image/jpeg;;;box-2.jpg

ДБАЙЛИВА ДЕКОРАТИВНА КОСМЕТИКА

ARTISTRY™ віддана прагненню розширяти обрії краси. Це означає, що ми залишаємось в авангарді найбільш провідних наукових відкриттів і розробок у галузі догляду за шкірою, – а також в курсі прогнозів модних тенденцій у світі декоративної косметики. Поєднання обох сфер професійного досвіду для виконання єдиної місії – турботи про шкіру за будь-якої можливості – є логічним кроком. Саме тому так багато засобів Декоративної косметики ARTISTRY не лише пропонують винятковий макіяж, а й містять природні складники та використовують новаторські технології догляду за шкірою.


ARTISTRY YOUTH XTEND™ Тональний крем з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону обличчя

Найбільш провідна із будь-коли створених ARTISTRY основа під макіяж з антивіковим ефектом, цей засіб використовує новітню технологію догляду за шкірою, допомагаючи з часом підтягнути, розгладити і зробити більш пружною шкіру обличчя.

ARTISTRY Основа під макіяж-контроль рівня жирності із сонцезахисним фільтром SPF 20

Ця основа під макіяж покращує баланс зволоженості й жирності шкіри завдяки ексклюзивному комплексу Трибаланс від ARTISTRY з технологією природної мікрогубки.

ARTISTRY EXACT FIT™ Пудра-основа під макіяж

Вишуканий матовий полиск досягається завдяки рідкісним мінералам з берегів Амазонки, що контролюють рівень жирність шкіри. Суміш екзотичних таїтянських перлів та оптичних часточок-призм у цій досконало збалансованій основі із сонцезахисним фільтром SPF 20 ідеально відтворює природний вигляд шкіри.

ARTISTRY SIGNATURE COLOR™ Губна помада

Ці губні помади приховують у собі формулу інтенсивного зволоження, збагачену вітамінами-антиоксидантами A, C і E плюс алое, які зволожують, кондиціонують та захищають губи, зменшуючи видимість дрібних зморшок.

ARTISTRY Зволожувальна основа під макіяж із сонцезахисним фільтром SPF 20

Підтримуйте свою шкіру добре зволоженою завдяки ексклюзивному Живильному 3-Комплексу, який оптимізує рівень зволоженості шкіри, тоді як «Захисна аура» допомагає захистити її від вільних радикалів.

ARTISTRY Рум’яна та ARTISTRY Тіні для повік

Наші рум’яна і тіні для повік не лише додадуть барв вашим щокам і очам, а й містять вітаміни A та E, відомі своїми корисними властивостями для вашої шкіри.
 

В каталог

*Доки наявний на складі/в ТЦ.