image/jpeg;;;3.jpg

КРАСА НА СВІТОВІЙ СЦЕНІ  

Тереза Палмер, яка народилася у м. Аделаїда в Австралії 1986 року, в дитинстві була жартівницею і бешкетницею й досі залишається палкою вболівальницею футбольної команди «Порт Аделаїда». Вона розпочала свою кар'єру, знявшись у драмі «2:37» (2006 р.), за цю роль вона отримала нагороду в номінації «Краща актриса» від Австралійського інституту кіно. Потім буди ролі у фільмах «Грудневі хлопчики» (2007 р.) разом із Деніелом Редкліффом і «Казки на ніч» (2008 р.) з Адамом Сендлером. Нещодавно Тереза знялася ще в одному касовому фільмі – «Тепло наших тіл» (2013 р.) і наразі її кар'єра продовжує стрімко йти вгору, адже найближчим часом розпочнуться нові проекти.

У 2013 р. Тереза стала обличчям торгової марки ARTISTRY™ у світі й її фото супроводжують усі комунікаційні матеріали колекцій декоративної косметики та засобів для догляду за шкірою ARTISTRY. Її артистичність і талант вдихнули життя в рекламну кампанію ARTISTRY YOUTH XTEND™, і незабаром ми знову її побачимо у цілковито новому образі під час презентації нової колекції засобів для догляду за шкірою. Тереза Палмер із радістю виступає представником цієї торгової марки і є взірцем для Незалежних підприємців Amway у всьому світі:

«ARTISTRY справді дбає про жінок і підтримує їх. В усьому світі нараховуються сотні тисяч жінок, вражених продукцією цієї торгової марки. Я в захваті від того, що також причетна до цієї компанії, і почуваюся по-справжньому щасливою».

Дивіться відео з Терезою Палмер

ARTISTRY — СВІТОВИЙ ЛІДЕР

Світовий лідер у категорії престижних товарів для краси! ARTISTRY входить у п'ятірку найбільших за обсягом продажу провідних світових торгових марок засобів для догляду за шкірою преміум-класу. *Ми встановлюємо високі стандарти в науці догляду за шкірою, дослідженнях та розробці продукції і щиро віддані ідеї єдності краси та здоров'я.


*Джерело: Euromonitor International Limited; Засоби для краси та особистого догляду, 2013 рік; категорія і підкатегорія засобів догляду за шкірою та декоративної косметики преміум-класу; відповідно до обсягу світового роздрібного продажу в 2012 році.