СЕКРЕТИ ВРАНІШНЬОЇ СВІЖОСТІ У ПЕРІОД СВЯТ

Це траплялося з кожним із нас. Корпоративна вечірка настільки весела, що її не хотілося полишати, проте наступного ранку, побачивши в дзеркалі бліде обличчя з мішками під очима, нам було уже не до сміху. Цього року ви зможете піти з вечірки останніми і однаково виглядати свіжо і бадьоро наступного ранку! Усе, що вам для цього потрібно, — кілька супер-ефективних засобів і «секретних» прийомів.
 

Порада №1: нічне омолодження за допомогою рослин

Провівши ніч на вечірці або у клубі, перш ніж впасти обличчям у подушку, подбайте про свою шкіру завдяки розкішному засобу нічної дії на кшталт Збагачувального крему ARTISTRY YOUTH XTEND™. Відчуйте на власному досвіді омолоджувальні властивості LifeSirt, рослинного екстракту з листя середземноморського мирту, який прискорює природне вироблення шкірою протеїнів на 280%! А також приділіть трохи уваги своїм набряклим повікам, нанісши Збагачувальний крем для шкіри навколо очей ARTISTRY YOUTH XTEND. На це знадобиться лише 5 хвилин.

 

Порада №2: супер-свіжий ранок

Якщо вам забракло нічного відпочинку, ваша шкіра може швидко зневоднитись. Внаслідок цього вона втрачає свіжість і загалом може виглядає тьмяною. Нехай ніхто не здогадається про ваш нічний недосип! Уранці, коли вам потрібно трохи допомоги, аби за мить виглядати неперевершено, скористайтесь нашим потужним засобом-бестселером — Живильною концентрованою сироваткою для шкіри обличчя ARTISTRY HYDRA-V™. Спробуйте його і відчуйте неймовірну дію новаторських компонентів, таких як вода норвезьких фйордів, яка миттєво дарує освіжаюче відчуття, багаті на поживні речовини мінерали рожевого гімалайського галіту, що забезпечують шкірі базове живлення, і гавайська асаї, яка утримує вологу всередині шкіри, покращуючи її водяний бар’єр!

 

І нарешті, не забудьте про свої улюблені основи під макіяж ARTISTRY™ та косметичні засоби EXACT FIT, які зроблять ваш образ бездоганним після нічних святкувань, вирівнюючи тон і колір обличчя. Створений для всіх типів шкіри, наш асортимент засобів преміум-класу поверне чарівне сяйво, зробивши шкіру гладенькою і променистою незалежно від того, о котрій години ви вчора лягли спати!

Замовляйте сьогодні і приготуйтесь насолодитись святами уповні, виглядаючи на всі 100.

ARTISTRY YOUTH XTEND Збагачувальний крем
ARTISTRY HYDRA-V Живильна концентрована сироватка для шкіри обличчя
ARTISTRY EXACT FIT™ Комактна пудра з SPF 20
ARTISTRY YOUTH XTEND Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону обличчя SPF 20
ARTISTRY EXACT FIT Бездоганна розсипчаста пудра
ARTISTRY EXACT FIT Зволожувальний бальзам з ефектом тонування шкіри