image/jpeg;;;BEAUTY_TALK_2.jpg

ЧАС ІНТЕНСИВНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ

Ми з нетерпінням чекали цього. 14 днів поспіль щовечора ми додавали маленьку пляшечку до нашого традиційного нічного догляду за шкірою. Лише одна пляшечка щовечора, що повертає шкірі молодість, допомагаючи зменшити видимість дрібних і глибоких зморщок, покращити чистоту і текстуру шкіри та скоротити до мінімуму наслідки щоденного впливу згубних факторів довкілля. Звичайно, ми маємо на увазі Програму відновлення «14 ночей» від ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™.

Оскільки для відновлення шкіри після пошкодження такими факторами довкілля, як УФ-випромінювання, стрес і шкідливі звички, існує лише незначний проміжок часу, Програму відновлення «14 ночей» від ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE рекомендується використовувати кожні 3-4 місяці. Після дії шкідливих чинників довкілля взимку ваша шкіра потребує глибокого відновлення. Ось кілька аргументів, що пояснюють цю потребу:

1.    Ця процедура забезпечує результати, які можна порівняти з перевагами лицьової фотопроцедури, немов кабінет дерматолога знаходиться просто у вас вдома.

2.    Науково доведено, що клітини шкіри вночі відновлюються у 30 разів швидше, ніж удень. Крім того, шкіра є нійбільш проникною саме під час сну, забезпечуючи більш глибоке поглинання косметичних засобів. Ця програма для догляду за шкірою представляє собою концентрований засіб, дія якого базується на використанні всіх переваг природного процесу відновлення.

3.    Інноваційна формула Комплексу глибокої нічної дії Action 7 містить відновлювальний ензим Ultrasomes, призначений для забезпечення семи рівнів відновлення шкіри протягом 14 днів.

Якщо ви вже використовували цю програму, ви маєте бути знайомі з її неймовірними перевагами. Якщо ви ще не встигли її спробувати, наразі найкращий момент переконатися в її перевагах на власному досвіді.


Замовляйте ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Програму відновлення «14 ночей»