ЯК НАНОСИТИ ДЕКОРАТИВНУ КОСМЕТИКУ: ТРИ ПОРАДИ ПРОФЕСІОНАЛА ЩОДО УСПІШНОГО ПРОДАЖУ нової колекції засобів декоративної косметики ARTISTRY SIGNATURE COLOR™

 

ЯК НАНОСИТИ ДЕКОРАТИВНУ КОСМЕТИКУ: ТРИ ПОРАДИ ПРОФЕСІОНАЛА ЩОДО УСПІШНОГО ПРОДАЖУ нової колекції засобів декоративної косметики ARTISTRY SIGNATURE COLOR™

Жінкам подобаються привабливі відтінки декоративної косметики на очах, губах і щоках, проте далеко не всі з них упевнені, як її наносити у найбільш вигідний для свого вигляду спосіб.  Ознайомившись із цими трьома підказками від міжнародного майстра візажу ARTISTRY™ Ріка ДіЧекка, ви можете порадити потенційним клієнтам, які з косметичних засобів нової колекції ARTISTRY SIGNATURE COLOR найбільше їм пасують. Повсякчас пам'ятайте: декоративну косметику потрібно наносити з легкістю, а носити із задоволенням!

1. Використовуйте тіні для повік однієї палітри Завдяки ретельно дібраним і скомпонованим відтінкам, як, наприклад, у наборі з чотирьох тіней для повік ARTISTRY SIGNATURE COLOR, вам немає необхідності добирати відтінки, що пасують один одному. Розмовляючи з клієнткою, дізнайтесь про її потреби, а потім порадьте їй одну чи дві палітри кольорів, що найкраще відповідають кольору її шкіри та її побажанням.  Ознайомтесь із порадами щодо нанесення тіней для повік у посібнику нижче. 

2. Порекомендуйте олівець для очей Оскільки олівцем для очей користуються не всі жінки, спитайте спочатку в своєї клієнтки, чи може її зацікавити цей засіб створення макіяжу. Потім запропонуйте їй Стійкий олівець для очей ARTISTRY SIGNATURE COLOR, зауваживши, що він добре поєднується з новим набором із чотирьох тіней. Покажіть своїй клієнтці, як за допомогою двостороннього олівця наносити макіяж на кожен день або створити ефект «димчастого погляду». Спочатку потренуйтесь на собі або на комусь зі своєї родини, щоб бути впевненими в результаті!

3. Оберіть потрібні рум'яна Не впевнені, який відтінок рум'ян порекомендувати, особливо якщо тон шкіри вашої клієнтки відрізняється від вашого? Ось простий трюк, що допоможе вам безпомилково дібрати потрібний відтінок. Попросіть клієнтку на кілька секунд міцно стиснути кулак, потім скажіть, нехай вона розкриє руку, і піднесіть до її долоні рум'яна різних відтінків. Рум'яна ARTISTRY SIGNATURE COLOR, відтінок яких найбільше схожий на колір кінчиків пальців і долоні вашої клієнтки, виглядатиме на її шкірі найбільш природно. 

 

 

ЯК НАНОСИТИ ТІНІ ДЛЯ ПОВІК

 

 

Забезпечення клієнтам можливості побачити, як декоративна косметика виглядає на їхніх обличчях, значно збільшує шанси на успішний продаж. Проте тіні для повік далеко не завжди можна легко і вдало нанести, особливо якщо ви втратили навички. Ознайомтесь із порадами Ріка ДіЧекка щодо того, як найкраще комбінувати тіні для повік  ARTISTRY SIGNATURE COLOR, щоб зробити своїм клієнткам справді незабутній макіяж очей, що переливатиметься розкішними кольорами. Як показує досвід, слід завжди починати з найсвітліших відтінків (ВІДТІНОК 1) і закінчувати темними (ВІДТІНОК 4).

ВІДТІНОК 1. Колір для створення основи: нанесіть на всю поверхню повік від коренів вій до самих брів.
ВІДТІНОК 2. Колір для окреслення контурів: підкресліть ним складки повік і зовнішні кутики очей.
ВІДТІНОК 3. Колір для нанесення акцентів: нанесіть посередині кожної повіки та розтушуйте у напрямку до зовнішніх кутиків очей. Також, щоб додати більшого ефекту, можна нанести кілька штрихів цього відтінку під бровами. За бажання нанесіть відтінок 2 або 3 вздовж лінії нижніх вій.
ВІДТІНОК 4. Колір для увиразнення: проведіть лінію вздовж верхніх вій і розтушуйте її, щоб надати очам виразності. За бажання нанесіть цей відтінок від кутів очей до складки повік. Добре розтушуйте.

Остання порада: коментуйте все, що робите під час демонстрації, вголос і покажіть клієнтці результат створення макіяжу в дзеркалі. Якщо ваша клієнтка хоче нанести тіні для повік самостійно, допомагайте їй корисними підказками про покрокове нанесення макіяжу.