ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СВІТУ ARTISTRY

Споживачі, які знайшли оптимальні рішення для задоволення своїх потреб в асортименті beautycycle™, будуть приємно здивовані тим, скільки ще всього може запропонувати торгова марка ARTISTRY™. Покажіть їм ретельно розроблені косметичні засоби преміум-класу для вирішення будь-якої проблеми шкіри, від сухості до старіння, і вони почуватимуться у світі ARTISTRY максимально комфортно.

Зверніть увагу клієнтів, яким потрібні потужні косметичні засоби антивікової дії, на ARTISTRY YOUTH XTEND™ Комплексну систему, що допоможе їм перепрограмувати свою шкіру, розгладить дрібні зморшки, забезпечить шкірі захист від пошкодження в майбутньому і лише за один тиждень подарує шкірі молодший вигляд.

Якщо ваш клієнт прагне забезпечити своїй шкірі посилене зволоження, запропонуйте йому ARTISTRY HYDRA-V Комплексну систему. Ця створена за спеціальною технологією система, косметичні засоби якої містять первозданно чисту воду з норвезьких фйордів, мінерали рожевого гімалайського галіту та гавайську асаї, клінічно довела свою ефективність щодо підвищення рівня зволоження шкіри завдяки відновленню її природної здатності до утримання вологи.

Споживачі, яким потрібен догляд для підтримання балансу шкіри, знайдуть усе необхідне в асортименті ARTISTRY Essentials™, що стане для них чудовим досвідом користування косметичними засобами ARTISTRY.

Аби ваші клієнти могли отримати докладні рекомендації щодо продукції нашої компанії з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, порадьте їм скористатися ARTISTRY Порадником із проведення консультацій. Це може закласти підвалини для розмови про продукцію ARTISTRY, наукові досягнення в її основі та відданість ідеї забезпечення оптимальної якості й результатів. Якщо ваш клієнт все ще вагається через ціну, порекомендуйте йому спробувати один із продуктів, наприклад ARTISTRY YOUTH XTEND Концентровану сироватку з ефектом відновлення шкіри або одну з ARTISTRY Essentials Міні-систем. Таким чином вони зможуть на власному досвіді пересвідчитись, що їм дійсно варто зробити крок від продукції beautycycle до розмаїття інших косметичних засобів, які пропонує компанія.