image/jpeg;;;UA - artistry-highlights .jpg

КЛЮЧОВІ ПОДІЇ У СВІТІ ARTISTRY™

Захопливий час для краси! За останні 15 місяців ми були свідками появи у продажу кількох косметичних засобів ARTISTRY, які користуються великим успіхом та відомі своїми вражаючими розробками у галузі науки догляду за шкірою. Ми пропонуємо вам уважніше розглянути найвизначніші новинки ARTISTRY:

2013
SВересень: Презентація колекції ARTISTRY YOUTH XTEND™ з новаторськими антивіковими технологіями, які не лише зменшують видимість дрібних і глибоких зморщок, а й фактично перепрограмовують майбутнє вашої шкіри, відстрочуючи появу ознак її старіння.

Це послужило стартом новій кампанії, що отримала назву FORWARD BEAUTY, або Поділися красою, яка успішно триватиме й у 2015 році. Ми вважаємо принцип FORWARD BEAUTY своєю місією, в основі якої наші міцні позиції на ринку. ARTISTRY належить до п’ятірки найпопулярніших світових брендів засобів догляду за шкірою преміум-класу1. Щоб зберегти за собою цей статус, ми прагнемо розширювати обрії краси завдяки таким трьом принципам:

  • Відкриття: пошук дорогоцінних складників та найпотаємніших секретів природи

  • Уява: уявлення, яким буде майбутнє краси завдяки революційним науковим відкриттям та прогнозам модних тенденцій

  • Винаходи: застосування технологій завтрашнього дня вже сьогодні та акцент на ефективність

2014
Березень: Презентація колекції Губних помад ARTISTRY SIGNATURE COLOR™. Ексклюзивна нова упаковка, приголомшливі нові відтінки та нові зволожувальні формули – усе це забезпечує неперевершену насолоду користування.

Квітень: Поява у продажу колекції ARTISTRY IDEAL RADIANCE™, в основу якої лягла нова потужна технологія, що дозволяє вдихнути нове життя у тьмяну шкіру, вирівняти неоднорідний тон і зменшити видимість темних і вікових плям та ділянок знебарвлення.

Вересень: Клієнтам запропоновано ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Інтенсивний відновлювальний засіб, який забезпечує шкірі переваги, співмірні з професійною процедурою із застосуванням фракційного лазера2 для зменшення пор та надання шкірі оксамитної фактури.

Жовтень: На ринку представлено ARTISTRY EXACT FIT™ Компактну пудру-основу під макіяж, яка надає шкірі бездоганного від природи та неймовірно гладенького оксамитного полиску.

Чого чекати у 2015 році?
Наступного року на нас чекає багато новинок, як засобів догляду за шкірою, так і декоративної косметики! Зустрічайте нові засоби у портфоліо ARTISTRY вже у січні – докладно про це ми розповімо у наступному випуску «Розмов про красу».

Дізнайтеся більше новин про красу на сторынках журналу «AMAGRAM» онлайн!

Перейти до «AMAGRAM»

1 Джерело: Euromonitor International Limited; Засоби для краси та особистого догляду, 2013 рік; категорія і підкатегорія засобів догляду за шкірою та декоративної косметики преміум-класу; відповідно до обсягу світового роздрібного продажу у 2012 році.
2 Результати не є еквівалентними хірургічним/косметичним процедурам.