ЧИ СПРАВДІ НЕОБХІДНО ЩОТИЖНЯ КОРИСТУВАТИСЯ МАСКАМИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ?

МІШЕЛЬ Д’АЛЬЯРД, провідний консультант зі здоров’я та краси шкіри, ВІДПОВІДАЄ


Дотепер маски були факультативним додатком до процедури догляду за шкірою. І хоча вони забезпечували шкірі певні приємні переваги, їх рідко вважали «обов’язковою» складовою щоденної або щотижневої процедури догляду за жіночою шкірою. Чимало людей вважають маски для обличчя менш корисними порівняно зі щоденними відновлювальними засобами або просто не можуть виділити двадцять хвилин, аби побалувати себе кілька разів на тиждень!

Але тепер усе змінилось! І ARTISTRY™ миттєво відреагувала на зміни у настроях споживачів, одразу запропонувавши нову маску, яка гарантовано стане невід’ємним етапом для кожної жінки – і навіть чоловіка – у їхній щотижневій процедурі догляду за шкірою. Представляємо нову Зволожувальну маску ARTISTRY HYDRA-V™, спеціальну маску з мікрофібри, наскрізь просочену складниками для інтенсивного зволоження, покликаними максимізувати еластичність і відновлення шкіри.
 

Відверта розмова з клієнтами

Напружений графік, постійна заклопотаність, сповнений стресів спосіб життя – усе це негативно позначається на стані і вигляді нашої шкіри. Глибоке зволоження – це ключ до здорової шкіри, здорова шкіра – це ключ до помолоділого вигляду, а Зволожувальна маска ARTISTRY HYDRA-V – це ключ до глибокого зволоження. Збільште користь від своєї щоденної процедури догляду за шкірою із засобами ARTISTRY HYDRA-V, скориставшись маскою два-три рази на тиждень!


Поради з користування маскою від Мішель

Поділіться цими чудовими порадами зі своїми клієнтами або скористайтесь ними для початку розмови. Наприклад, коли клієнтка розповідає вам про заплановану поїздку, поділіться з нею порадами 1 і 2.

1 – Під час подорожі наносіть маску щодня. Це допоможе вашій шкірі пристосуватись до змін довкілля, а також позбутися будь-яких ознак стресу або виснаження. Ви можете бути втомлені, але ваша шкіра вас не викаже.

2 – Зволожуйте шкіру в літаку. Під час тривалих перельотів наносіть маску, щоб забезпечити шкірі таку необхідну їй вологу.

3 – Використовуйте маски для ознайомлення потенційних клієнтів із нашою маркою. Скориставшись Зволожувальною маскою ARTISTRY HYDRA-V лише один раз, ваші клієнти благатимуть вас познайомити їх з усією лінійкою продуктів.

4 – Регідрація взимку. Після заняття спортом на свіжому повітрі взимку наносіть маску, доки насолоджуєтесь чашкою гарячого чаю, аби миттєво відновити рівень зволоженості в обвітреній і переохолодженій шкірі!


І ще одна порада насамкінець: Нанесіть рештки рідини, що залишиться в упаковці, на шию, зону декольте і руки, щоб максимально використати цей чудовий засіб!