ВИКОРИСТАННЯ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ КОЛЕКЦІЇ ARTISTRY HYDRA-V У ПОЄДНАННІ З ІНШИМИ ПРОДУКТАМИ ARTISTRY

ВИКОРИСТАННЯ КОСМЕТИЧНИХ ЗАСОБІВ КОЛЕКЦІЇ ARTISTRY HYDRA-V У ПОЄДНАННІ З ІНШИМИ ПРОДУКТАМИ ARTISTRY Нова колекція ARTISTRY HYDRA-V™ - це перша колекція торгової марки ARTISTRY™, зосереджена на глибокому зволоженні шкіри будь-якого типу. Для різних типів шкіри розроблено три комплексні системи, кожна з яких містить потужну ARTISTRY HYDRA-V Живильну концентровану сироватку. Ця концентрована сироватка потужної дії є найбільш ефективним способом освіжити та відновити шкіру і наповнити її життєвою енергією.

Тож наразі ви можете запропонувати своїм клієнтам нову лінійку неперевершених засобів для догляду за шкірою. А що ж ви можете розповісти їм про поєднання цих засобів з іншими косметичними засобами ARTISTRY, якими вони із задоволенням користуються? Перш за все, слід сказати про те, що вся продукція лінійки ARTISTRY HYDRA-V чудово поєднується з усіма засобами для догляду за шкірою торгової марки ARTISTRY. Це означає, що ви можете з легкістю розробити для себе індивідуальну систему догляду за шкірою. Кожен, хто відчуває потребу в додатковому зволоженні своєї шкіри, може взяти ARTISTRY HYDRA-V Комплексну систему за основу свого щоденного догляду за шкірою і доповнити її додатковими косметичними засобами ARTISTRY, дія яких спрямована на вирішення специфічних проблем, таких як:

Видимі пори: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Полірувальний лосьйон інтенсивної дії Лущення і тьмяність шкіри: ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Відновлювальний пілінг Нерівномірний тон шкіри, темні плями: ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ Зволожуюча есенція з освітлюючим ефектом.

Як варіант, якщо клієнт перш за все бажає, наприклад, позбутися дрібних зморшок на обличчі, він може взяти за основу догляду за шкірою ARTISTRY YOUTH XTEND™ Комплексну систему і за потреби доповнити її ARTISTRY HYDRA-V Живильною концентрованою сироваткою для максимального зволоження шкіри. Дізнайтесь більше про способи поєднання колекції ARTISTRY HYDRA-V з іншими косметичними засобами ARTISTRY у цьому відео. Почніть відкривати для себе цю розкішну колекцію. Замовте ARTISTRY HYDRA-V Комплексну систему вже сьогодні! 

 

Для жирної та комбінованої шкіри

Для всіх типів шкіри

Для сухої шкіри