На першому етапі, який триватиме до 17 жовтня до 12:00, конкурсантки подають заяви на сайті конкурсу www.business-talant.com.ua.  Одночасно з подачею учасницями своїх робіт стартує публічне голосування за право отримати приз глядацьких симпатій. Другий етап, з 19 по 31 жовтня – робота журі, до складу якого входять провідні бізнес-експерти, які визначать переможниць шляхом незалежної оцінки в кожній із номінацій. Завершує все освітня конференція і церемонія нагородження, де будуть представлені переможниці у номінаціях, а також оголошена головна переможниця конкурсу. Подія відбудеться 18 листопада в Києві.

До 12:00 17 жовтня 2016 року триває прийом заявок на участь у конкурсі! Нехай про ваші успіхи дізнається вся Україна!

Ознайомитися з критеріями оцінки робіт можна у правилах* конкурсу на сайті: http://business-talant.com.ua/rules.

Детальніше про всі номінації ви зможете дізнатися за посиланням: http://business-talant.com.ua/nomination.

* Аудитор конкурсу, компанія BDO, перевіряє достовірність заяв учасниць, а також контролює процедуру оцінювання робіт членами журі.