image/jpeg;;;6_13_Beauty-Talk-Content-pages_4.jpg

ЯК ПРОДАВАТИ ARTISTRY

Коли потрібно ознайомити з продукцією ARTISTRY потенційних клієнтів, чи знаєте ви, як під час бесіди з ними підвищити шанси на успішний продаж? Дослідження найбільш ефективних способів донести до людей ключові ідеї Amway показало: щойно ви визначили людину, яка відповідає профілю певного суб-бренду, далі усе залежить від обрання правильних слів. Перегляньте наведені нижче поради.

Три кроки до успішної розмови:

 • Визначте проблему клієнтки (наприклад, дрібні зморшки або суха шкіра) – і ви знатимете її потребу (антивікові або зволожувальні засоби тощо).

 • Представте марку ARTISTRY як ідеальне рішення для задоволення її потреб.

 • Поясніть, у чому полягають переваги ARTISTRY, послуговуючись цими ключовими словами:

  Провідні наукові формули
  Ексклюзивні складники
  Неперевершений досвід користування
  Вишуканий імідж

Щойно ви визначились, які слова використовувати, не забудьте про ці останні штрихи, які удосконалять стиль вашої розмови:

 • Ваші слова не мають звучати завченими

 • Будьте спонтанними

 • Пам’ятайте: кожен клієнт – унікальний

Правильний вибір слів здатен стати запорукою вдалого продажу, але вам варто підкріпити їх власним професійним іміджем. Адже ви справляєте перше враження на клієнта ще до того, як сідаєте разом із ним обговорити свою продукцію. Один зі способів викликати довіру та спровокувати інтерес – це поширювати чіткі повідомлення про себе та свою продукцію на платформах соціальних медіа, зокрема таких як Facebook. Завантажте додаток ARTISTRY Facebook та створіть власну персоналізовану фотографію-обкладинку на сторінці у Facebook.

Сподіваємось, ці підказки принесуть користь вашому бізнесу, основаному на продажу товарів для краси. І пам’ятайте, що ви завжди можете пройти тренінги, присвячені ARTISTRY, в режимі 24/7 на сторінці Amway Академії. А щоб знайти допоміжні матеріали, що сприяють продажу, такі як Порадник з консультацій та пробники, відвідайте каталог продукції на www.amway.ua

Створіть обкладинку на своїй сторінці у Facebook
Запустіть додаток Facebook

Ознайомтеся з доступними навчальними курсами ARTISTRY
Перейдіть до Amway Академії