Система очищення води eSpring

 • Інформація про систему
 • Запитання, які ставлять найчастіше
 • Допомога під час встановлення/заміни
 • Збої під час роботи та їх рішення

Інформація про систему

Інформація про систему

Система очищення води eSpring™:

Характеристики та переваги

Завдяки унікальній системі фільтрації за допомогою пресованого активованого вугілля та технології ультрафіолетового випромінювання Система очищення воды eSpring пропонує вам таке поєднання цінних характеристик та переваг, яких не має жодна інша система очищення води .

Характеристика Перевага
Запатентований в США багаторівневий фільтр зі спресованого активованого вугілля Ефективно видаляє понад 140 потенційно шкідливих для здоров'я людини забруднюючих речовин, у тому числі свинець та ртуть (більше ніж будь-яка інша система очищення води з використанням активованого вугілля), та зменшує вміст мікрочасток розміром від 0,2 мікрона. Покращує смакові якості води, її запах та прозорість.
Ультрафіолетова лампа Знищує понад 99,99% потенційно хвороботворних бактерій та вірусів, які передаються через воду, що додатково покращує якість води і її безпечність.
Сертифікат NSF International про відповідність вимогам стандартів NSF/ANSI 42, 53 и 55 Незалежне та об'єктивне свідчення провідних світових експертів у питаннях очищення води підтверджує найвищий рівень надійності Системи очищення води eSpring, закріплюючи довіру до неї.
Невеликий за розмірами, більш компактний пристрій сучасного дизайну Займає менше місця, а це означає більш зручний у використанні; стильный корпус робить його ще більш привабливим.
Фільтр на основі вугілля / УФ-випромінювання розрахований на очищення 5000 літрів води або на один рік (залежно від того, що відбудеться раніше) Більше зручностей при меншій кількості замін картриджа; система більш вигідна в експлуатації завдяки невисокій загальній вартості картриджу та вартості кожного літра очищеної води.
Електронний «розумний» чіп в картриджі  Відстежує час використання та кількість літрів очищеної води, щоб надати користувачеві точну інформацію про час, який залишився до закінчення строку експлуатації картриджу, і дати йому можливість спокійно користуватись пристроєм; після заміни картриджа система перезапускається автоматично.
Індукційне електронне з'єднання усуває необхідність скріплювати УФ-лампу з системою за допомогою дротів (ця особливість системи запатентована в США) Картридж більш надійний і його значно легше встановлювати та змінювати.

 

Чому саме Система очищення води eSpring™?
 • Ультрафіолетові промені знищують понад 99,99% потенційно хвороботворних бактерій та вірусів, які передаються з водою.
 • Система очищення води eSpring підвищує прозорість, покращує смак і запах води, особливо це стосується хлорованої води.
 • Вугільний фільтр знижує вміст у воді твердих мікрочасток і понад 140 потенційно шкідливих для здоров'я людей забруднюючих речовин.
 • Система очищення води eSpring - результат 20-річних досліджень у сфері технологій очищення води.
 • Система очищення води eSpring отримала сертифікат NSF International* за відповідність стандартам 42, 53 и 55 NSF/ANSI, а також була відмічена «Золотой печаттю» Асоціації з питань якості води (WQA) за відмінні характеристики побутових водоочищувальних пристроїв.
 • Система очищення води eSpring забезпечує вам більше зручностей порівняно з купованою водою у пляшках або фільтрами-кувшинами, оскільки високоякісна вода тече прямо з вашого крану.
 • Цей пристрій легко встановлювати і просто користуватись, картридж необхідно змінювати лише один раз на рік (або після очищення 5000 літрів води – залежно від того, що відбудеться раніше), а рідкокристалічний дисплей дасть вам знати, коли потрібно замінити картридж.

 

Стандарти продукту

Стандарти, яким відповідає Система очищення води eSpring™

Сертифікація NSF International Система очищення води eSpring стала першим пристроем на ринку, яке відповідає трьом основним стандартам якості води NSF/ANSI.

Сьогодні на ринку представлена велика кількість систем фільтрації води, і реклама майже кожної з них стверджує – і це не дивно, – що вона працює ефективно. Тож яким чином користувач може дізнатись, які з цих тверджень відповідають дійсності?

Чи існує якийсь єдиний набір стандартів для очищувальних систем, який дозволяє споживачам зрівнювати роботу різних пристроїв?

Так, існує. Це стандарти NSF International, відповідати яким повинна будь-яка система, що претендує на отримання сертификату Міжнародного фонду захисту прав споживачів і контролю якості товарів, які впливають на здоров'я людини.

Що означає поняття «система, сертифікована NSF International»?
Щоб отримати сертифікат NSF, систему очищення води перевіряють не лише на її здатність фільтрувати забруднюючі речовини. Вона також повинна відповідати п'яти іншим критеріям:

 1. Сертифіковані характеристики зниження рівня забруднюючих речовин повинні бути підтверджені в процесі перевірок, проведених лабораторіями NSF International. Система очищення води eSpring цю умову виконала.
 2. Система не повинна додавати в воду шкідливі речовини, а матеріали, які контактують з водою, повинні пройти доволі суворе випробування. Система очищення води eSpring прошла це випробування.
 3. Система повинна мати функціональну структуру та бути спроектованою таким чином, щоб відповідати умовам водопостачання, таким як коливання тиску. Система очищення води eSpring повністю задовольняє ці вимоги.
 4. Інформація рекламного характеру, яка відповідає довідковій літературі, та етикетки не повинні містити помилки та неправдиві дані. Уся інформація, яка міститься в інформаційних матеріалах eSpring, відповідає дійсності.
 5. Використані матеріали та процеси виробництва не повинні змінюватись з часом, їх необхідно перевіряти один раз на рік. Матеріали, з яких виготовлена система eSpring, і процес її виробництва таким умовам відповідають повністю.

 

Технічі характеристики

Система очищення води eSpring™: модель No 10-0185-UA.
Номінальна висота корпусу: 327 мм.
Номінальный діаметр: 178 мм. Виготовлений із високоякісного міцного ударостійкого пластика.
Вхідне електричне живлення: 220 В, 50 гЦ, 60 Вт.
Фільтруючий картридж (10-0186-UA): пресований вугільний блок із внутрішньою ультрафіолетовою лампою.
Матеріали: всі материали пристрою, які перебувають в контакті з водою, відповідають вимогам Агенції США з харчових та лікарських продуктів (U.S. FDA) щодо матеріалів, які використовуваються для перенесення рідин для споживання їх людьми.
Максимальний робочий тиск: 860 кПа (8,6 бар).
Мінімальний робочий тиск: 104 кПа (1,04 бар).
Максимальна рабоча температура: 24 *C.
Мінімальна робоча температура: 4,4 *C.
Розрахункова швидкість потоку води: 3,4 літри за хвилину при тиску води у 415 кПа (4,15 бар) та новому картриджі. (Фактична швидкість потоку змінюватиметься безпосередньо в залежності від тиску води і періоду часу, протягом якого картридж перебуватиме у використанні.)
Розрахункова тривалість експлуатації: картридж призначений для задоволення потреб у воді середньої сім'ї для приготування їжі та для пиття протягом одного року або для очищення максимум 5000 л води залежно від того, що з цього стається раніше.

УВАГА: Фактичний строк експлуатації картриджа залежатиме від інтенсивності використання та якості комунального водопостачання.

 

Технології eSpring

Ваша Система очищення води eSpring™ – Ключові елементи

Запатентоване поэднання технологій 

Технологія вугільного фільтра

До складу Системи очищення води eSpring входить фільтр із блоку спресованого активованого вугілля. Цей запатентованый в США багаторівневий вугільний блок ефективно видаляє:

 • смак і запах хлору;
 • мікрочастинки, таким чином покращуючи прозорість;
 • понад 140 потенційно шкідливих для здоров'я людини забруднюючих речовин таких як свинець, ртуть, літучі органічні речовини (ЛОР) і метил-трет-бутиловий ефір, який додають в бензин.

Принцип роботи

Технологія фільтрації води за допомогою активованого вугілля вже тривалий час застосовується в побутових системах очищення води. Проте наш запатентований в США вугільний фільтр eSpring має значно
ширші можливості! Більшість забруднюючих речовин, які впливають на здоров'я людини (пестициди та супутні продукти, летючі органічні речовини, тригалогенометани), містять молекули вуглецю, які мають тенденцію утворювати сполуки. Таким чином, забруднюючі речовини у водопровідній воді поєднуються зі спресованим вугіллям, з якого виготовлено фільтр.
Активація збільшує робочу поверхню вугілля. Ми «активуємо» вугілля в ході спеціального процесу нагрівання, що призводить до утворення в ньому тисячі пор. Це збільшує активну поверхню вугілля,
здатність затримувати забруднюючі речовини. Після цього вугілля спресовують, щоб утворити твердий вугільний блок. Завдяки цій збільшеній активній поверхні вугілля підвищується здатність
нашого фільтру притягувати і «зв'язувати» забруднюючі речовини на основі вуглецю, коли вода проходить через блок. Інші органічні забруднювачі також можуть «приставати» до пористої поверхні, тому фільтр із вугільного блоку діє на забруднюючі речовини як магніт. Жодна інша побутова водоочищуюча система не може похвалитись задокументованими свідченнями зменшення вмісту більшої кількості потенційно шкідливих для здоров'я людини забруднюючих речовин. 

Наш запатентований фільтр з вугільного блоку:

 • утримує мікрочастинки в три рази меньші, ніж діаметр людської волосини;
 • здатний профільтрувати до 5000 літрів води на рік – цього достатньо для сім'ї з шести чоловік;
 • на Систему очищення води eSpring поширюється 14 патентів США. 

Поживні речовини залишаються у воді 

У той час як більшість шкідливих для здоров'я людини забруднюючих речовин грунтуються на вуглеці, багато корисних мінеральних речовин таких як кальцій, магній і фтористі з'єднання, які попереджають руйнування зубів, – ні. Це означає, що вони не сполучаються з вугільним фільтром, а вільно проходять крізь нього, залишаючись у воді.

 
 

Запитання, які ставлять найчастіше

Змінився тиск води на виході з системи 

Причина, пов'язана із забрудненням (забиттям) префільтра або вугільного блоку. Спробуйте зняти префільтр з картриджа та перевірити роботу системи без нього. Якщо ви помітите покращення, проблема з префільтром.  Ви можете його промити або придбати новий. Якщо ні, - це означає, що забився вугільний блок.

УВАГА: Фактична тривалість експлуатації картриджа залежатиме від інтенсивності використання та якості комунального водопостачання.

 
Інформаційний дисплей неправильно відображає ресурс картриджа
Причина у тому, що під час експлуатації часто вимикали блока живлення з мережі. Для правильного відображення система повинна бути ввімкнена цілодобово. Виключенням є відпустка або тривалий час без використання (від 7-14 днів або більше).
Також проблема може полягати в обмані зору. Якщо дивитись під гострим кутом на інформаційний дисплей, візуально дві полоски, що горять (по факту), сприймаються як три або чотири, внаслідок чого ресурс Ви визначаете помилково.
Як надіслати систему на тестування?

а) Якщо систему купували в одному з Торгових центрів Amway – систему можна передати на тестування через цей ТЦ;
б) Якщо ви купували eSpring з доставкою, можна передати через кур'єра, який доставляє вам замовлення компанії, коли він наступного разу привезе вам продукцію.  
в) Переслати систему самостійно, викликавши кур'єра (за рахунок самого НПА);
г) Привезти систему в службу обслуговування eSpring в торговий центр Києва за адресою: 03150, вул.К.Малевича, 87,  в будні дні з 10:00 до 17:00.

Зверніть, будь ласка, увагу, що Систему очищення води для тестування необхідно надсилати лише за адресою: м.Киев, 03150, вул.К.Малевича, 87 (приміщення Київського ТЦ).

Які документи необхідні для подачі системи на тестування?
 • заповнена специальна форма заяви
 • копія першої сторінки паспорту платника за замовлення
 • копія товарного чеку/ фіскального чеку РРО/ виписки з рахунку
 • копія ідентифікаційного коду платника за замовлення (для фізичних осіб)/ копія довідки ЕДРПОУ (для юридичних осіб);
 • система очищення води eSpring у повній комплектації (окремі деталі на тестування не приймаються).
Зверніть увагу!

На тестування система очищення води приймається лише в сухому вигляді. Зливайте воду, перш ніж надсилати на тестування. 

Що робити, якщо система не працює, а гарантійний строк вийшов?
НПА оплачують покупку необхідних деталей та інших можливих витрат (наприклад доставку кур'єром, якщо НПА викликає його самостійно).
Чи потрібно під час покупки картриджа (100186) окремо купувати префільтр (100187)?
Ні, префільтр (100187) йде в комплекті з картриджем (100186)
Який термін гарантії на систему очищення води eSpring?
Гарантія на повернення системи очищення воды eSpring та повернення грошових коштів – 90 днів з моменту покупки в компанії.
Два роки з моменту покупки в компанії – безкоштовне гарантійне обслуговування.
На скільки часу вистачає одного картриджа?
Ресурс одного картриджа розрахований на 1 рік або на 5000 л води, залежно від того, що настане раніше. 
Яким чином я можу придбати змінні деталі до eSpring після закінчення гарантійного періоду?

Варіант 1

 1. Написати заяву з проханням надати можливість придбати змінну деталь (уточнити яку саме, скориставшись інструкцією з експлуатації Системи очищення води eSpring) та надіслати в компанію
 2. Після надходження в компанію вашої заяви, за зазначеним номером телефону зв'яжеться координатор, який повідомить вам вартість та відповість на інші можливі запитання щодо цього замовлення. 
 3. У разі позитивного рішення щодо придбання деталі, координатор оформить замовлення та повідомить вам його номер.
 4. Після оплати замовлення та надходження грошових коштів на рахунок компанії деталь буде надіслано за зазначеною в заяві адресою. 

Якщо у вас виникло запитання, яке не зазначено у цьому розділі, надішліть його на infoua@amway.com з поміткою «Запитання для розділу eSpring».

Допомога під час встановлення/заміни

Заміна або встановлення змінного картриджа

Поставка картриджа відбувається з невеликою кількістю змазки на двох гумових кільцях. У разі відсутності змащувальної речовини, буде складно встановити змінний картридж у тримачі.

Зволожте дві резинки картриджа водою так, як це зазначено на малюнку.

У верхній частині змінного картриджа є невеликий фіксатор. Всередині чорного тримача є виямка в яку, за умови правильного встановлення, впирається фіксатор картриджа.

Візьміть тримач в одну руку, а в іншу картридж. Вставте картридж в чорний тримач та повертайте його за часовою стрілкою до упору.

На ущільнювальні кільця наносьте лише силіконові змазки або змазки, призначені для харчових продуктів. Будь-який інший тип змазки не рекомендується. В систему не повинні потрапляти матеріали за допомогою яких сантехнік ущільнює з'єднання. Не допускайте потрапляння всередину системи рослинної олії, вазеліну або інших матеріалів для змащування, розчинників, аміаку, спиртів, кислот жорстких мийних засобів. Вони можуть стати причиною пошкодження корпусу. Під час чищення використовуйте м'який мийний засіб для миття посуду (наприклад, DISH DROPS рідина для миття посуду) і воду.

Як витягнути трубки з системи eSpring

Якщо вам складно витягнути трубки вручну, в коробці з кожним новим картриджем поставляється спеціальний ключ для витягування трубок.

 • Переконайтесь, що логотип на пластиковому ключі повернено назовні і ключ щільно прилягає до чорного тримача.

 • Натисніть на ключ пальцями, а потім потягніть трубки в протилежний бік, при цьому не послаблюйте тиск на ключ.

 • Якщо у вас немає спеціального ключа, витягуйте кожну трубку окремо, натискаючи рівномірно кінчиками пальців на обидва боки кільця, яке оточує трубку, та одночасно потягніть трубку в протилежний бік.

Як обрізати і перевстановити трубки

Якщо ви використовуєте дивертор, обидві трубки будуть білими. Якщо ви використовуєте додатковий кран, одна трубка буде синьою, інша - зеленою.

 • Від'єднайте обидві трубки від системи.
 • Витягніть втулки з кінців трубок (лише для білих трубок).

 • Перевірте обидві трубки, щоб переконатись, що кінці їх гладкі, а краї трубки не мають видимих пошкоджень (царапин, потертостей). Якщо трубки деформировані, обріжте деформований участок гострим ножем.  Обрізайте трубки в місцях, де вони не з'єднані одне з одним (лише для білих трубок).

 • Поставте олівцем відмітку - 18 мм  - від краю трубки більшого діаметру.

 • Зробіть олівцем відмітку - 15 мм - від краю трубки меншого діаметру.

 • Вставте втулки (лише для білих трубок).

 • Вставте трубки у відповідні отвори системи eSpring та засуньте їх до кінця таким чином, щоб відміток не було видно або вони щільно прилягали до зажимів.

Як очистити та встановити електронний модуль

Електронний модуль, встановлений на чорний тримач системи, повинен бути чистим у чотирьох місцях.

 • Вимкніть систему з розетки.
 • Зніміть верхню кришку системи та відставте її вбік.
 • Підійміть електронний модуль та огляньте його нижню частину.
 • Огляньте верхню частину чорного тримача.
 • Переконайтесь, що обидві деталі чисті.
 • Перевірте на чистоту вікно датчика чорного тримача. Якщо вікно датчика забруднено, протріть його чистою вологою тканиною.

Також, огляньте головку картриджа.

Якщо на ній є забруднення, обережно протріть головку між верхнім та нижнім ущільнювальним кільцем. Не протирайте ущільнювальні кільця, оскільки це може зменшити кількість необхідної харчової змазки.

 • Розмістіть електронний  модуль на чорному тримачі.
 • Встановіть на місце верхню кришку системи.
 • Увімкніть очищення води та погляньте на дисплей.

Як перезапустити систему

 • Вимкніть воду (якщо вона була ввімкнена).

 • Вимкніть пристрій із розетки.

 • Почекайте 10 секунд

 • Увімкніть систему в розетку.

 • Увімкніть очищення води. 

Як розібрати систему

Вимкніть воду та відключіть систему з розетки.

 • Зніміть верхню кришку.
 • Зніміть електронний модуль.

 • Розмістіть систему в раковині або великій мисці, щоб у той час, як система буде в розібраному вигляді, вода не витекла та не пошкодила меблі.
 • Від'єднайте трубки від чорного тримача, використовуючи пластиковий ключ, або за допомогою рук.

 • Відккрутіть білу шайбу системи.
 • Підійміть ручку на чорному тримачі.

 • Витягніть тримач і картридж із корпусу системи, потягнувши за ручку.
 • Відкрутіть тримач від картриджа.

Як зібрати й перевірити систему

Візьміть тримач в одну руку, а іншою вставте в нього картридж та вкрутіть за часовою стрілкою до упору.

 • Встановіть тримач картриджа в основний корпус, переконавшись, що виступи корпусу відповідають вирізам тримача.

 • Відпустіть ручку тримача. Використовуючи обидві руки, натисніть на сторони тримача, доки він не опуститься вниз та щільно не приляже до корпусу. Установка вологого, картриджа, що вже був у роботі, потребує більше сили, аніж нового, сухого. Під час встановлення картриджа вода / повітря можуть виходити з випускного отвору.
 • Помістіть стопорне кільце (шайбу) на тримач картриджа та на основний корпус. Утримуючи тримач (зверху в центрі), іншою рукою закрутіть шайбу до упору. Якщо тримач припідімається після встановлення та заважає затягнути шайбу до упора, натисніть на верхню частину тримача, доки він щільно не приляже до основного корпусу, і затягніть шайбу до упору.

 • Вставте трубки в отвори тримача.

Увага! Трубки двох різних розмірів, які вставляються у відповідні отвори тримача.

 • Розмістіть електронний модуль на тримачі.

 • Встановіть верхню кришку та переконайтесь, що провід адаптера правильно разміщено (зрівняйте з малюнком).

 • Увага! Правильно встановлюйте верхню кришку.

 • Увімкніть адаптер системи в розетку.

Спустіть воду протягом 3-5 хвилин перед використанням.

Строк роботи змінного картриджа та його залишковий ресурс

Строк роботи змінного картриджа 5000 л або один рік, що з цього настане раніше. Картридж необхідно замінювати щорічно, навіть якщо ви використали менше, ніж 5000 л води на рік.

1.     За умови нормальної роботи системи на правому боці дисплею відображатимуться такі показники ресурсу. 

 • Важливо: дивіться на монітор зверху. Якщо ви подивитесь на монітор під кутом, ви можете отримати помилкові показання світлових полосок.

Кожна шкала індикатора ресурсу відображає 91 день, біля 3 місяців або 1250 літрів, що з перерахованого настане раніше.

2.     Якщо при роботі системи, на правому боці дисплеї буде відображатись такий показник ресурсу.

Це означає, що залишилось менше 10% ресурсу картриджа та скоро вам буде необхідно його заминити.

3.     Якщо при роботі системи, на правому боці системи буде відображатись такий показник ресурсу. 

a. Якщо при  цьому символ лампи фільтру миготить,

ресурс картриджа повністю вичерпано.

b. Якщо при цьому символ лампи фільтра не горить,

погляньте на символ встановлення картриджа.

Якщо символ встановлення картриджа горить червоним  , система не може знайти картридж. Зберіть систему знову згідно з інструкцією.

Якщо символ встановлення картриджа не горить , можливо система стоїть близько до інших приладів.

Виконайте такі дії:

1.      Вимкніть систему з розетки.

2.      Переставте систему так, щоб вона була на відстані мінімум 1 метра від інших побутових приладів.

3.      Увімкніть систему в розетку.

Якщо після цього система не запрацювала належним чином, вам варто передати систему в компанію для тестування.

 

Якщо у вас виникло запитання, яке не зазначено у цьому розділі, надішліть його на infoua@amway.com з поміткою «Запитання для розділу eSpring».

Збої під час роботи та їх рішення

Горить символ чашки

1.       Якщо на дисплеї миготить символ

При цьому горить червоний символ трубки.

Дивіться «На дисплеї миготить червона трубка»

2.      Якщо на дисплеї горить червоний символ

Дивіться  «Горить, Миготить, Не горить символ картриджа»

3.      Якщо на дисплеї горить синій символ

Ваша система працює правильно.

Під час правильної роботи системи, поки тече очищена вода, горить синій значок чашки.

4.      Якщо на дисплеї не горить символ

Коли очищена вода не тече, символ чашки не горить.

Виконайте такі дії:

a.      Увімкніть очищення води.

b.      Огляньте символ крапель і чашки на дисплеї, коли тече вода

1.      На дисплеї відображається 

Це нормальна робота системи

2.      На дисплеї відображається 

Проблема з електронним модулем. Для заміни за гарантією або для замовлення модуля зверніться до компанії.

3.      На дисплеї відображається 

Якщо у вас взагалі немає жодної індикації на дисплеї, і при цьому систему ввімкнено в розетку, перевірте чи працює блок живлення.

Якщо не горять лише зазначені вище символи, надішліть систему на тестування у відділ технічного обслуговування eSpring компанії.

Символ картриджа фільтра миготить

Якщо пристрій знаходиться поруч з іншим пристроєм, будь ласка, перемістіть його мінімум наc 1 метр від усієї побутової техніки.

1.      Якщо при цьому миготить символ трубки

Дивіться «На дисплеї миготить червона трубка»

2.      Якщо при цьому символ трубки не горить

Ваш фільтр вичерпав свій ресурс. Вам необхідно придбати та встановити новий картридж.

Примітка: Строк експлуатації змінного картриджа 1 рік або 5000 л води, залежно від того, що настане раніше.

Змінний картридж необхідно замінювати кожного року, навіть якщо споживач використовує менше ніж 5000 л води на рік.

Символ картриджа фильтра горит синім

1.       Якщо при цьому миготить символ,

ресурс картриджа закінчується, вам необхідно придбати та встановити новий картридж.

Примітка: Строк експлуатації змінного картриджа 1 рік або 5000 л води, залежно від того, що настає раніше.

Змінний картридж необхідно замінювати кожного року, навіть якщо споживач використовує менше ніж 5000 л води на рік.

2.       Якщо при цьому горить символ трубки,

Виконайте такі дії:

a.      Вимкніть систему з розетки.

b.      Увімкніть очищення води.

c.       Залиште воду ввімкненою протягом 5 хвилин.

d.      Вимкніть очищення води.

e.      Увімкніть систему в розетку.

f.        Увімкніть очищення води.

Під час першого запуску картриджа (кожного разу при заміні нового картриджа) вугільні частинки, які зазвичай виходять самостійно, можуть забити вугільний ультрафіолетовий сенсор.

3.       Якщо при цьому постійно йде звуковий сигнал.

Перевірте чи правильно встановлено верхню кришку системи. Якщо кришку встановлено правильно, скоріш за все проблема в електронному модулі системи.

Щоб замінити або замовити електронний модуль зверніться до компанії у відділ технічного обслуговування eSpring.

Символ картриджа фільтра не горить

Можливо картридж встановлено неправильно.
Перевстановіть картридж, слідуючи інструкціям.

Якщо після цього система працює так само, передайте її на тестування в офіс компанії.

Символ трубки горить

Виконайте скидання налаштувань та перевірку системи

Дивіться у розділі «Допомога під час встановлення/заміни». Запитання «Як перезапустити систему?»

Дивіться у розділі «Допомога під час встановлення/заміни». Запитання «Як зібрати та перевірити систему?»

Увімкніть очищення води на 1 хвилину.

Якщо при цьому проблема зникла, можете користуватись системою далі.     

Якщо при цьому символ трубки горить

Прикладіть скрепку до магніту під верхньою кришкою. 

Якщо магніт не притягнув скрепку, зверніться в компанію для заміни або покупки верхньої кришки системи очищення води.

Якщо магніт притягнув скрепку, виконуйте діі далі.

Змінний картридж повинен бути ​​правильно встановлений, щоб система могла його ідентифікувати. Будь ласка, розберіть систему і перевстановіть змінний картридж.

Дивіться у розділі «Допомога під час встановлення/заміни». Запитання «Як розібрати систему?»

Дивіться у розділі «Допомога під час встановлення/заміни». Запитання «Заміна або встановлення змінного картриджа»

Дивіться у розділі «Допомога під час встановлення/заміни». Запитання «Як зібрати й перевірити систему?»

Якщо після цього проблема зникла, можете користуватись системою далі.

ЕЯкщо після цього проблема НЕ зникла, надішліть систему на тестування в компанію.

На дисплеї миготить червона трубка

Якщо система знаходиться під прямими сонячними променями або стоїть на яскраво освітленому місці, або верхня кришка одягнена не щільно, система буде «думати», що УФ-лампу увімкнено.

Виконайте такі дії:

1.       Переставте пристрій на інше місце, де на нього не будуть потрапляти прямі сонячні промені або яскраве світло.

2.      Вимкніть адаптер електроживлення із розетки.

3.      Переконайтеся, що електронний модуль правильно встановлено на тримачі фільтра.

4.        Переконайтесь, що електричний шнур правильно розміщений у гнізді. 

5.        Правильно встановлюйте верхню кришку.

6.       Почекайте 10 секунд.

7.       Увімкніть систему в розетку.

8.       Увімкніть очищення  води на 1 хвилину.                                                                                                                               

Якщо після цього проблема зникла, можете продовжувати користуватись системою.

Якщо після цього проблема не зникла, скоріш за все проблема з електронним модулем.

Для заміни деталі або покупки нової зверніться до компанії.

Краплі води
Важливо
Дивіться на монітор зверху. Якщо ви дивитесь на монітор під кутом, ви можете отримати неправильні показники світлових полосок.

1.      Якщо на дисплеї відображається постійне миготіння трубки і крапель.

При цьому символ трубки червоний 

Дивіться «На дисплеї миготить червона трубка»

2.      Якщо на дисплеї відображається непостійне та непослідовне миготіння крапель.

Електронний модуль необхідно очистити в місці з'єднання його с чорним тримачем, щоб він міг функціонувати належним чином.

Дивіться у розділі «Допомога під час встановлення/заміни». Запитання «Як очитити та встановити електронний модуль?»

Якщо після цього проблема не зникла, надішліть систему на тестування в компанію.

3.      Якщо на дисплії не відображаються краплі

Символ крапель води не буде відображається доки не тече очищена вода.

Відкрийте кран та пустіть воду.

Якщо очищена вода надходить, проте на дисплеї не відображається потік води, з ладу вийшов чорний тримач системи очищення води.

Для заміни або для замовлення деталі зверніться в компанію.

Дисплей не горить

Зверніть увагу на те, як как відображається світловий індикатор, розміщений в нижньому правому кутку адаптера живлення:

1.       Якщо світловий індикатор на блоці живлення горить

Вийшов з ладу електронний модуль системи.

Для заміни або замовлення електронного модуля зверніться в компанію.

2.       Якщо світловий індикатор на блоці живлення миготить

Виконайте такі дії:

a.      Вимкніть адаптер електроживлення з розетки.

b.      Витяніть штекер адаптера електроживлення з приладу.

c.       Вставте штекер адаптера електроживлення в пристрій.

d.      Увімкніть адаптер електроживлення в розетку.

e.      Увімкніть воду для очищення та погляньте на дисплей.

Якщо після цього індикатор продовжує миготіти і табло не горить, з ладу вийшов блок живлення та/або електронний модуль системи.

Для заміни або замовлення блоку живлення та/або електронного модуля зверніться до компанії.

3.       Якщо світловий індикатор на блоці живлення не горить.

Перевірте, чи є напруга в розетці, для цього скористайтесь будь-яким справним приладом.

Якщо розетка справна, з ладу вийшов блок живлення системи.

Для заміни або замовлення блоку живлення зверніться до компанії.

 

Жорстке перемикання дивертора

1. Від'єднайте дивертор від крану та від'єднайте від нього трубки.
  
   
2. Помістіть дивертор в пластикову або скляну ємність, достатньо велику для встановлення дивертора в горизонтальному положенні.  
  
   
3. Налийте оцет в ємність з дивертором.
  
   
4. Замочуйте протягом 1 години.
  
   
5. Використовуючи перчатки, витягніть дивертор та добре промийте його під проточною водою.
  
   
6. Приєднайте дивертор до крану та приєднайте до нього трубки. Увімкніть очищену воду та спускайте її протягом 3-5 хвилин.
  
   
За необхідності повторіть з новим розчином оцету.

 

Якщо у вас виникло запитання, яке не зазначено у цьому розділі, надішліть його на infoua@amway.com з поміткою «Запитання для розділу eSpring».