Вітаємо усіх із прийдешнім Новим роком!

Дорогі друзі!

Хочу скористатися нагодою і подякувати вам за цей буремний та водночас

обнадійливий рік, що добігає кінця!

Протягом цього року ми спостерігали очевидні ознаки стабілізації економіки, а це – саме те, що потрібно для росту галузі прямого продажу.

Я більш ніж переконаний, що 2018-й буде неймовірним! Цього року ми готуватимемось до масштабного святкування 60-Ї річниці Amway. У нас є чудова програма стимулювання бізнесу, до складу якої входить кваліфікація на надзвичайний круїз Середземномор’ям. Такого, мабуть, не було за всю історію нашої компанії. Щиросердно закликаю вас кваліфікуватись на участь у цій унікальній події! Ви зможете! Без вас ми нікуди не пливемо!

Тож час сказати «до побачення» року, що минає, і «ласкаво просимо» року прийдешньому. Хочу побажати вам і вашим родинам міцного здоров’я, невичерпного почуття гумору і ентузіазму та задоволення від співпраці з Amway. Ваш успіх – наш успіх, і ми продовжуватимемо робити все від нас залежне, щоб підтримувати вас! Усього вам найкращого!

Завжди ваш,
Томаш Мурас


Дорогі Незалежні підприємці Amway!

В останні дні року, що минає, згадуються його найяскравіші моменти: заходи, зустрічі, нові продукти в нашому портфоліо…, і вже мріється про майбутнє!

Я хочу побажати нам усім мріяти яскраво і сміливо, як в дитинстві, коли ми не боялися, що ці мрії так і не здійсняться. Без мрії, без енергії, яку дає нам мрія, – дуже складно опинитися там, куди прагнеш. Але якщо мрія не стає ціллю, вона може так і залишитися мрією.

Я бажаю вам у новому 2018 році мріяти і реалізовувати свої мрії, ставати здоровішими, красивішими і успішнішими! Знайти той чарівний баланс між бізнесом, особистим розвитком, сім'єю і турботою про оточуючих, який робить життя людини наповненою змістом, а саму людину – щасливою.

Символом 2018-го стане Жовта Собака. Кажуть, в її рік на нас чекає безліч змін. Нехай усі вони будуть тільки на краще!

Із повагою і вдячністю,
Світлана Богачова
Директор з продажу Amway Україна

На честь Нового року Томаш Мурас і Світлана Богачова піднімають келихи... Як ви думаєте, із чим? Звичайно ж, з енергетичним напоєм XS™ Power Drink зі смаком пітахайї! :-)