image/jpeg;;;foto2.jpg

ОБЕРІТЬ
     ОСІННІ КОЛЬОРИ

 

Коли дерева змінюють своє літнє зелене вбрання на кольори, які годі описати словами, – усе це буяння золотих, іржаво-рудих, пурпурних, малинових і бронзових відтінків, – як же нам не надихнутись на зміну свого образу? Дізнайтесь, які настрої асоціюються з кольорами осені, та привнесіть свіжі емоції у палітру свого макіяжу!


Червоні
Від тьмяно-рожевого до яскраво-малинового – червоний асоціюється з пристрастю, бажанням і коханням. Він також нагадує про стиглі червонобокі яблука пори збору врожаю. Оберіть насичено червоні відтінки для губної помади та доповніть їх світлішими відтінками рум’ян.

Спробуйте Губну помаду ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ відтінку Daring Red, щоб приголомшити всіх чистотою кольору, який до того ж зволожує!


Помаранчеві
Помаранчевий поєднує у собі енергію червоного і життєрадісність жовтого. Він може бути полум’яним і яскравим або вишукано золотавим. У будь-якому разі, помаранчеві додають бадьористого тепла вашому образу, якщо їх ледь помітно нанести на повіки та щоки.

Спробуйте Рум’яна ARTISTRY відтінку Sun Kissed заради ефекту поцілованих осіннім сонцем щік – або Тіні для повік ARTISTRY відтінку Magic, щоб оповити очі золотавим серпанком.


Пурпурно-фіалкові
Пурпурно-фіалкові кольори уособлюють королівську кров, розкіш і шляхетність Світліші відтінки можуть бути дуже жіночними і романтичними. Натомість темніші, на кшталт сливового чи бургундського, передають складніші, стриманіші почуття і здатні зробити неймовірний за силою акцент на губах і очах.


Спробуйте насичено фіалкові тіні для повік відтінку Eclipse, аби надати очам приголомшливої виразності. Губна помада ARTISTRY SIGNATURE COLOR відтінку Velvet shade вишуканого, глибокого кольору бургундського з фіалковим відливом допоможе створити провокативний образ!


Коричневі
Тілесні відтінки або золотаві і бронзові з металевим полиском, землисті коричневі кольори є невід’ємною складовою осінньої палітри. Виразно емоційні, коричневі використовуються у всій продуктовій лінійці: починаючи з основ під макіяж, вони з’являються з-поміж тіней для повік як важливі для розтушування відтінки, і навіть визначають темніші кольори губних помад.


Спробуйте Лак для нігтів ARTISTRY відтінку Seduction або Губну помаду ARTISTRY SIGNATURE COLOR відтінку Rich Cocoa, аби ваші губи нагадували про густі барви осені.

Тепер ваша черга обирати свої улюблені кольори осені. Регулярно відвідуйте наш сайт, аби вчасно дізнаватись про останні новинки – на кшталт нашої нової Компактної пудри ARTISTRY EXACT FIT™, що з’явиться у продажу наступного місяця! Ця шовковисто гладенька основа виглядає природно, містить таїтянські перли і оптичні часточки, що м’яко розсіюють світло, завдяки чому пудра невидима на шкірі.

Дослідіть асортимент декоративної косметики ARTISTRY для створення унікального образу
До магазину