ARTISTRY™ належить до десятки найпопулярніших світових марок засобів догляду за шкірою преміум-класу.

 

З Декоративною косметикою ARTISTRY™ кожна жінка здатна створити витончений образ – від А до Я, – який лише забажає. Наше портфоліо включає повний асортимент засобів декоративної косметики для обличчя, очей, щік і губ, у нашій багатій палітрі знайдеться відтінок, який пасує будь-якому тону шкіри і вигідно підкреслює природну красу жінки у будь-якому віці.

ОБЛИЧЧЯ

 

 

ARTISTRY Порадник із визначення основи

   

ОЧІ

 

ГУБИ

 

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Таблиця відповідності відтінків

   

НІГТІ

   

ТЕРЕЗА ПАЛМЕР

Тереза Палмер –  обличчя Засобів догляду за шкірою та Декоративної косметики ARTISTRY™. «В ARTISTRY мені подобається все, і передусім косметичні засоби. Я хочу сказати, вони такі вишукані, розкішні і водночас сучасні, і я по-справжньому можу їм довіряти», – каже Тереза. Тереза не лише класична красуня, а й сповнена життя молода жінка й талановита актриса, що так добре уособлює саме єство марки ARTISTRY.

 

 

РІК
ДІЧЕККА

Любов до мистецтва і вроджене відчуття кольору дозволили світовому майстру візажу ARTISTRY Ріку ДіЧекка зробити успішну кар’єру в індустрії краси. «Коли ви знайшли те, що вам пасує найкраще, це надає відчуття впевненості, а ніщо так не робить жінку привабливою, як впевненість у собі», – вважає Рік.

 

Не упустіть цієї можливості приголомшити! Не пропустіть появи наших ексклюзивних Декоративних колекцій ARTISTRY, доступних лише обмежений період часу.

 

LДЕКОРАТИВНІ КОЛЕКЦІЇ, ЯКІ ПРОПОНУЮТЬСЯ ЛИШЕ ОБМЕЖЕНИЙ ПЕРІОД ЧАСУ