G&H NOURISH+ Мило для повного догляду за шкірою

300 грн
255 грн255.0
Ціна після реєстрації
Артикул: 118112
Кількість:

  Давній фаворит лінії G&H, відтепер оновлений комплексом G&H NOURISH+™, залишається так само м’яким і ніжним до шкіри обличчя і всього тіла.

  Які переваги пропонує цей продукт

  • Шкіра почувається м’якою і виглядає здоровою.
  • Формула, яка не пересушує шкіру і не позбавляє її вологи і корисних жирів, водночас містить зволожувальні й пом’якшувальні складники, які залишають шкіру свіжою і кондиціонованою, пружною і гладенькою.
  • Підтримує природний водний баланс шкіри.
  • Покращує колір шкіри.

  Чому він вам сподобається

  G&H NOURISH+ Мило для повного догляду за шкірою видаляє забруднення і залишає вашу шкіру свіжою і добре кондиціонованою. Завдяки спеціальній суміші складників, воно допомагає підтримувати природний водний баланс вашої шкіри.

  Ним можуть користуватися всі члени сім’ї
  *.

  * Безпечне для використання дітьми віком від 3 років і старше (за винятком G&H PROTECT+ Дезодоранта-спрея та Роликового дезодоранта-антиперспіранта).

  Цікаві факти

  • Спеціальний дизайн із засічками дозволяє відламувати бруски, мило гнучке, щоб задовольнити потреби вашої сім’ї: кожен одержує власний брусок, або ви можете відламати один брусок для обличчя, а решту залишити для тіла.
  • Формула, що розкладається мікроорганізмами, не містить сульфатів і триклозану.
  • Протестовано на дерматологічні таалергійні протипоказання.

  Дозвільні документи:

  Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи

  Формулу G&H NOURISH+ Мила для повного догляду за шкірою було збагачено медом квітів апельсинового дерева, маслом ши та олією гарбузового насіння.
  Ексклюзивний комплекс включає:
  - Квіти апельсинового дерева, що забезпечують живильну вологу, яка глибоко зволожує і пом’якшує шкіру.
  - Масло ши, яке живить шкіру завдяки вмісту вітамінів A, E і F, відомих своєю здатністю відновлювати водний бар’єр шкіри.
  - Олію гарбузового насіння — антиоксидант, що допомагає захистити вашу шкіру від ушкодження несприятливими зовнішніми чинниками.

  G&H NOURISH+ Мило для повного догляду за шкірою містить формули, збагачені медом квітів апельсинового дерева, маслом ши та олією гарбузового насіння, які допомагають живити, заспокоювати шкіру і зберігати її здоровий вигляд.

  Склад:

  Пальмітат натрію, спирт денатурований, вода, кокоат натрію, сахароза, гліцерин, стеарат натрію, арома, мед, тетранатрію етідронат, пентранатрію пентетат, пігмент жовтий 5 (СІ 19140), масло ши, олія насіння гарбуза (cucurbita pepo), пігмент червоний 33 (СІ 17200).

  • Намочіть брусок мила, потім розітріть між долонями до утворення піни.
  • Масажними рухами нанесіть цю піну на шкіру. Змийте водою.
  • Підказка: відламайте один брусок для обличчя, а решту два залиште разом для тіла.
   Щоб одержати найкращий результат, нанесіть G&H NOURISH+ Крем для рук або G&H NOURISH+ Лосьйон для тіла.