image/jpeg;;;image-2.jpg

ПРЕСТИЖНА КОСМЕТИКА ДЛЯ КОЖНОЇ ЖІНКИ

Ви користуєтеся продукцією ARTISTRY™ та рекомендуєте її іншим щодня, але як часто ви замислюєтесь над тим, наскільки вражаючою насправді є марка ARTISTRY? За кожним продуктом нашого величезного асортименту стоять широкомасштабні дослідження, найбільш провідні косметичні формули та новітні виробничі технології. Основа цього – наша відданіcть трьом «стовпам», на які спирається місія ARTISTRY: відкриття, уява і винахідництво. Наш дух першовідкривачів проявляється в тому, як ми ретельно досліджуємо всі куточки Землі у пошуку найбільш дорогоцінних складників і найпотаємніших секретів нашої планети. Уява – це те, що допомагає нам побачити, якими будуть стандарти краси в майбутньому, тоді як наша всесвітня команда науковців обмінюється революційними ідеями, а наші експерти зі світових тенденцій намагаються спрогнозувати і навіть визначити, яким буде завтрашній день в індустрії краси. І нарешті, наша здатність винаходити  технології завтрашнього дня означає, що ефективність для нас – передусім, завдяки чому ми повсякчас перебуваємо в авангарді з нашими найбільш провідними з наукового погляду засобами для краси. 

 

Щоб втілити усі ці важливі ідеї у слова, які знайдуть відгомін у душі вашої клієнтки і будуть суголосні її особистому пошуку ефективних косметичних формул, ви можете зосередитись на рідкісних, дорогоцінних складниках, одержаних природним шляхом, що використовуються у продукції ARTISTRY. Усвідомлення того, наскільки особливими і новаторськими є ці складники, допоможе вашим клієнтам зрозуміти високі стандарти, які встановлює марка ARTISTRYв індустрії краси.

 

Дозвольте нагадати вам коротко про деякі з тих приголомшливих складників, які входять до складу засобів догляду за шкірою ARTISTRY:

 

Складник:

Перевага:

Міститься в:

Технологія CellEffect

багатофазна суміш складників, яка живить, заряджає енергією, оновлює та захищає шкіру

ARTISTRY CRÈME LUXURY™

L-карнозин та екстракт листя шпинату

обидва складники діють злагоджено, повертаючи клітини зрілої шкіри до більш молодого й активного стану

ARTISTRY CRÈME LUXURY

5-ЗІРКОВА технологія

ці високотехнологічні складники, одержані природним шляхом, досягають оновлення шкіри та довгострокових переваг у протидії старінню

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

Квітковий комплекс

заспокоює, зволожує та захищає від подразнення

ARTISTRY IDEAL RADIANCE™

Протеїни перлів

зменшують подразнення та видимість темних плям і ділянок знебарвлення

ARTISTRY IDEAL RADIANCE

Пептид мікро-Х6

посилює активність колагену, нейтралізуючи наслідки старіння

ARTISTRY YOUTH XTEND™

Екстракт плодів африканського баобабу

зволожувальний та багатий на антиоксиданти, захищає шкіру

ARTISTRY YOUTH XTEND