image/jpeg;;;4.jpg

МІФИ ПРО ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ З АНТИВІКОВИМ ЕФЕКТОМ РОЗВІНЧАНО

Як ви можете бути впевненими щодо того, наскільки правдивою є інформація про засоби для догляду за шкірою з антивіковим ефектом? Ознайомтеся з цими поширеними міфами і вирішіть для себе, чи справді ваш догляд за шкірою такий, як має бути!

Міф 1: Догляд за шкірою з використанням антивікових засобів слід починати після 40 років.

Це не так! Найкращі косметичні засоби сьогодення можуть значно покращити результат навіть коли вам 20 чи 30 років. І вжити запобіжних заходів значно легше, ніж намагатися усунути наслідки того, що вже сталося. 
Ми рекомендуємо ARTISTRY YOUTH XTEND™ Комплексну систему як найкращий спосіб у боротьбі з ознаками старіння за допомогою інноваційних складників, що розгладжують дрібні зморшки, перепрограмовують шкіру та захищають її від пошкодження в майбутньому!

Міф 2: Якщо ви не буваєте на сонці, не палите, п'єте багато води й ведете здоровий спосіб життя, антивіковий догляд за шкірою вам не потрібен.

Це не так! Всі ці фактори, звичайно, допоможуть, вони є тими умовами, що впливають на вашу шкіру і які ви можете контролювати. Проте існують й інші фактори, такі як природний сонячний вплив, гормони, погода та промислове забруднення, що перебувають поза вашим контролем. Це означає, що нам потрібна допомога передових технологій у догляді за шкірою (і, звичайно, щоденний захист від сонця за допомогою потужного сонцезахисного фільтра), щоб побороти всі ці впливи і зберегти молодий вигляд шкіри. 

Міф 3: Якщо ви бажаєте зменшити дрібні та глибокі зморшки, єдиним способом отримання видимих результатів помолоділої шкіри є застосування таких професійних засобів, як фотопроцедури або ін'єкції краси, що штучно надають обличчю об'єму.

Це не так! Завдяки передовим засобам із антивіковим ефектом, таким як Сироватка для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей» від ARTISTRY Intensive Skincare, ви можете скористатися всіма перевагами професійного догляду в затишку власної оселі. 

Бажаєте оптимізувати свій щоденний догляд за шкірою, спрямований на подолання ознак її старіння? Дізнайтеся більше про лінії косметичних засобів ARTISTRY YOUTH XTEND та Intensive Skincare