image/jpeg;;;foto1.jpg

ПОТУЖНЕ
        ПОЄДНАННЯ

Усі прагнуть спробувати новий ARTISTRY intensive skincare™ Полірувальний лосьйон інтенсивної дії, формулу, що пропонує розгладження шкіри, співмірне з професійною процедурою з використанням фракційного лазера. Його ексклюзивна суміш оптичних часточок, що розсіюють світло, та натуральних високоефективних складників діє продумано, миттєво покращуючи вигляд пор і з часом пом’якшуючи та розгладжуючи шкіру. Але передусім він не лише сумісний з усіма лініями догляду за шкірою ARTISTRY™, а й фактично покращує структуру поверхні шкіри, роблячи її оксамитною – на вигляд і на дотик. Нижче наводимо поетапну інструкцію для простого користування:

Зробіть його складовою вранішньої і вечірньої процедури догляду.

1. Очищення
2. Тонізування
3. Крем для очей
4. Полірувальний лосьйон інтенсивної дії
 

Поєднуйте із ARTISTRY YOUTH XTEND™
Наносіть як звичайно після очищення, тонізування та нанесення крему для очей. Потім скористайтеся сироваткою і захисним кремом YOUTH XTEND, а також Тональним кремом з ефектом ліфтингу для вирівнювання тону обличчя YOUTH XTEND упродовж дня.

Результатом буде більш пружна шкіра із менш помітними порами плюс загальний ефект омолодженої і гладкішої шкіри!

Поєднуйте з ARTISTRY IDEAL RADIANCE™
Наносіть як звичайно після очищення, тонізування та нанесення крему для очей. Потім скористайтеся Зволожувальною есенцією з освітлювальним ефектом, Засобом для освітлення шкіри обличчя та Зволожувальним кремом з освітлювальним та поживним ефектами IDEAL RADIANCE – і не забудьте нанести ARTISTRY Багатофакторний захист – сонцезахисний засіб для обличчя SPF 30 вранці та протягом дня.

Це помітно освітлить, покращить чистоту кольору і тон шкіри, а також загалом сприятиме відновленню структури поверхні шкіри.


Система засобів ARTISTRY intensive skincare
У поєднанні з Відновлювальним пілінгом ARTISTRY intensive skincare, Полірувальний лосьйон інтенсивної дії забезпечує ще кращі результати звуження пор та на 21%* ефективнішу ексфоліацію!


Важливо пам’ятати лише про одну річ, коли ви плануєте свою процедуру догляду. Щоб уникнути надмірної чутливості шкіри, Полірувальний лосьйон інтенсивної дії не слід поєднувати з будь-якими іншими відлущувальними засобами, такими як ARTISTRY essentials Шліфувальний скраб, Сироватка «Альфа Гідроксид Плюс», ARTISTRY intensive skincare Сироватка для шкіри обличчя – інтенсивне відновлення «14 ночей» або Cироватка для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом.


Не забувайте цю важливу інформацію, поєднуючи Полірувальний лосьйон інтенсивної дії
своєю процедурою пілінга.
Завантажте PDF


Дослідіть повний асортимент лінії ARTISTRY intensive skincare.
Огляд


Перегляньте відеоролик про Полірувальний лосьйон інтенсивної дії.


Також незабаром ви зможете придбати оновлений Порадник із проведення консультацій ARTISTRY, який включає Полірувальний лосьйон інтенсивної дії.