image/jpeg;;;image-1.jpg

ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ПІСЛЯ ВІДПУСТКИ

ARTISTRY™ is committed to pushing the boundaries of beauty. This means staying on top of the latest scientific advancements in skincare – as well as the latest fashions in colour cosmetics. Fusing both of these areas of expertise into one mission to care for the skin wherever possible just makes sense. This is why so many ARTISTRY Color products offer not only exceptional beauty results but also feature natural ingredients and innovative skincare technologies.

Зараз, коли ваші клієнтки, які купують засоби для краси, повертаються зі своїх літніх відпусток, саме час поділитися з ними цією фаховою порадою від Мішель Д’Альярд, провідного експерта з питань краси і здоров’я шкіри від ARTISTRY™:

Яскраве сонце, тепла погода і дозвілля на відкритому повітрі – усе це дуже корисно для нашого організму... але не зовсім так для нашої шкіри! Нейтралізуйте наслідки літнього відпочинку і поверніть шкірі молоде сяйво! У перші місяці після літа поєднуйте Комплексну систему ARTISTRY YOUTH XTEND™ із Полірувальним лосьйоном інтенсивної дії ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™. Така комбінація засобів зосередиться на відновленні різних аспектів здоров’я шкіри.

Перш за все, ваша Комплексна система ARTISTRY YOUTH XTEND почне оновлювати клітини після заподіяної їм шкоди і подовжить життєвий цикл здорових і молодих клітин шкіри – вона безпосередньо спрямована на нейтралізацію будь-яких слідів ушкоджень.

Полірувальний лосьйон інтенсивної дії ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE зосередиться на тому, щоб очистити пори від усього, що накопичилось у них за літній сезон: видалить бруд, надлишок шкірного жиру та відмерлі клітини, звузить і мінімізує розмір пор, забезпечуючи відчуття гладенької шкіри! Уявіть свою помолоділу і здорову на вигляд шкіру!

А дбати про шкіру влітку стає дедалі легше – як слід напившись чистою водою! Неперевершене зволоження для всіх типів шкіри!