image/jpeg;;;BE-LUMINOUS.jpg

ВИПРОМІНЮЙТЕ СЯЙВО

Небагато жінок можуть похвалитися від природи гарною променистою шкірою. Проте добра новина полягає в тому, що нині вчені розробили потужну технологію, яка дозволяє протидіяти негативним наслідкам впливу сонця, гормонів, подразнення шкіри та інших чинників, що стоять на заваді розкішному рівному тону шкіри. Відкрийте для себе засоби для догляду за шкірою ARTISTRY IDEAL RADIANCE™, що проникають в найглибші шари шкіри, аби зменшити її пігментацію та забезпечити тривалі результати. Адже справжнє перетворення починається зсередини.

Хто зрадіє найбільше появі цієї нової лінії засобів для догляду за шкірою? Жінки, які шукають можливості повернути свою шкіру до життя, розгладити її й надати їй рівного тону, а також позбутися темних і вікових плям, заспокоїти та зволожити її. На перший погляд це може бути схоже на магію, проте насправді це чиста наука. Зверніть увагу на інноваційні компоненти, що входять до складу кожного засобу IDEAL RADIANCE:

• Комплексна суміш рослинних складників, отримана з квітів з усього світу, захищає шкіру від подразнення, заспокоює і зволожує її
• Перлинні протеїни зменшують видимість темних плям і підвищують рівень зволоження шкіри
• Технологія 3D впливає на найглибші шари шкіри, щоб зменшити рівень меланіну, надати шкірі рівного тону і забезпечити ефективність дії на шкіру перлинних протеїнів та комплексної суміші рослинних складників

Розмірковуєте над тим, з якого засобу IDEAL RADIANCE почати? Рекомендуємо почати з усієї Комплексної системи IDEAL RADIANCE (артикул 256551). Це надзвичайно ефективне тріо засобів для догляду за шкірою включає IDEAL RADIANCE Зволожувальна есенція з освітлювальним ефектом, IDEAL RADIANCE Засіб для освітлення шкіри обличчя і IDEAL RADIANCE Зволожувальний крем з освітлювальним та поживним ефектами. Комбіноване використання цих засобів забезпечує максимальний результат у три прості кроки, які ви можете легко включити у свій щоденний режим догляду за шкірою з використанням продукції ARTISTRY™. Ви побачите перші результати вже за 7 днів!

Замовте Комплексну систему вже сьогодні та вивільність сяйво своєї шкіри!
Замовляйте зараз

Дізнайтесь більше про Колекцію IDEAL RADIANCE
Детальніше