image/jpeg;;;webpage-2-full.jpg

ФАХОВІ ПОРАДИ
     З ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

 

Годі чекати! У липні ми запропонували вам поставити власні запитання щодо догляду за шкірою ARTISTRY і передали їх Мішель Д’Альярд, всесвітньо визнаному косметологу та провідному викладачу з питань здоров’я шкіри. Вона обрала чотири запитання читачів із вашої країни та докладно відповіла на них. Ось ці відповіді!

 

Марина з Харкова:

Які причини вугревого висипу (акне) і як боротися з цим?

Мішель Д’Альярд:

Це запитання вимагає розлогої відповіді. Причиною появи вугрів є гормони, які активізують сальні залози. Виділення цих гормонів провокує стрес, системні гормональні зміни, умови довкілля та спадковість. Вугрі завжди асоціюються з надмірним виділенням шкірного жиру, наявністю бактерій, запальним процесом і нашаруванням клітин. Вирізняють чотири ступеня прояву вугревого висипу. Я не можу визначити, як «боротися» з ним, не знаючи точної природи цього стану у вас. Однак найкращий спосіб зменшити прояв вугрів – це обрати косметичні засоби, які зосереджуються на вбиранні надлишку шкірного жиру, нейтралізації бактерій та мають м’яку відлущувальну дію.

 

Зоя з Черкас:

Вітаю, Мішель! Я користуюсь системою essentials улітку, але коли надто спекотно, я відчуваю певний дискомфорт. Чи не могли б ви порадити мені, який засіб додати до своєї процедури догляду, аби почуватись комфортно у спеку.

Мішель Д’Альярд:

ARTISTRY essentials – це найкращий вибір улітку! Напевно, вам варто перейти на лінію для підтримання балансу шкіри замість зволожувальної системи!

 

Веремєєнко Ольга з Нововолинська:

У мене є певні дерматологічні проблеми, щодо яких я хотіла б проконсультуватися з вами. Мені 27 років, і в мене є глибокі зморшки, носогубні складки та складка між бровами, а також вугрі та помітно розширені пори. Що мені робити?
 

Мішель Д’Альярд:

Глибокі зморшки між бровами – це борозни, спричинені рухами м’язів під час зміни виразів обличчя... тією чи іншою мірою вони є у всіх, просто ви, напевне, особливо активно задіюєте ці м’язи. Хіба цю «зморшку» видно, коли ваше обличчя розслаблене? Найкраще рішення для цієї ділянки – це ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Cироватка для підтягнення шкіри обличчя з антивіковим ефектом. Носогубні складки розташовані обабіч рота та тягнуться від кутиків носа. Cироватка ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE також стане чудовим рішенням. Якщо ви хочете зменшити розмір пор та видимість темних плям і подразнень, ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Відновлювальний пілінг – це просто фантастичний засіб!

 

Світлана з м. Дружківка, Донецька область:

Будь ласка, допоможіть мені проконсультувати мою клієнтку (молоду жінку 29 років). У неї дуже жирна подразнена шкіра з червоними цятками і комедонами. Що я можу їй порекомендувати, аби її шкіра набула рівного осяйного кольору?

Мішель Д’Альярд:

Мені важко щось радити, не бачачи цю жінку на власні очі... Однак у цій ситуації, гадаю, дієвим стане принцип «чим менше – тим краще». Я б почала з essentials Системи для підтримання балансу шкіри, додаючи легкий шар Заспокійливого крему. Нехай використовує Відновлювальний пілінг ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE двічі на тиждень.

 

Дякуємо Мішель Д’Аляьрд за поради! Ми сподіваємось, вони поглиблять ваші знання та надихнуть оптимізувати власну процедуру догляду за шкірою.