image/jpeg;;;BEAUTY_TALK.jpg

ВЕСНЯНІ ТЕНДЕНЦІЇ

Весна втілює в собі відродження краси після зимового сну. Ми хочемо, щоб цієї весни ви знайшли джерело свого натхнення у нових тенденціях краси. Нова зачіска та палітра кольорів на основі улюбленого кольору цього сезону - блакитного - це все, що вам потрібно, аби цими весняними днями, кожен наступний із яких стає теплішим і довшим, відчути себе справжньою жінкою. Пропонуємо кілька ідей, що допоможуть вам у цьому відкрийте для себе весняний життєдайний образ.

Зачіски цього сезону відзначаються розкутістю й жіночністю. Дозвольте своєму волоссю вільно струменіти по плечах або злегка заплетіть його у небездоганні коси, що нададуть вашому обличчю весняної ніжності. Аби додати своїй зачісці легкого дотику романтики, заплетіть більш пласкі та вишукані коси, кожного разу розділяючи волосся не на три пасма, як звичайно, а на два. «Родзинкою» такої зачіски є ореол пухнастих «хвостиків», що витикаються з косичок. Це чудова нагода продемонструвати розкішне здорове волосся. Щоб захистити своє волосся від літнього сонячного проміння, Команда ARTISTRY™ рекомендує скористатися таким засобом для догляду за волоссям, як Спрей для волосся - подвійний захист від SATINIQUE™, що містить спеціальний сонцезахисний фільтр.

У створенні макіяжу також простежується тенденція до вибору світлих повітряних кольорів. Забезпечте своєму обличчю бездоганний вигляд щойно умитої чистої шкіри - вираз весняної новизни. Злегка нанесіть на очі тіні для повік, підфарбуйте губи блідою помадою, а щоки - найніжнішим відтінком рум'ян, приділивши особливу увагу нанесенню основи під макіяж. Для отримання потрібного ефекту вам потрібна Компактна пудра ARTISTRY EXACT FIT™ . Надвечір цей денний макіяж можна перетворити на вечірній завдяки яскравій помаді. Наприклад, спробуйте відтінок Губної помади ARTISTRY SIGNATURE™ для створення денного макіяжу, а ввечері нанесіть замість нього відтінок Daring Red.

Як доповнення до відродження моди на джинсовий одяг цієї весни стилісти використовують у своїх палітрах тіней для повік усі відтінки синього. Експериментуючи з такими відтінками Тіней для повік ARTISTRY, як Glacier і Capri, пам'ятайте, що при створенні блакитного макіяжу очей використовується не лише синій відтінок. Наприклад, щоб підкреслити яскравий синій колір на повіках, нанесіть під бровами природний відтінок тіней для повік. Незалежно від того, яким чином ви поєднуєте кольори та відтінки, ви завжди можете нанести останній упевнений штрих - ARTISTRY SIGNATURE EYES™ Туш для збільшення об'єму вій, завдяки якій ваші вії виглядатимуть напрочуд густими й довгими.

Тож час починати створювати неперевершений образ, щоб бути готовим до того, що підготувала для нас весна. Ви вже в очікуванні літа? У минулому випуску вісника «Розмови про красу» ми просили вас надіслати фото літнього макіяжу, створеного за допомогою декоративної косметики ARTISTRY. Ми опублікуємо отримані фотографії у наступному випуску вісника, тож не забудьте надіслати нам свій образ! Надсилайте свої фотографії та коментарі на адресу: beauty-talk@amway.com


Перегляньте каталог декоративної косметики ARTISTRY і складіть оптимальний весняний набір засобів для краси.

В каталог

* У продажу, доки наявна на складі/у ТЦ