ОБОВ’ЯЗКОВІ ЛІТНІ ЗАСОБИ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Сліпуче сонце, морський бриз і дні, зранку до вечора проведені просто неба... це те, за що ми обожнюємо літо. Однак не забудьте вжити заходів, щоб захистити свою шкіру, адже літні умови, зокрема спека, кондиціонер та агресивне сонячне випромінювання можуть спричинити зневоднення та ушкодити її. Але хвилюватись не варто! Просто вкиньте у дамську, пляжну чи дорожню сумку кілька важливих засобів щоденного догляду – і ваша шкіра зможе насолоджуватися теплими літніми місяцями не менше за вас.

Зволоження є обов’язковою складовою вашої щоденної процедури догляду за шкірою цілий рік, але влітку вам слід обрати легші засоби, що не спричиняють появи комедонів і не закупорюють пори, адже волога та спека можуть підвищити рівень жирності шкіри. Асортимент ARTISTRY пропонує чимало «літніх» варіантів, зокрема:

Насичена і водночас легка кремова формула, яка зволожує шкіру на третьому етапі класичної процедури догляду.

 

Легкий, багатий на антиоксиданти денний лосьйон захищає шкіру від ушкодження УФА/УФВ-променями та допомагає запобігти появі дрібних і глибоких зморщок.

 

Легкий, але дуже ефективний лосьйон, який вивільняє природні «протеїни молодості», допомагаючи шкірі виглядати молодішою якомога довше.

 


Улітку є місце і густішим кремам як засобам невідкладної допомоги, коли ваша шкіра страждає від надмірного опромінення або пересушена щоденним перебуванням у кондиціонованому приміщенні:

Підтримуйте свою шкіру у найкращому стані за допомогою цього невагомо легкого крему, який заспокоює, відновлює і зволожує уражену шкіру.

 

Працюючи вдень і вночі, він вирівнює тон шкіри, нейтралізує гіперпігментацію та посилює променисте сяйво, водночас ефективно і глибоко зволожуючи шкіру.

 

А ось і особлива підказка для наших користувачів ARTISTRY IDEAL RADIANCE: УФ-проміння у складі сонячного світла є одним з основних подразників шкіри, що спричиняють її гіперпігментацію. Тоді як ми радимо усім без винятку щодня обов’язково наносити сонцезахисні засоби після зволожувача, користувачам ARTISTRY IDEAL RADIANCE особливо варто уникати УФА/УФВ-променів, аби зберегти рівним тон своєї шкіри. Цим людям, а також усім, хто просто прагне сильнішого захисту (наприклад, якщо у вас дуже світла шкіра), ми рекомендуємо ARTISTRY Багатофакторний захист – сонцезахисний засіб для обличчя SPF 30.

І нарешті, якщо ви вже взяли свій зволожувальний і сонцезахисний засіб, покладіть у сумку пляшку води та свіжий фрукт або овоч – і зволоження зсередини вам також гарантоване!

Ознайомтеся з повним асортиментом засобів догляду за шкірою ARTISTRY
Замовляйте зараз