image/jpeg;;;beauty_talk.jpg

ЛІТНІЙ ДОГЛЯД ЗА ВОЛОССЯМ

Ви одна з тих, хто інвестує у красу своєї шкіри? Тоді, заради загального бездоганного вигляду, ваше волосся – обрамлення вашого обличчя – мусить одержувати не менше уваги, особливо влітку.

Наскільки б сильно ми не любили літо, мусимо визнати, що воно чаїть в собі низку небезпек для вашого волосся. Починаючи з руйнівного впливу сонця на пляжі, хімічних речовин, завдяки яким вода в басейні на тропічному курорті залишається кришталево чистою, і закінчуючи тим, як вологість може перетворити від природи хвилясте або кучеряве волосся на скуйовджене і неохайне, – ось ці різноманітні випробування, з якими може зіткнутись ваше волосся. І саме тому важливо підтримувати повноцінну літню процедуру догляду за волоссям, забезпечуючи йому усе необхідне живлення й зволоження. З цією метою ваша Команда ARTISTRY™ рекомендує вам Колекцію SATINIQUE™ – ідеальне рішення для кожного типу волосся. І ось чому:

  • Ексклюзивний комплекс ENERJUVE™ (дізнайтесь про нього докладніше із цього відео)

  • Унікальна суміш рослинних компонентів і поживних речовин відновлює, оживлює і надає сил волоссю, задовольняючи його особливі потреби.

  • Засоби Колекції SATINIQUE вирізняються трьома спеціально створеними фірмовими ароматами, які задіють усі ваші чуття і надають досвіду користування ними цілковито нового виміру.

  • Зволожувальні засоби для розгладження волосся роблять його у 6 разів гладкішим1

  • Засоби для фарбованого волосся роблять його у 9 разів міцнішим2

Усе це означає, що ви можете безтурботно насолоджуватися літом і своїм розкішним здоровим волоссям. Підберіть ідеальні засоби для задоволення своїх потреб, переглянувши Порадник із засобів SATINIQUE (завантажте його тут або знайдіть його як цифровий інструмент у своєму додатку Amway) та Папку оголошень (завантажте її тут).


Перейдіть за цим посиланням, щоб відкрити для себе SATINIQUE у вражаючий новий спосіб.

1 За умови використання в рамках комплексної системи, що складається зі Зволожувального шампуню і кондиціонера для розгладження волосся та Бальзаму для вирівнювання волосся.
2 За умови використання в рамках комплексної системи, що складається з Шампуню і кондиціонера для фарбованого волосся, Відновлювальної маски для пошкодженого і фарбованого волосся та Спрею для волосся – подвійного захисту.